Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Charismatiq1igeleceğedönüş
07 Aralık 2009 00:25  

terörle mücadele üstün hizmet belgesi sahiplerinin kpss den muaf olma durumu...

merhaba,terörle mücadele ütün hizmet belgesi olanlar kpss den muaf oluyorlarmş ve devlet memuru olarak atanabiliyorlarmış.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz neler yapılması gerektiği hakkında bilgi verebilirmisiniz..

07 Aralık 2009 01:42

3249_durmak_yok

öyle birşey yok onlara öncelik veriliyor mesela işkurda ama kpss girme şartı ve taban puan şartı var

07 Aralık 2009 02:27

spown9

Teröristlere ve terörü destekleyenlere daha değer verildiği şu günlerde sen böyle bir şey olabileceğine inanıyormusun

07 Aralık 2009 20:56

az_8784

kpss siz yerleştirme olduğunu bliyorum hatta iş kurun yönetmeliğinde de yazıyor ama nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilmiyorum.nette forumda birkaç arkadaş o şekilde yerleştiğini yazmş acaba neler yaptılar yerleşmek için?

07 Aralık 2009 21:04

tonmaister

Kardeşim o belgeye sahip olduğun için kendinle gurur duy.

Alnından öpüyorum.

07 Aralık 2009 21:24

fusul-i erbaa

öncelikle maşallah diyorum. İşkurun yönetmeliğinde varsa iş kura gidip sorsanız yardımcı olurlar herhalde en azından nerden bilgi alabileceğinizi öğrenirsiniz.

07 Aralık 2009 22:56

az_8784

ben değil nişanlım sahip arkadaşlar,onun adına çok teşekür ederim.gerçekten zor şartlar altında operasyonlar gerçekleştiriyorlar,iç güvenlik bölgesinde askeri üs de yapıyor askerliğini,ve belgeyi aldı, terhis olmayı bekliyor.onun için araştırıyorum böyle bir hak varmş ve nasıl yararlanırız diye..

08 Aralık 2009 00:32

az_8784

iç güvenlik bölgelerinde askerlik yapanlar için geçerli.iç güvenlik zaten terörle mücadele oluyor ya..sen nerede yaptın askerliğini?

Toplam 7 mesaj
Grup Vizyon