Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
16 Aralık 2009 13:40  

Ankara Keçiören Kalaba İlkÖğretim Okulu

idare ve öğretmenlerinin ilgisizliği ve laçka

16 Aralık 2009 13:43

sevgi_duvarı

hocam bu nitelikler tek bir okula ait değil.bakanlığın okullarının %80 ni aynı niteliklere sahiptir bence:))

16 Aralık 2009 13:52

noname06100

idarenin öğrenciyle hiç bir ilgisi yok aynı şekilde öğretmenlerinde ne derslerle ne öğrencilerle ilgisi var derslerin boş geçmesi ( idare tarafından idari izin, rapor sözüm ona başka faliyetler var diye derslerin )aksaması artık çok fazlalaştı. Birde şu projeksiyon cihazları var öğrenci slayt hazırlıyor film gibi seyretsin öğrenci o da doğru bilgi ise eğer, zaten cihazların çözünürlükleri düşük çocuklar yazıları nasıl okuyorlar Allah bilir. Artık bu cihazları kimden nasıl aldılarsa?.......

05 Ocak 2010 10:52

yesname

kalaba ilköğretim okulunda düzelen hiç bir şey yok halen idare ve öğretmenler öğrencilerle ve derslerle ilgisiz olmaya devam ediyorlar. İnsan aldığı maaşı hak etmek için derse girmezmi ? bu nasıl bir anlayış bir türlü anlamıyorum.

05 Ocak 2010 10:55

yesname

öğretmenlerimiz yeni eğitim sistemine hiç uymuyorlar. Haber vermeden yazılı sınav yapıyorlar. İnternetteki veli bilgilendirme sistemine sınav tarihlerini sınavları yaptıktan sonra giriyorlar. Kafalarına göre bir sistem uyguluyorlar

05 Ocak 2010 21:10

abs

Siz Bir okuldan bahsediyorsun tüm okullar böyle ilköğretimlerin tadı kaçtı başlığı altında buna değinilmiş ben bir öğretmen olarak bu sorunun düzeltimesi için hiç bir çalışma içinde olunmamasından rahatsızım...

Toplam 5 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;