Editörler : F16 Gökçen
«575859606162636465666768»

reco27
Memur
24 Temmuz 2014 18:58

flyaway sen hangi il için başvuru yapıyosun, az önce pegasus sayfasından sana cevap vermiştim ama ben İstanbul için söyledim. Sun express'i çok uzun zamandır takip ediyorum arayıp soruyorum alım var mı diye ama çok uzun zamandır alım yok bayan alımı fazlaymış

flyaway, 10 yıl önce

Merhaba, verdiğiniz numarayı bilgi almak için aradım tekrar ne zaman açılacak ilan diye, şu an netleştirmediklerini takipte kalmamız gerektiğini söylediler. Bu sefer 2015 mi düşünüyorlar acaba, sonbahardan umutluydum oysa.. Pek içimden gelmeyerek Pegasusa yoğunlaşıyorum şu an. Sizin bilginiz var mı yaklaşık olarak tarihler konusunda?

gunesınkızı
Aday Memur
25 Temmuz 2014 03:01

Maalesef net bilgim yok ....Üç ay sonra aramayı planlıyorum yeniden sınava alınmak için ve iletişim halinde değilim...Üç ay sonra yeni bilgi edinirsem bu mesajınıza alıntı yaparak bildiririm.....Başarılar dilerim...

flyaway, 10 yıl önce

Merhaba, verdiğiniz numarayı bilgi almak için aradım tekrar ne zaman açılacak ilan diye, şu an netleştirmediklerini takipte kalmamız gerektiğini söylediler. Bu sefer 2015 mi düşünüyorlar acaba, sonbahardan umutluydum oysa.. Pek içimden gelmeyerek Pegasusa yoğunlaşıyorum şu an. Sizin bilginiz var mı yaklaşık olarak tarihler konusunda?

flyaway
Aday Memur
25 Temmuz 2014 03:21

il benim için farketmiyor, Sunexpress İK'dan görüştüğüm 2 farklı kişi de alımların şimdilik durduğunu söyledi, uzun zaman olduğunu sanmıyorum çünkü en son grup eğitimdeymiş şu an. son "bayan"lardı sanırım onlar

İçerden birilerinin bildiğine eminim keşke açıklama yapsalar da insanlar planlarını ona göre yapsa

reco27
Memur
25 Temmuz 2014 15:30

ben de çok defa aradım ama bilgileri yok

Dsss
Aday Memur
26 Temmuz 2014 09:05

Bende eylüll alım yapılır diye düşündüm ama galıba 2015 kalıcak gbi gozukuyorrr belkıdr ekım kasım gbi açarlar. İnş o zaman akdr mulakatlara hazırlanmalıyız

flyaway
Aday Memur
27 Temmuz 2014 16:20

Teşekkür ederim güneşinkızı, o zamana kadar herhangi bir bilgi edinirsem ben de yazacağım, hayırlısı olur umarım.. Başarılar dilerim:)

gunesınkızı, 10 yıl önce

Maalesef net bilgim yok ....Üç ay sonra aramayı planlıyorum yeniden sınava alınmak için ve iletişim halinde değilim...Üç ay sonra yeni bilgi edinirsem bu mesajınıza alıntı yaparak bildiririm.....Başarılar dilerim...

Dsss
Aday Memur
29 Temmuz 2014 12:16

inşalah 3 ay sonra alımmm olur ya.

flyaway, 10 yıl önce

Teşekkür ederim güneşinkızı, o zamana kadar herhangi bir bilgi edinirsem ben de yazacağım, hayırlısı olur umarım.. Başarılar dilerim:)

iyotlutuz
Aday Memur
29 Temmuz 2014 17:04

umarım alım yapılır kızlar dua edelim

reco27
Memur
31 Temmuz 2014 11:12

Arkadaşlar bu İK'yı arayıp sınava isim yazdırmak nasıl oluyo? Anladığım kadarıyla sınav olmayan zamanlar haricinde sınav olduğu bilgisini aldığımız zaman malum numaraları arayıp sınava ismimizi yazdırabiliyoruz. Bu anlama mı geliyo ?

gunesınkızı
Aday Memur
31 Temmuz 2014 18:47

Şimdi o durum şöyle;kariyer net üzerinden başvurunuza olumlu yanıt almış ve sınava çağırılmışsanız, sınavda başarılı olamamış ve sınav sonrasında tekrar isminizi yazdırabilirsiniz denmişse size de o zaman sizi daha önceden ''uygundur'' diye değerlendirdikleri için sistemde de isminizi görecekleri için bir sonraki sınava katılmak istediğinizi belirtip o sınav için kaydınızı yaptırıyorsunuz,size daha önceden olumlu yanıt gelmemişse zaten sistemde isminiz de olmayacaktır ve bir sonraki sınava yeni kişileri kariyer net üzerinden başvuru yapanlardan seçeceklerdir....

reco27, 10 yıl önce

Arkadaşlar bu İK'yı arayıp sınava isim yazdırmak nasıl oluyo? Anladığım kadarıyla sınav olmayan zamanlar haricinde sınav olduğu bilgisini aldığımız zaman malum numaraları arayıp sınava ismimizi yazdırabiliyoruz. Bu anlama mı geliyo ?

ds.i4513
Yasaklı
02 Ağustos 2014 13:53

sun express değilde yakında pegasusun bir alımı olacağı kanaatindeyim

reco27
Memur
02 Ağustos 2014 17:37

2-3 hafta önce istanbulda pegasus kabin memurluğu için görüşmeye gelenler vardı bizzat gördüm

Dsss
Aday Memur
04 Ağustos 2014 11:40

Pegasusaa basvurmussdum arayan falan olmadı neye gore cagrıyorlar anlamadm kriterler uyordu gerçi.

reco27
Memur
04 Ağustos 2014 12:08

Sonuçta bir sürü kişi başvuruyo ve hepsini görüşmeye çağıramıyolar doğal olarak. Her ne kadar kriterlerin uysa da dışarıda kalmış olabilirsin. Başka zaman çağırabilirler ama belli olmaz.

Dsss, 10 yıl önce

Pegasusaa basvurmussdum arayan falan olmadı neye gore cagrıyorlar anlamadm kriterler uyordu gerçi.

Dsss
Aday Memur
27 Ağustos 2014 19:27

Arkadaslar aradım. I.k yı dedım bu sene alım olucakmı öle bir şey söz konusu değil dedi .ama karıyer NET ten takip edin dedi

flyaway
Aday Memur
28 Ağustos 2014 04:44

ooff... Pegasus da kapattı ilanlarını, şu an hiç biri alım yapmıyor o zaman. Neden böyle oldu bu sene ya, hep birbirne alternatif dönemlerde denk gelirlerdi...

Dsss, 10 yıl önce

Arkadaslar aradım. I.k yı dedım bu sene alım olucakmı öle bir şey söz konusu değil dedi .ama karıyer NET ten takip edin dedi

reco27
Memur
28 Ağustos 2014 09:30

Sun expressden bir süre kimse alım beklemesin, zaten kendi elemanlarını thy geçirme gibi durumu ve buna benzer başka meseleler var. Açıkcası ben 2014 de alım yapacaklarını hiç sanmıyorum.

flyaway, 10 yıl önce

ooff... Pegasus da kapattı ilanlarını, şu an hiç biri alım yapmıyor o zaman. Neden böyle oldu bu sene ya, hep birbirne alternatif dönemlerde denk gelirlerdi...

flyaway
Aday Memur
28 Ağustos 2014 22:26

Belki siz de duymuşsunuzdur THYnin bu yıl ara dönem alım yapma ihtimali varmış bir çok kişi bekliyor, dediğiniz gibi Sunex'den geçiş durumu olacaksa ilan açılmaz herhalde ve nedir bu Sunexpressin çalışanlarını dağıtma sebebi? Daha yaz başında alım yapmışlardı?

reco27, 10 yıl önce

Sun expressden bir süre kimse alım beklemesin, zaten kendi elemanlarını thy geçirme gibi durumu ve buna benzer başka meseleler var. Açıkcası ben 2014 de alım yapacaklarını hiç sanmıyorum.

reco27
Memur
29 Ağustos 2014 12:56

Az önce uzun süredir görüşmediğim bir arkadaşımla konuştum kendisi thy de kabin memurluğu yapıyomuş. Bu sunexpressten thy'ye geçişten bahsettim, bana göre öyle bir şey olmaz dedi ve tam tersi şeyler söyledi. Ayrıca örneğin ben 86 doğumluyum ama thy son ilanında 89 şartı aramıştı bu yüzden artık umudum olmadığını söyledim. Fakat arkadaşım alım kriterlerinin her yıl değiştiğini, seneye yeni uçakların alınacağını dolayısıyla yaş sınırının tekrar yukarıya çekilebileceğini söyledi.

flyaway, 10 yıl önce

Belki siz de duymuşsunuzdur THYnin bu yıl ara dönem alım yapma ihtimali varmış bir çok kişi bekliyor, dediğiniz gibi Sunex'den geçiş durumu olacaksa ilan açılmaz herhalde ve nedir bu Sunexpressin çalışanlarını dağıtma sebebi? Daha yaz başında alım yapmışlardı?

flyaway
Aday Memur
30 Ağustos 2014 11:48

Centilmenlik anlaşmasından dolayı sunex-thy geçişi olmuyor ancak istifa edip başvurmak mümkünmüş öğrendiğim kadarıyla. (ki bu şekilde geçen kişiler var) yaş konusunda çok iyi anlıyorum çünkü bende sınırın dışındayım, her sene değişmesi=her sene bir üste çekilmesi demek benim için. o yüzden yine buna umut bağlayıp üzülmek istemiyorum, pilotluk için ilk defa bu yıl 88e çekip değiştirdiler çok küçük bi ihtimal kabin için de böyle yapmaları.. o yüzden diğer şirketleri beklemeye devam edicez mecburen

Eylülde de 89dan başlatıp 3dil bilen yabandıl dil öğretmenine sen gelme diyecek olan thy'ye şimdiden selamlar..

reco27, 10 yıl önce

Az önce uzun süredir görüşmediğim bir arkadaşımla konuştum kendisi thy de kabin memurluğu yapıyomuş. Bu sunexpressten thy'ye geçişten bahsettim, bana göre öyle bir şey olmaz dedi ve tam tersi şeyler söyledi. Ayrıca örneğin ben 86 doğumluyum ama thy son ilanında 89 şartı aramıştı bu yüzden artık umudum olmadığını söyledim. Fakat arkadaşım alım kriterlerinin her yıl değiştiğini, seneye yeni uçakların alınacağını dolayısıyla yaş sınırının tekrar yukarıya çekilebileceğini söyledi.

Toplam 9031 mesaj
«575859606162636465666768»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi