Editörler : F16 Gökçen
«585960616263646566676869»

Dsss
Aday Memur
30 Ağustos 2014 19:09

Sunexpress alım yapmıcak herhalde bu yıl aynen böle gozukuyorr sunexpress acaba kuculmeye kısıtlamaayamı geçdi anlamadmki.

flyaway
Aday Memur
30 Ağustos 2014 19:45

Aksine işlerin iyiye gittiği yönünde bir sürü haberler yayınlanıyor, hem Lufthansa hem Thy ile yeni anlaşmalar vs. yapılıyormuş. Ama ya çalışanlara yansımıyor ya da henüz yansımadı mı desek nedir bilemedim. Bu kapanan ilanlar çok can sıkıcı diğer türlü en azından bişey umarak bekliyorduk:/

Dsss, 10 yıl önce

Sunexpress alım yapmıcak herhalde bu yıl aynen böle gozukuyorr sunexpress acaba kuculmeye kısıtlamaayamı geçdi anlamadmki.

reco27
Memur
01 Eylül 2014 14:22

Bu sektörde çalışan olsun olmasın bilgiler çok siyah ve beyaz, kimsenin net bilgisi olmuyo çok garip. Bu kadar belirsiz bir sektör görmedim ben. Thy zor da şu sunexpress alım yapsa iyi olur ama zor gibi

flyaway, 10 yıl önce

Aksine işlerin iyiye gittiği yönünde bir sürü haberler yayınlanıyor, hem Lufthansa hem Thy ile yeni anlaşmalar vs. yapılıyormuş. Ama ya çalışanlara yansımıyor ya da henüz yansımadı mı desek nedir bilemedim. Bu kapanan ilanlar çok can sıkıcı diğer türlü en azından bişey umarak bekliyorduk:/

reco27
Memur
01 Eylül 2014 14:32

flyaway sadece kabin memurluğu mu düşünüyosun yoksa var mı başa bir şeyler

flyaway
Aday Memur
01 Eylül 2014 17:52

Sadece kabin, Do&Co başvurusu da yapmıştım ama tamamen öylesine oldu ne bekletim var ne hevesim. Ama kabin için başvurmadığım şirket kalmadı. Bu belirsizliği görerek hatta sektöre girince bile devam edeceğini bilerek beklemek aylardır tüketti beni. Sizin en azından bi kaç alternatifiniz var anladığım kadarıyla? yaş 30'a gelmeden biz de uçabilir miyiz acaba..

Ve bir not: Bu sabah yine Sunexpress İK'nı aradım, ve yine geçen ay aldığım cevabı aldım "şu an kabinde alım yok, ilanlarımızı kariyernet'ten takip edin"

reco27, 10 yıl önce

flyaway sadece kabin memurluğu mu düşünüyosun yoksa var mı başa bir şeyler

reco27
Memur
02 Eylül 2014 13:58

Benim yaş 28 şu an senin kaç acaba :) Benim durum şöyle: iki sene önce sunexpressden sınav daveti almıştım ama o zamanlar gerek kabin memurluğu hakkında çok bilgim olmamasından gerekse gittiğim her sınavda yüzlerce kişilerin olmasından dolayı sınavına gitmedim. He gitsem olur muydu belli değil. Arkadaşımdan duyduğum kadarıyla son alımlarda zaten hep bayan alınmış. Yine arkadaşım söylediğine göre yüzdeye vurulduğunda işe alınma şansı yüzde 10 gibi bişeydi. Tabi işe alım miktarı artabilir ileriki zamanlarda.

Ben evet kabin memurluğunda çalışmak istiyorum yani denemek isterim imkan olsa. Ama bunu kendime şartlamadım alternatif başvurularım hep var. ZAten senin de bildiğin üzere kabin memurluğunu düşünen sayısı gittikçe artıyo. O yüzden kendimizi yüzde yüz şartlamak çok doğru değil. Umarım olur ama tabi :))

Hangi firmalara başvuru yaptığını söyler misin? Şimdi thy ve sunexpress en iyileri. Sonrakiler hakkında pek bilgim yok açıkcası. Thy de yaş muhabbeti dolayısıyla benim için zor. Sun expressde yaş aralığı uygun ama işte onda da alım yok şu an.

Şimdi sen sadece aylardır kabin memurluğu için mi bekliyosun? Sınava çağrıldığında bile işe alınma garantin yok bunu biliyosun.

flyaway, 10 yıl önce

Sadece kabin, Do&Co başvurusu da yapmıştım ama tamamen öylesine oldu ne bekletim var ne hevesim. Ama kabin için başvurmadığım şirket kalmadı. Bu belirsizliği görerek hatta sektöre girince bile devam edeceğini bilerek beklemek aylardır tüketti beni. Sizin en azından bi kaç alternatifiniz var anladığım kadarıyla? yaş 30'a gelmeden biz de uçabilir miyiz acaba..

Ve bir not: Bu sabah yine Sunexpress İK'nı aradım, ve yine geçen ay aldığım cevabı aldım "şu an kabinde alım yok, ilanlarımızı kariyernet'ten takip edin"

reco27
Memur
08 Eylül 2014 18:08

flyaway, mesajına uzunca cevap yazdıktan sonra mesaj kabul etmemen yazısını görünce bir hayal kırıklığı oldu :))

Dsss
Aday Memur
11 Eylül 2014 15:02

Halama alım yok sunexpress de:(

reco27
Memur
11 Eylül 2014 22:39

sunexpress istanbulu nerdeyse kapatıyo, alım çok zor

Dsss
Aday Memur
12 Eylül 2014 01:34

Reco27 istanbul baseyımı kapatıyoo ordakıelr thymı gecıyo yani anlamadım

reco27
Memur
12 Eylül 2014 10:33

sunexpress deki memurların bir kısmı thy ye geçicek sınav sonrası, bir kısmını anakaraya gönderecekler, sunexpress küçülüyo yani

Dsss
Aday Memur
12 Eylül 2014 21:27

Anladımmm demek sunexpress hayal oldu:)

reco27
Memur
13 Eylül 2014 13:09

hiç belli olmaz

Dsss
Aday Memur
13 Eylül 2014 14:48

Reco27 İstanbul Anadolu yakası kapanmasa iyi olurdu yaaaa bakalım I'ni Ekim gibi olur alım.

reco27
Memur
13 Eylül 2014 17:18

kapanmasa derken, ilan mA± kapanmA±AY?

Fiqen
Aday Memur
20 Ekim 2014 13:31

Arkadaslar Sun Express ilan vermis.

Fiqen
Aday Memur
20 Ekim 2014 13:32

Ben form doldurdum, bakalım qeri dönus olacak mı? Ankara ve Antalya için alım yapacaklarmıs.

KorhanBALCI
Aday Memur
21 Ekim 2014 19:02

Arkadaşlar 6 kasım 2014 de antalyada yapılcak olan sınava katılamam için mesaj geldi kayıt yaptırdım. forum sayesinde sınava giren arkadaslardan faydalı bilgileri okudum ama bikaç arkadas yazmıs sadece. mülakat sürecinde alımlarınların sayısı nedir ? merak ettiğim konu bu, mülakatı olumlu geçip egitime alınan kişilerin sayılarını merak ediyorum bilenler yazabilirmi? örneğin toplam kaç kişiken kaçını aldılar egitime tahminide olsa bilenler lütfen yazabilirmi ?

Fiqen
Aday Memur
22 Ekim 2014 12:50

Korhan merhaba, sen ne zaman basvurdun? yenı ılana mı basvurdun?

Basarılar.

KorhanBALCI, 10 yıl önce

Arkadaşlar 6 kasım 2014 de antalyada yapılcak olan sınava katılamam için mesaj geldi kayıt yaptırdım. forum sayesinde sınava giren arkadaslardan faydalı bilgileri okudum ama bikaç arkadas yazmıs sadece. mülakat sürecinde alımlarınların sayısı nedir ? merak ettiğim konu bu, mülakatı olumlu geçip egitime alınan kişilerin sayılarını merak ediyorum bilenler yazabilirmi? örneğin toplam kaç kişiken kaçını aldılar egitime tahminide olsa bilenler lütfen yazabilirmi ?

Deniiz11
Aday Memur
22 Ekim 2014 16:12

Merhaba arkadaslar

Toplam 9031 mesaj
«585960616263646566676869»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi