Editörler : crops35
07 Ocak 2010 13:58

Kosgeb ve kalkınma ajanslarında bilgisi olanlar !!!

merhaba arkadaşlar

benim sormak istediğim kosgeb ya da kalkınma ajanslarında çalışan veya bu kurumlar hakkında bilgisi olan varsa bildiklerini paylaşırsanız sevinirim. bu kurumda çalışanlar maaşları yüksek olduğunu biliyorum. sözleşmeli olarak çalışmaktalar.

kendim şuan 10 yıllık memur olup 4 yıllık muhasebe -finansman mezunuyum. belediye de muhasebe yetkilisi olarak çalışıyorum. kosgeb ya da kalkınma ajanslarına naklen tayin ile geçme durumum olabilir mi? olursa

kosgeb de ne kadar maaş alabilirim? ya da

kalkınma ajansında ne kadar maaş alabilirim?

bana yol gösteren biri olursa çok sevinirim. belediye de ki siyasi alandan kurtulmak istiyorum.

barbados
Genel Müdür
19 Ocak 2010 09:04

kimse yazmamış ben yazayım dedim.

kosgeb'i çok fazla bilmiyorum ama kalkınma ajansları hakkında bilgi verebilirim.

kalkınma ajanslarında sözleşmeli statüde yani özel sektörde işçi gibi çalışılıyor.

devlet memuru olarak ajanslarca açılan personel alımı sınavlarına katılabilir aranılan nitelikleri taşıyorsanız ve uygun görülürse geçiş yapabilirsiniz.

657 kadrolu iseniz kalkınma ajansından ayrılsanız bile 30 gün içerisinde eski kurumunuz görevinize iade etmek zorunda, yani devlet memurları açısından iş güvenceniz devam ediyor.

Ajanslarda genellikle Genel Sekreterin dışında Uzman ve Destek Personeli istihdamı yapılıyor.

Genel Sekreter yaklaşık 7500tl,uzmanlar 3500tl,destek personelleride 2500tl maaş alıyorlar.

gelidonia
Aday Memur
17 Haziran 2010 18:26

arkadaşlar kosgeb hakkında hiç bilgisi olan varmı bu sene eleman alıcakmı?

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi