Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : buşraçağındeniz**sude**
15 Ocak 2010 16:01  

yimpaşzedeler mutlaka okusunlar(yakınları yimpaşzede olanlarda okusun)

Yimpaşzede arkadaşlar ve yakınları Yimpaşzede olan arkadaşlar:

Ben 2000 yılında yimpaş senetlerini alarak ortak oldum.Sene 2010 hiç bir gelişme ve ilerleme görmedim.

SPK,İMKP(Takas Bank),Sanayi ve Ticaret Bakanlığı cumhur başkanlığı devlet denetleme kurumu nezdinde girişimlerim oldu.Bir sonuç alamadım.

Siyasilerin bu konuya çözmede isteksiz olduklarını gördüm. Bir Cem Uzana haklı olarak yapılan gibi,Yimpaşzedelerin sorununu çözmek üzere devletin el koyup kayyum ataması beklentilerim boşa çıktı.

Çözümün tüzük gereyi biz ortakların elinde olduğunu gördüm.Biz ortakların çoğunluk olarak biraraya gelip olağan kongreye katılıp holdingi fes etme kararaı almak bizim elimizde. yüzde 70 ktılım gerekiyo fes kararı almak için.Bunu başaramıyorsak....

Eğlem yapama;mesela açlık grevi gibi,birleşerek Ankara,ya gitmek gibi, Başbakanlığa Cumhurbaşkanlığına,Sanayı ve Ticaret bakanlığına randevu alarak sorunumuzu ve mağduriye-

timizi iletmek üzere.

Bu amaçla ayriyeten web sitesi hazırlama çalışmalarım var. Burdaki amacım yimpaşzedelerin ortak hareket ederek,belge paylaşarak yimpaş tüzüğü hakkında görüş alışverişi yapmak.

Benimle iletişim kurup ortak strateji belirlemek ve uygula-

mak isteyen yimpaşzedelere telefon numaramıda yazıyorum.

iletişim kurup ortak hareket etmek isteyen Yimpaş zedeler arayailirler. tel:05458633939 saygılarımla......

15 Ocak 2010 16:03

roach.

toplanın bişiler yapın öyle umursamamzlıkla olmuyo .

bizimde sabah yayıncılıkda gitti bi sürü para.. ama paraları önce bilgin grubu yedi şimdide çalıklar çatır çatır yiyio öbür dünyayı düşünmeden. bekleyince bi süre sonra spk faailyet yok diye kapatıyo şirket hesabını .. fırsat varsa toplanın yapın yani.

Toplam 1 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..