Editörler : swat3410

Vatan55Mekan23
Yasaklı
01 Şubat 2010 11:29

ayrıca senin yaranmı var ki gocunuyorsun hıı.söyle açıkca söylediklerin benim zoruma gitti de..söylediklerimin arkasındayım sonuna kadar.şimdiye kadar buna benzer konularda sen ve senin gocunduğun tayfa,öyle siyasi yorumlar yapıyordu ki.öyle bel altı yorumlar oluyordu ki,ozaman rahatın yerindeydi değilmi?.şimdi mi ucuz kahramanlığa soyunuyorsun..geç bunları geç,masal okuma bana..varsa faydalı bir yorumun bekliyoruz,yoksa donkişotluk'la uğraşacak vaktimiz yok..ok

akdenizli sana cevap yetiştirmekle seni hesaba katmış olacağımdan sana cevap yetiştirip kendimi sinir harbine sokma gibi bir ihtiyacım yok... yalnız sana iki soru soracağım:

1:yazdıklarımdan gocunduğumu nerden çıkardın?!

2:siyaset yaptığım yazıyı gösterir misin?! ben vekilin yaptığına bişey demedim.bu teklifi veren vekil zamanında bizim askerlik muafiyeti ile alakalı teklifi veren de kendi idi yalnız huzur34 teklifini veren polise 24/24 ü getiren de oydu...

sırf birilerini savunmak için böyle konuşmak yakışmıyor sana...

avcı61
Şube Müdürü
01 Şubat 2010 13:21

kardeş hangi dereceden bahsettiğinizi net bir şekilde anlat, şimdi şunu biliyormusunuz 3201 sayılı etk da belirttiği üzere polis memurları derece olarak 1. derece ve kademe olarakta 4. kademeye, yüksek okul yada fakülte bitirmesi halinde düşebiliyor ve oradan da emekli oluyor ancak kadro derecesi(meslek Derecesi) olarak 3. kadrodan aşağıya inemiyor bu 3. kadro derecesinden aşağı ancak yüksek rütbeli 1. sınıf emniyet müdürleri düşüyorki onlarda 1.ve 2. meslek derecesindedir, sizin sözünü ettiğiniz bu kadro derecesi(meslek Derecesi) mi yoksa derece kademe mi kadro derecesi ise iyi bir teklif, derece kademe ise onu zaten hak eden polis memuru alıyor iyi araştırın derim

ekremdurak
Aday Memur
01 Şubat 2010 14:25

Arkadaşlar bu verilen teklif kadro teklifidir Yüksek okulu mezunları zaten 1. derecenin 4. kademesine kadar düşüyor.Ben konuyu sözcü gazetesinde okuduktan sonra bizzat telefonla Teklifi veren Vekilimiz Reşat DOĞRU beyi telefonla aradım gazetede böyle bir haber yazdığını ve sizin teklifte bulunduğunuzu okudum ayrıca bizler yüksek okul mezunu olarak 1. dereceden maaş alabildiğimizi; Ancak 3. kadrodan aşağıya düşemediğimizi assubayların ise düşebildiğini mağdur olduğumuzu söyledim verilen teklifte bir yanlışlık olmamasını söylediğimde, gazetenin yanlış yazdığını teklifin kadro ile ilgili olduğunu söylemesi üzerine kendilerine teşekkür mesajımı ilettim konu bundan ibaret bazı arkadaşlarımızın söylediği gibi e mail yoluyla, Bimer yoluyla, TBMM dilekçe komisyon başkanlığına dilekçeyle ne kadar müracaatta bulunursak kadro derecemizde o kadar hızlı çıkacağına inanıyorum

saygılarımla

Vatan55Mekan23
Yasaklı
01 Şubat 2010 15:28

öyle gerek yok eğer sekreterini ararsanız müsaitse zaten sizle görüşecektir...

www.tbmm.gov.tr de yazar teli...

areano
Memur
09 Ağustos 2010 11:43

son durum nedir arkadaşlar..yaklaşık 8 ay geçmiş..bilgisi olan varmı..?

KomiserHakan42
Yasaklı
10 Ağustos 2010 02:09

napalım dereceyi ya derece karın mı doyuruyor para versinler bize

Furkan__
Şef
10 Ağustos 2010 11:31

Ne yapalım dereceyi mi?

Para verilebilmesi için bazı şeylerin değişmesi lazım, mesela derece kademe gibi ölçütler baz alınarak belli miktar paralar verilebilir.

Emeklilikte de bu böyledir, emekli olduğun dereceye kademeye göre maaş alırsın.

Derece kademe önemlidir.

mehmet zabittan
Yasaklı
10 Ağustos 2010 12:04

bizim hakkımız olduğu halde hakkımızı vermeyenlerin allah belasını versin. bu yasanın biran önce çıkmasını dilerim.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi