Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
28 Ocak 2010 16:28  

Sosyoloji bölümünün aöf çıkmış soruları ve cevapları var mı?

arkadaşlar ben aöf sosyoloji bölümünde okuyorum. bana son 4-5 senenin iktisada giriş, türk siyasal hayatı, temel bilgi teknolojileri derslerinin çıkmış sorular gerekli ama epey aradım bulamadım. yardımcı olacak arkadaş var mı? nerden indirebilirim?

28 Ocak 2010 16:37

beowulf_tr

gncl...

28 Ocak 2010 16:42

eliff46

işletme 2. sınıf içinde geçmiş yıllar ara sınavlar için link verebilirmisiniz

28 Ocak 2010 17:46

aliözcan

www.e-adalet.org/ adresinden geçmiş yıl sorularına ulaşabilirsiniz...

30 Ocak 2010 15:29

yasanmayan_zaman
Kapalı

sosyoloji bu yıl açılan bir bölüm bu nedenle çıkmış sorusu olmaz. ortak derslerden varsa başka bölüm öğrencilerine sorulan sorulara ulaşabilirsin sadece...

01 Şubat 2010 00:36

beowulf_tr

zaten ortak dersler kasttettim ama onları buldum sonunda. yardımisteyen varsa verebilirim...

09 Şubat 2010 19:55

pcko_rehber
Kapalı

ben istiyorum:))

14 Şubat 2010 22:10

hüsnaliva

iyi akşamlar arkadaşlar bende sosyoloji bölümünde okumaktayım ama nerden nasıl ders çalışabileceğimi bilmiyorum sizler nasıl ders çalışıyorsunuz önerebileceğiniz kitaplar varmı açıköğretimin verdiği kitaplar çok kalın sıkıldım çalışamadım cevaplarınızı bekliyorum birde bu sene bütün konulardan mı sınava gireceğiz yani bize vermiş oldukları kitapların hepsindenmi sorumluyuz pek fazla bilgim olmadığı için yrdımlarınızı istiyorum.

18 Şubat 2010 12:33

beowulf_tr

ortak alan derserin çıkmış soruları için http://www.aofsosyoloji.com/forum/index.php buraya girin. sizlere yardımcı olacaktır. ben burdam buldum indirdim...

28 Şubat 2010 22:38

kes kin

http://www.aofsosyoloji.com/ sitesinden soruları indirdim ama açamıyorum. neden olabilir acaba??

01 Mart 2010 15:56

girl_06

bende arıyorum bulamadım acaba sorular zormu kolaymı

01 Mart 2010 19:10

beowulf_tr

BELİRLİ BAZI PROGRAMLAR GEREKLİ AÇMAK İÇİN ONLAR OLMAYINCA AÇILMIYOR. MESELA OFİS PROGRAMLARI AÇMIYOR. GOM PLAYERİ YÜKLEMİŞTİM SONRA AÇILDI, TABİ BAŞKA ALTERNATİFLERDE VAR.

Toplam 11 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;