Editörler : F16 Gökçen

vera_33
Aday Memur
09 Mart 2010 16:22

çok teşekkürler hocam.Allah razı olsun..adresimi yazdım.

m.pinar
Aday Memur
10 Mart 2010 08:12

SİZDENDE HOCAM İNŞALLAH BAŞARILI OLURSUNUZ...

Z.TIBBİSEKRETER
Aday Memur
11 Mart 2010 08:12

hocam bende teşekkür ederim elinize sağlık tereddütü olan arkadaşlar hiç beklemesin çok faydalancakları bir kaynak.

rustub
Aday Memur
11 Mart 2010 21:17

Mustafa hocam,ben Rüştü..Elektronik ileti adresinize 10 yılın çıkmış sorularını istedigime dair msj attım..Ne yapmam gerektigi konusunda yönlenrirseniz ve eksik bişey varsa geri dönerek düzeltirseniz sevinirim.Görüşmek üzere..

m.pinar
Aday Memur
15 Mart 2010 12:29

RİCA EDERİM HOCAM arkadaşlara tavsiye edersiniz... başarılar

m.pinar
Aday Memur
15 Mart 2010 12:57

hocam özele mesaj attım ulasabılırsınız...

m.pinar
Aday Memur
16 Mart 2010 12:52

2001-2009 yılları arası genel matematik

arasınav ve fınal soruları ve detaylı çözümleri

pratık soru çözümlerini gönderebilirim...

fotokopi + kargo sizden...

[email protected]

m.pinar
Aday Memur
16 Mart 2010 12:56

isteyen arkadaşlara arasınav ve final denemeleri

ve kolay çözümleri içeren konu anlatımını

sorularla birlikte gönderebilirim...

m.pinar
Aday Memur
16 Mart 2010 21:11

GUNCEL

m.pinar
Aday Memur
17 Mart 2010 11:53

XXL AAAAAAAAA

rustub
Aday Memur
20 Mart 2010 02:55

Hocam,emeginize sağlık gönderiniz bu sabah elime ulaştı teşekkür ederim!Teretdütde kalan arkadaşlar için kaynağın içeriğini söyleyeyim;

2001-2009 yılları arasında Açık Öğretimde Çıkmış tüm AraSınav ve Final soruları tamamı çözümlü tabi ki!Ayrıca pratik konu anlatımı örnekleriyle birlikte(Ders Notu Şeklinde yani) ve özgün sınav denemeleri.Bunlar fotokopi şeklinde tüm olarak ciltlenerek kitap haline getirilmiş(Bi'yayın evinin ismi eksik:)

Yani çok iyi bölümlenmiş öyle karman çorban degil..Hele benim gibi Üniversitedeki Matematik Hocanız çıkmış Açık Ögretim sorularına kafayı takmışsa bulunmaz bir kaynak:)

m.pinar
Aday Memur
23 Mart 2010 12:11

RİCA EDERİM HOCAM İNŞALLAH FAYDALI OLUR BASARILAR...

m.pinar
Aday Memur
24 Mart 2010 12:01

Hocam gerçekten güzel bir çalışma çıkarmışsınız emeğinize sağlık!Tek eksik ders notu şeklindeki yazıların bilgigisayar tarafından A4 şeklinde ki çıktısı alınıp kitap halinde basılması kalmış:) Soruları tek tek etüd etmişsiniz.Çünkü aynı soruları tekrar takrar çözmeye gitmeyerek işin püf nokatsını çözüm mantıgını fark ettirmişsiniz,yani matematikten korkan biri için kalabalık gözükmeyerek korkuyu azaltıyor çalışırsam olur dedirtiyor!..

Hocam keşke her hoca sizin gibi detaycı ve çalışkan olsa.Çünkü;benim üniversitedeki 1.Sınıf Matematik Dersini veren hocam aynı zamanda 4.sınıfta Ekonometri dersini veren hocam ama ne traji komiktir ki Ekonometriyi ilk aldıgım sene verdim ama hala 1.sınıf 2.Dönem matematigini veremedim:( Çünkü hoca kolaya kaçıp Açık Ögretimden Çıkmış soruları soruyor..Dogru cevabı işaretlesen bile puan vermiyor ayrıntılı çözüm istiyor..Çalışmak için kaynak ismi istemeye odasına gittigimde kitap ismi bile vermeyen birisi neyse..Ben bunun geçen sene farkına vardım bu sene inşallah Matematigi verip Muhasebeden tek derse girip okulum bitiyor 2sene geçte olsa teşekkür ederim hocam..Çok işime yarıyacak bir çalışma yapmışsınız,Başarılarınızın Devamını Diliyorum..İyi Günler,

m.pinar
Aday Memur
30 Mart 2010 17:59

SINAVA GİRECEK ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM...

m.pinar
Aday Memur
20 Nisan 2010 15:30

GUNCEL

ufuq28
Şube Müdürü
20 Nisan 2010 15:55

Hocam siz şizofren misiniz? :) Kendi kendinize niye konuştuğunuzu anlamadım. Farklı nicklerle girip konunuza yorum yaparken nick hatası mı yaptınız nedir çözemedim :)

bnu71
Şube Müdürü
20 Nisan 2010 16:49

:))akıl fikir diliyorum ben de

m.pinar
Aday Memur
20 Mayıs 2010 21:57

HENÜZ OKADAR SIYIRMADIM :)

bu yazdığım maili rustup hocam yazmıs (özel mail adresime yolladı) bende paylasmak istedim

m.pinar
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:14

GUNCEL

m.pinar
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:15

GUNCELDIR...

Toplam 120 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler