Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
10 Şubat 2010 02:25  

Aöf Kamu yönetimi 2.sınıf dersleri

merhaba arkadaşlar ben kamu yönetimi 2.sınıayım bu sene ve çalışmaya başlamadım henüz.2.sınıf derslerimiz:

Atatürk İlkeleri

İktisat Teorisi

İstatistik

Kamu Maliyesi

Muhasebe Uygulamaları

Ticaret Hukuku

Yönetim Organizasyon

Şimdi bu dersleri görmüş geçirmiş tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Hangi ders kolaydır hangisine çok çalışmalı hangisine sadece bir kere bakılsa yeter vs şimdiden tşkler

10 Şubat 2010 13:19

strateji11

istatistik dersine dikkat et derim... çok nankör bir ders :)

10 Şubat 2010 18:00

siradanvatandas

ok ona çalışmak lazım o zaman :) başka yorumu olan yok mu?

12 Şubat 2010 00:06

Rojew

Ticaret hukuku fazlaca bilgi yüklü olduğundan kafa karışıklığına dikkat.

İktisat teorisi ve Muhasebe uygulamarı ise sen eğer 1. sınıfta İktisada giriş ve Muhasebeye giriş derslerini kavrayarak vermişsen endişe edecek bişey yok bu dersler için.

İstatistik dendiği gibi zor. Sayısal bir ders ama çalışma ile çözülüyor ve devamlı çalışmak gerekiyor.

12 Şubat 2010 21:13

kadayif

merhaba arkadaşlar kamu yönetimi 2 sınıf ögrencisiyim sormak istediğim geçmiş yılların soruları çıkıyormu tekrar.çalımaya vakit olmadığı için sadece sorulara calışmak istiyorum geçme şansım varmı.alttan matematik ve muhasebeden bir türlü geçemiyorum sayısalım sıfır desem yeridir bana bir yol gösterin nasıl yapım da geçeyim bu dersleri.saygılarımla....

05 Mart 2010 19:12

trticinuyeoldum

arkadslar bende aslen ankaralı bir koy ogretmeniyim,gorev yerim batman da bi koy, burada tlefon cekmiyo sadece uydu internet ile hayata baglanıyorum

ders calışmak icin kaynagım yok mumkunse ders notları ve cıkmış sorular vvb . kaynakların internet adreslerini paylasırmıısnız?

lutfen...

06 Mart 2010 22:37

slimshady18

bnde kamu 2 deyim ,acaba nereden internet kaynak bulabilriz?=

09 Mart 2010 11:46

trticinuyeoldum

derslerden kacınci uniteye kadar sorumluyuz?

11 Mart 2010 01:03

tatarkurt

trticinuyeoldum

aöf ün kendi sitesinde çıkmış sorular ve cevap anahtarları mevcut.

tek yapman gereken e-öğrenme portalına girmek o kadar.

12 Mart 2010 08:48

icibicigucu

atatürk ilkeleri, kamu maliyesi yönetim kek der4sler

muhasebe uygulamaları ve ticaret hukuku biraz sıkarsan rahat geçersin

ama istatistik ve iktisat teo benim kaldığım dersler bunlar vizelere asıl finalde geçemesen bile bütte geçersin

Toplam 9 mesaj