Editörler : Pangaea
17 Şubat 2010 12:15

Sivas İhtiyaç - Ahmet Çam

Arkadaşlar sivasta kpss dersanesi düşünen arkadaşlar varsa eğitimde ahmet çamı tek geçerim öğrenme gelişim ve öyt derlserini perfect anlatıo, ben besyo mezunu olarak üniversitede hiç eğitim dersi namına bişi görmeden kırşehirde ahmet çamın dersanesine gittim ve sıfırdan nerelere geldim, şimdi bitlis güroymakta öğretmenlik yapıyorum bu sene atandım..Ahmet Çam hocanın sivasta olduğunu duydum düşünen arkadaşlar varsa şiddetle tavsiye ederim..Herkese sınavda başarılar dilerim Allah yardımcınız olsun arkadaşlar..

ücretlimat2
Aday Memur
17 Şubat 2010 16:52

bende öğrencisiyim hiç tavsiye etmem arkadaşlar..kanmayın böle söylentilere hiç de çekmeyin onun artistliğini derim!!!!

rayar
Aday Memur
17 Şubat 2010 19:51

Bence burda kimseyi kandırma amaçlı bişey yapılmamış.artist diyosun ya yuh diyorum sana, ben de öğrencisiydim tanımıyorsun bence..Artist dediğin adamın kazandırdığı kaç tane öğrenci var.

ücretlimat2
Aday Memur
21 Şubat 2010 21:12

fikrimi söledim..herkes senin gibi düşünmk zorunda deil die düşünüyorum..

elfç
Kapalı
01 Mart 2010 11:25

ücretli mata katılıyorum.tek yaptığı ezberlerini paylaşmak.kesinlikle tavsiye etmiyorum.bireysel çabalarıyla atanan adamların üstünden prim yapıyo işte

eker_058
Kapalı
01 Mart 2010 11:41

reklam kokan hareketler:D:D ya bazen harbiden gülüyorum.:):):)

kraal58
Aday Memur
03 Ekim 2010 21:13

şuu Sıvas da Ahmet hoca kadar derslerını dogru duzgun anlatan varsa onu yazın bakalım.. ezber dıorusnuzda alakası yok adamın beynınde yuklu sankı hersey masallah gelısım ıslerken öyt pg den hangı hocalar ornek verek ılıskı kuraark ders anlattı acaba.. her ne ıse ahmet çam tek gecerım sıvas pıyasasında...

canermert
Kapalı
03 Ekim 2010 21:21

Ahmet çam kendini beğenen ukala bir adam ama gerçekten dersi süper anlatıyor.2009 da dersine girdim,öğrenmeye o kadar ön yargılıydım ki bu mu anlatacak diyordum,ders sonunda hatta eve dönüş yolunda herşey kafama oturmuştu.2009 da kayserideydi sordum soruşturdum ama bazıları askere gitti dedi kimi ünv de çalışıyor adını vermiyorlar dedi.Demek sivas a gitmiş :)

kraal58
Aday Memur
03 Ekim 2010 21:24

:)..

hakkını verıyor hocam ole soleyım

ınsallah Allahım bızlerede atanmayı nasıp eder..

gecemavisiyim
Kapalı
03 Ekim 2010 21:26

Bu yazıda her ne kadar reklam olsa da hoca öğrenme konusunda gerçekten bilgili..biraz sır kapısından çıkmış bir ifadesi var ama kötünün iyisi olabilir...

canermert
Kapalı
03 Ekim 2010 21:27

herkesin anlama ve algılama yeteneği farklı arkadaslar , birisi iyiliğiniz için birşey yazdıysa hakaretle karşılık vermeyelim,fırsatı olan gider dersine misafir olarak dinler beğenen de devam eder :)

kraal58
Aday Memur
03 Ekim 2010 21:33

canermert hhocama katılıyorum..

artık ınsanlara anlam veremıyorum ya burada bırılerıne faydalı bırseyler solense bıle adamlar anlayacagı kadarını anlıyor gormek ıstedıgını goruyor.. ıslerıne geldıgı gıbı yanı...begenmıyorsan senın sorunun ole mı..

1 yıldır tanıyorum masallahı var sıvasta kı tum hocalarıda tanırım bır kac yıla cok ıddaalı olmasın kendısı burada kalırsa Sıvas ders anlamında kım ne kım ne degıl cok ıyı bellı olur..

duam Allahımdan bız calısanları bu sınavı alnımızın akıyla gecıp guzel netler yapıp atanmak...

mat_rak
Şef
03 Ekim 2010 21:40

Sivasta bi şerefsiz vardı ben mezun olalı çok oldu dershanenin adını hatırlayamadım ama geçen sene olanları duydum dershanesine gelen öğrencilerini ayartıyomuş ibne, kayseriye gidecekmiş, gitti mi hala çalışıyo mu o sivasta

gazi_türkçe
Şube Müdürü
01 Temmuz 2011 20:54

sivasın ordunun kırıkkalenin kırşehirin kpss de vazgeçilmez hocası ahmet hocadan allah razı olsun 30 netle başladım anlamadıgım öyt ve ögrenmeyi ve ezberledigim gelişimi anlamlandırmamı sagladı eger sivasta epey kalırsa arkaaşlara tavsiye ederim

gokhannnnn
Şube Müdürü
01 Temmuz 2011 20:56

Size telefon mu etti forumda benden bahsedin diye birkaç kişi aynı anda reklam yapıyorsunuz

_hızlı_58
Aday Memur
01 Temmuz 2011 21:51

telefonda acsa yada acmasadana kendisinden bahsettirecek kişidir..

dolunaynur
Aday Memur
01 Temmuz 2011 21:57

evet havalı biri ama bu onun kaliteli bı eğitimci olduğu gerçeğini değiştirmez..ben de onun yerınde olsam havalı olurdum :) doçent olmuş biçok ilde derslere giriyo bu kadar yoğunluğn arasında bıde yarım bıraktığı hukuk fakültesini bitirmiş dersleride gayet verimli geçiyo

legolas06
Aday Memur
01 Temmuz 2011 22:28

ya bu adamı kayseride cümle alem bilir yazılanlara bakıyorum da rezalet... bu adamın ne mezunu olduğu ne yaptığı ettiği belli değil ne doçenti ya... alem sahtekar olmuş yazıklar olsun...

gokhannnnn
Şube Müdürü
01 Temmuz 2011 22:33

Ezberlemiş takır takır sıralıyor adam gibi iki soru götürün görürsünüz

ottoman__empire
Yasaklı
01 Temmuz 2011 23:01

reklemlerrrrrrrr

hafzasultan
Aday Memur
11 Temmuz 2011 00:26

arkadaşlar ahmet çam eğitim üzerine yüksek lisansını yapmış bit Türkçe öğretmenidir. Ahmet hoca doktoraya başlamak için kpds yi yeni geçti, kısmetse seneye doktoraya başlar, ama bu younlukda nasıl yapar bilmiyorum, adam bu sene 4 ile gitti, pardon 5.. 5. son anda eklendi..çok yoğun birisi.. kayıt yaptırıken size harika reklem yapılır, anlatılır, hoca ankarada çalışıyo, kitapları soru bnkaları var vs vs... sizde inanırsınız, kayıt yaptırırsınız, sonra ahmet hocayı o koşturduğu 5 ilden hangisinde bulabileceğinizi bilemezsiniz, arada kıramadığı arkadaşları için arklı ileelrde gider, bu arada size sıra gelirse ders anlatır, dersini cidden anlatır..

yorgun değilse, kafası bozuk değilse, paylaşamk istediği başka bişey yoksa anlatır size.. ama bu şartlar yoksa konuyu birileri okur sizde anlamadığınız yerileri sorarsınız, anlattığı şey siizn kafanıza girmek zorundadır, yoksa ahmet hoca kızabilir..

dershanede ahmet hoca ne derse o olur.. olmazsa diğer ortakları gönderir.. sivas ihtiyaç akademide olduğu gibi.. kurumsal herhangi bişey aramayın, adam istediği zaman ders yapar istemezse gelmez derse.. birde arkadaşlar komiktir ama her ders birileri arar, ahmet hoca telini derste açar, ve çok yoğun olduğunu çok çalıştığını anlatır karşı tarafa.. karşı taraf ya bişey danışmaya (mesela yazdığı soruların kalitesini, kkitabın konusunu ) yada bişey rica etmek için aramıştır.. ahmet hocada yinede yardım eder :)

demem o ki adam tam bir reklam makinası.. iyi bir dershaneci.. ama ben bu sene yaşadım ve gördümki, bizler üniversite okumuş.. yaşamış kişileriz.. ayırdığımız vakit önemli, kıymetli. verdiğim paradan geçtim vaktim önemli.. geçen 6 ayımın telaisi benim için yok..

bence güzel kitaplar alın ve evde güzelce çalışın kanmayın kimsenin güzel laflarına..

snavdan dün çıktık.. helallik konusunda hiçde olumlu düşünmüyorum ...

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi