Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : oto-danisman-expert
19 Şubat 2010 00:36  

acamiyim skoda favorit tafsiye edermisiniz.

acamiyim ve 4000 civarı paraya skoda tafsiye edermisiniz nasıl arabadır idare edermi.şimdiden teşekkürler.

19 Şubat 2010 00:56

By_Onder

ederiz al r5 i 4 le çarpar acemiliğini atarsın paranıda heder etmemiş olursun iyi araştır ilginç bi araba bazen öleleriyle karsılaşıyorumki hayret ediyorum nasıl böle kalabilmiş diye

yani uzun lafın kısası alınabilir

19 Şubat 2010 01:01

antikuş1907
Yasaklı

bak kardeş acemiysen elbet vurur çizer çökertirsin. öğrenene dek araba az buçuk haşat oluyor. bence bu bakımdan parçası ucuz olan ustası yaygın olan ve sana masraf açmayacak araba al.skoda ww grubu arabadır parçası da masrafı da renault sınıfına göre pahalıdır.2. eli de renault kadar kuvvetli değildir.acemiliğimi attıktan sonra hemen satar değiştiririm diyorsan toros,kartal al. yok almışken birkaç sene kullanayım sonra ilerde değişirim diyorsan broadway,clio,symbol al. az buçuk da konfor arıyorsan doğan al . yalnız bu son saydığım araçlar için 4000 yetmez.

19 Şubat 2010 15:47

supermemur

skoda favorit kullandım. acemiler kesinlikle kullanamaz. çünkü devirli arabadır. sürekli devrinde kullanmak gerekir. biraz zorlamada hararet yapar yolda bırakır. motorundan anlayan pek fazla usta yoktur.

19 Şubat 2010 21:12

ahmethaşim
Yasaklı

Al kardeş...Skoda olsun da çamurdan olsun...

19 Şubat 2010 21:57

kaymakçı

lada samara alternatif olabilir ve skoda dan da daha iiyidir. bu skodaları alman skodalarla karıştırmayın lada daha seri bir aractır skodaya göre

22 Şubat 2010 09:29

***ŞAHİNBEY***

Bir kere 4-5 yere çarpar acemiliği atarsın nede olsa ucuz araba diyenlere aldanma pahalı bi arabaya çarparsın skodayı versende hasarı ödeyemezsin.

Skoda favorıt(HB) ve forman(SW) en son 1995 de üretildi.Ama piyasada en çok 93-94 modeller var.Ben Antalyada kullanıyorum ne hararet yaptı nede yolda bıraktı.Yaşına göre binilebilir bi araba.O yaştaki pekçok markanın o sınıftaki araçlarının ahı gitmiş vahı kalmış.100.000

km yi geçmemiş bi skoda tavsiye ederim.fiyatları 4.500-5.500.-TL arasında.

22 Şubat 2010 21:36

notocord

broadway bakın derim. Beyaz renk bulursanız satarken daha hızlı elden çıkar. Parçası ucuz, bilindik araba, acemiliğinizi atarsınız.

25 Şubat 2010 19:27

fenci2006
Kapalı

hocam bende acemiyim sen acemiysen o toros filan şehir içinde kullanamazsın sakın alma kazık gibi arba sana önerim varsa etrafında bir mazda 323 ü olan git o arabaya bin en kolay sürülebilen arabalardandır acemi biri için direksiyonun hidrolik olması acemi için çok iyidir ama bence toros şahin alacağına skodaya bin kat kat iyidir ama bildiğim kadarıyla o araçlarda hararet problemi var ama bir sene sonra satarım binmeyi düşünmüyorum dersen bence git bir broadvay ya da şahin al bence ikisi arasında kalırsan broadvay derim ama bana sorarsan eskide olsa avrupa araba al

26 Eylül 2011 22:41

lily 86

slm arkadaşlar eşimle beraber yaklaşık iki aydır araba araştırıyoruz . tabi bütçemiz kısıtlı. tanıdık bi ustamız ve pazarlığı iyi bi abimiz var..

hacı murattan başladık : eşim direksiyonu rahat değil dedi , öğretmen olduğu içinde şık durmaz dediler .

serçe düşündük : geri satışı iyi değil dediler

toros : kullanışlı dağa taşa gelir ama şehre göre kaba dediler

doğan : çok yakar

brodway : öğretmene uyar ama çok yakar

broadway spring : şık ama ucuz metal

en son skoda favorit le tanıştık : usta onayladı ancak abimiz fiyatı pahalı buldu.. hem koşlay satışı olmazmış .. ama sanırım alıcaz

26 Eylül 2011 23:14

avareee

brodway : öğretmene uyar ama çok yakar

sana bunu diyen usta arabadan da yakıtından da anlmıyor demekki...

broadwayın çok yaktığı nerde görülmüş???

aslında bu yazdığın arabalara bizde biniyoruz ama artık ömürlerini doldurmuş araçlar,ama mecburen biniyoruz

şuan piyasada yakıtı en ideal araç broadwaydır(kullandım biliyorum)

springlerin piyasası çok iyi değildir..

senin alabileceğin araçların içindeki en kullanışlısıdır..

satarken aynı gün içinde satarsın..

ama kullanamam diyorsan alacaksın bi beyaz şahin 96 97 bineceksin(doğana göre az yakar)

skodayı yapacak ustayı her yerde bulamazsın,ama şahin,doğan v.s araçların 1 ay içinde dilinden sende anlarsın..

en azından arabaya benziyor...

26 Eylül 2011 23:18

dulkadirbeyi

üst limit 4,000 tl ise al bi samara keyfine bak.

27 Eylül 2011 23:05

lily 86

avaree niye mecburen biniyosunuz ki ? bizim burdaki memurlar hep modelli kullanır . gerçi karaman küçük şehir. neyse ustaya bi broadway düşmüş artık onu alıcaz yoksa dilinden kurtulamayız

28 Eylül 2011 00:18

bizzimmmköylü
Yasaklı

ederim

Toplam 13 mesaj