Editörler : cihan27E.Kayı Han
«16171819202122232425262728

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
12 Haziran 2015 10:39

işçilere % 11 + 500 tl denge zammı verildi memurlara da aynı oran verilmesi konusunda sendikalara mesaj gönderelim arkadaşlar.

ilyssv
Aday Memur
29 Haziran 2015 22:19

yeni hükümetten ilk icraat olarak derece bekliyoruz

mamurzade
Şef
23 Temmuz 2015 08:33

2005 ten sonra memur olanlara ilave 1 derece verilerek adalet sağlanmalıdır.

mamurzade
Şef
26 Ağustos 2015 12:05

adalet sağlandı. geç oldu ama... birde bordroda görürsek...

27 Ağustos 2015 13:09

?Adres bilmiyor? diye Kemal Kılıçdaroğlu?na görev vermedi?Sanki kargo dağıtıcısı arıyor?Kemal Kılıçdaroğlu adresi bilemeyince, hükümeti kurma görevini hiçbir zaman vermeyecek?Ki başbakan olamadı, gördünüz?Adres bilemeyince ayakkabı boyası falan alamazsın da, adres bilmiyor diye başbakan olma hakkını kaçıran yeryüzünde ilk siyasidir?Ben vereyim adresi:Taksim?e çık Kemal Bey?Elli adım sağda bir park var?Git ?Gezi Parkı ruhunu? bul?Karanfillerin TOMA?lara meydan okuduğu, şarkıların biber gazlarına karşı çıktığı, durmanın koşmaktan daha çok anlam kazandığı azmin, yüreğin olduğu yer?Ülkemizin uğradığı karanlık istilanın ilk çarptığı kayadır orası?Yedi seçim kaybetmiş senin basiretsizler takımına benzemez oradakiler?Türkiye?yi geri almanın adresidir;Gezi ruhu?Yoksa hiçbir zaman kurtulamazsın bundan?Dilimiz kurudu:Diktatörler seçimle gelir ama asla seçimle gitmez?

0944arsi, 13 yıl önce

seçimden önce ne isterseniz verirler....bu hükümet hiç bir kıyak yapmadı öğretmene....hep polise hep polise...

11 Eylül 2015 09:06

günaydınnnnnnn,,paylaşımınızı üzülerek okudum...konu başlığı ile yorumlarınız iç içe girmiş ve size cevap verme zorunda hissettim kendimi ,kusura bakmayın..sanırım birde öğretmensiniz...belki mağduriyet platformundan baktığınızda hak ettiğiniz ücreti alamayan meslek grupları içinde yer alabilirsiniz..sizin meslek grubunuzdan başka bir çok meslek grubu var, hak ettikleri sosyal hakları alamayan...ancak vatanımızın güvenliğinden sorumlu iş ve meslek kolu olarak baktığımızda ise en riskli en tehlikeli görev grubunda yer alan bu meslek(polis) grubuna haksızlık etmiş olmuyormuyuz sevgili filiz...saygılar efendim..

filiz karabey, 9 yıl önce

?Adres bilmiyor? diye Kemal Kılıçdaroğlu?na görev vermedi?Sanki kargo dağıtıcısı arıyor?Kemal Kılıçdaroğlu adresi bilemeyince, hükümeti kurma görevini hiçbir zaman vermeyecek?Ki başbakan olamadı, gördünüz?Adres bilemeyince ayakkabı boyası falan alamazsın da, adres bilmiyor diye başbakan olma hakkını kaçıran yeryüzünde ilk siyasidir?Ben vereyim adresi:Taksim?e çık Kemal Bey?Elli adım sağda bir park var?Git ?Gezi Parkı ruhunu? bul?Karanfillerin TOMA?lara meydan okuduğu, şarkıların biber gazlarına karşı çıktığı, durmanın koşmaktan daha çok anlam kazandığı azmin, yüreğin olduğu yer?Ülkemizin uğradığı karanlık istilanın ilk çarptığı kayadır orası?Yedi seçim kaybetmiş senin basiretsizler takımına benzemez oradakiler?Türkiye?yi geri almanın adresidir;Gezi ruhu?Yoksa hiçbir zaman kurtulamazsın bundan?Dilimiz kurudu:Diktatörler seçimle gelir ama asla seçimle gitmez?

mutlu_50
Müsteşar
04 Kasım 2015 11:41

güncel

oselll
Daire Başkanı
04 Kasım 2015 13:30

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/405107/Memurun_is_guvencesi_kalkiyor.html

mamurzade
Şef
04 Aralık 2015 16:07

bekliyoruz bakalım dereceyi

mutlu_50
Müsteşar
16 Aralık 2015 13:42

güncel

Toplam 550 mesaj
«16171819202122232425262728

Çok Yazılan Konular

Sözlük