Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
16 Mart 2010 09:31  

Hastanelerdeki Taşeron Müjdesi

arkadaşlar kamu hastaneler birligi yasa tasarısıyla birlikte taşeron tarihe karışıyor .bütün taşeron il yönetimine devredileçek hastanlerde hastanenin personeli olarak çalışaçak. ilk etapda uyguşama ismini vermiyeyim ama 4 hastaneyle başladı hızlı bir şekilde sürüyor .allah yüzünüzü güldürmaya devam eder inşallah.maaşları bile belirlenen taşeronun ilk ögretim 899tl lise 1054 iki yıllık 1120 olarak sadce kuru tek maaş yasayla birlikte hastanlerde döner kavramı tarihe karışıyor. hayırlı ugurlu olsun .zaten haketmişdiniz bunu allah bilip duruyor yolunuz açık olsun.bu arada baba hep keseden sallıyorsun deyip sonrada her dedigim harfi harfine çıkıp buna gülüp geçen arkadaşlar hiç gülüp gemeyin araştırın bulursunuz uygulama başladımı başlamadımı hoşçakalın .ben bilmedigim şeyi yazmam

16 Mart 2010 09:51

guvercin0

arkadaşım sen neden hastane ismi veremiyorsun, sen aynı ne gibisin biliyormusun. hani küçükken çocuklardan birisinin bisikleti çalınır çocuklar toplanır kim çaldı kim çaldı diye aralarından birisi çıkar BEN BİLİYORUM ama söylemem der. Hani böyle igi çekmeye çalışır ya toplumda aynı onlara benziyorsun. senin bu söylediklerini medyayı takip eden herkes biliyor ama kimse sen gibi çok bilmişlik yapmıyor burada... bence yapmada gülünç duruma düşüyorsun

16 Mart 2010 09:54

pollis

güvercin arkadaşım sen boş boş yazmaya devam et .daha önçeki konulardada gülüp geçtiler sonrada dedilerki ya gerçekten haklışmışsınız deyip özürde dilediler .sen yaz bakalım boş boş yoksa taşerona kadro var diyemi bu sitemin çben yalan yazaçak kadar boş gereksiz biri degilim yazıyorsam bildigimi olan bişeyi yazıyorum

16 Mart 2010 09:57

guvercin0

sana konuyu bilmiyorsun demiyorum ama konuları yazarken çok bilmişlik yapıyorsun. yok hastane isimlerini biliyorumda söylememde. bu nedir böyle ya. sana hastane isimlerini soran olmadı, gereksiz bilmişlik yapıyorsun burada onu demek istiyorum. ok

16 Mart 2010 10:03

masalevi

YA RABBİ DAHA NELER GÖRECEĞİZ! YA SEN ÇALIŞ DİDİN OKU ÜNİVERSİTELERDE PARA HARCA KPSS YE GİR YÜKSEK AL ATAN SÖZLEŞMELİ OL( KADROLU TEK BİR ALIM OLMADIĞI İÇİN) SONRA VASIFSIZ İKTİDAR TARAFTARLARININ TORPİLİ İLE İŞE GİRMİŞ TAŞERONLAR BÖYLE MAAŞ ALSIN. HAK MI BU AYRICA BURASI TAŞERON YERİ DEĞİL CEVAP YAZACAK ARKADAŞLARA DUYURULUR.

16 Mart 2010 10:06

tıbbiatık

allah herkese ekmek kapısı açsın bişey demiyorum ama dışarda o işin okulunu okumuş milyonlarca kişi var atama bekleyen.tıbbi sekreter-tıbbidökümantasyon vs.onlara yazık deiğil mi?

16 Mart 2010 10:09

guvercin0

yazık tabi yazık olmazmı hiç. Allah bunları bildiği gibi yapsın.

16 Mart 2010 10:09

masalevi

HAKLISIN KARDEŞ OKUMUŞ ONCA TIBBİ SEKRETER VAR AMA TORPİLLERİ YOK Kİ İŞE GİRSİN.

16 Mart 2010 10:12

tıbbiatık

zaten şuanki taşeronlar iktidardakilerin adamı.en azından onları elimde tutayım diye bu işlere kalkışıyorlar.arkama kimi alırım nasıl alırım hesabı başladı.zaman daralıyor onlarda sınavdan geçecekler tabi.inşallah bizim kpss sınavı gibi atama beklediğimiz 6 yıl gibi sancılı geçer onlarında bu dönemi.

16 Mart 2010 10:17

masalevi

BAKANLIK TAŞERONLARIN ÖĞRENİM DURUMUNU FALAN İSTEMİŞ. İSTENİLEN NİTELİKTE OLMAYANLARI ACABA NE YAPACAK DIŞARIDA EĞİTİMİNİ ALMIŞ SEKRETERLER DURURKEN BUNLAR ÇALIŞACAK MI? YA YAPTIĞIZ YANLIŞLARI GÖRÜYORUZ TANILAR ALAKASIZ GİRİLİYOR ADAM KIRIĞI YUMAŞAK DOKU TARAVMASI DİYE GİRİYOR. :) EVET SİZİNDE GEÇİNMEYE İHTİYACINIZ VAR BUNU BİLİYORUZ HAKTAN HUKUKTAN BAHSETMEYİN ŞİMDİ TORPİLLE GELDİNİZ BİR ÇOĞUNUZ

16 Mart 2010 10:26

guvercin0

2 yaşındaki erkek çocuğa erkek infetilitesi tanısı giren var sen ne diyorsun ya...

16 Mart 2010 10:29

guvercin0

2 yaşındaki erkek çocuğa erkek infertilitesi tanısı giren var sen ne diyorsun ya...

16 Mart 2010 10:31

masalevi

NEDEN BUNLARI GÖRMÜYORLAR ACABA?

16 Mart 2010 10:41

guvercin0

ya arakdaşım görmedikleri tek bunlarmı ya. bırak Allah aşkına.

16 Mart 2010 11:21

minikgergedan
Yasaklı

ya sallayın şunları arkadaşlar ya onca tıbbi sekreter daha atanamamışken kıytırıktan şirketimi alacaklar maaşlarada baksanıza maşaallah:))))

ne demişler it ürür kervan yürür....

16 Mart 2010 11:27

shmyo67
Kapalı

benönlisans 4b tıb. sekr. ama taşeronlarında çok fazla mağdur edildiğini biliyorum çünkü eşim de hastanede şirket elemanı olarak tıbbi sekreterlik okuyo.ama onun farkı benim gibi iki yıllık tds mezunu olması.sb alım yapmayınca işsiz kaldı taşeronegirdi hem de torplsiz. eğitimli olduğu için öncelik verildi. daha nice eğitim almış fakat hakettiği yerde olmayan insanlar var. onlar için ben bu yasayı destekliyorum inşallah olur. asgari ücretle 2 çocuklu ev geçindirenler biliyorum. allah herkese yardım etsin

16 Mart 2010 11:34

guvercin0

Allah herkese yardım etsin. Ama bizede yardım etsin Allah. 4 yıl sağlık meslek lisesinde tıbbi sekreterlik okudum, üstüne 2 yılda tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik okudum. Toplam 6 yıl bu. 6 yıl tıbbi sekreterlik eğitimi aldım. Sonra gecemi gündüzüme katıp kpss yi kazandım. memleketimden 1650 km uzağa atandım. şimdi ben size soruyorum ben ösym nin atadığı birisi olarak memleketimden 1650 km uzağa gelmişim ve artık benim geleceğim torpilin döneceği bir komisyona bağlı ve ben döner sermaye alamıyacağım. Adaletmi bu. Alın size adalet...

16 Mart 2010 11:36

minikgergedan
Yasaklı

bu nasıl bi mantık arkadaşlar yapmayın

o yazıyı bizzat gördüm evet tek çatı altında toplayacaklar ama kadrolaşma falan yok biraz daha süslüyecekler taşeronu maaşları eşit yapacaklar çalışın didinin atanın kardaşım utanmıyosunuzda ha sizin gibi sizniyetlere ne desek az sürünmeye mahkum kalacaksınız bu mantıkla giderseniz........

16 Mart 2010 11:50

camel

kpss ile giriyorsa helal olsun.... bende çalıştım taşeronda sağlık ocağında ama hep karşıydım.. taşerona HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...

16 Mart 2010 12:55

otomasyon65

niye zorunuza gidiyor geçen yıllarda 270000 işçi kadroya alındı kpss olmadan neden o zaman sesiniz çıkmadıda şimdi sesiniz çıkıyor o zaman neden şimdiki gibi yırtınmıyordunuz

16 Mart 2010 13:04

minikgergedan
Yasaklı

yürüyün gidin beeee erkek hastaya BHCG yazan topluluk:))))

Toplam 72 mesaj