Editörler : F16 Gökçen
01 Nisan 2010 08:18

unutamadığınız 1 nisan şakası anılarınız var mı:)

siz baslayın..:)

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:21

rüyamda maaşıma yüzde 300 zam yaptılar, sonra 1 Nisan len dediler :))

şuursuzdereotu
Kapalı
01 Nisan 2010 08:29

:)) komıksın abı ya:)

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:34

dün yasi hatırlattı, ben tamamen unutmuştum bu günü, büyük ihtimalle tongaya düşerdim :)

mahmut_yapma
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:37

sabah sabah müdür denyosu bana yaptı..dedi,müdürlük kağıdın geldi haydi hayırlı olsun der demez ,hemen 'yalancının' diye giriştim söze..baktım hemen kuyruğunu aldı bacak arasına tırstı..dur şaka yawww, 1 nisan şakası yaptım dedi..

bende söylene söylene çıktım odasından, dedim hele bir gelsin o kağıt ben sana gösterecem 1 nisanı..

neyse, şimdi çayımı içiyor börek yiyorum..lades gibi aklımda bu önemli gün..akşama kadar hiçbir eşşek şakasını yemem artık..

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:40

sabah otobüsle işe gelirken, Ankara Ümitköy köprüsünde 3 otobüsü durdurmuş polis ve oraya barikat kurmuş, neyin nesiydi acep,,

polisimizin 1 Nisan şakası anlayışı olmasın :))

şuursuzdereotu
Kapalı
01 Nisan 2010 08:45

ben unutmustum da bana da ark hatırlattı..:)

mahmut müdüründe bu anı beklıomus gıbı olmus sankı:)

mahmut_yapma
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:48

şuursuz,aramız harikadır yawww..geceden düşünmediyse bende bişi bilmiyorum..belkide beni seviyorda olabilir..aşık belkide bilmiyorum..kendi kendine sevdalıda olabilir..kara sevdanın karasına tutulmuşta olabilir deli kız..

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 08:51

:))

ccgkeops
Kapalı
01 Nisan 2010 09:02

Bana Rüyamda yapılmıştı 1 nisan şakası..

Gelinim olur musun yarışmasındaydık, 1. oldum.. Sonra da al Tülin'i Götür demişlerdi..:)Sonra da nisan 1 ..

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 09:02

şaka değil, Tekel işçileri imiş:))

ekonomist703
Aday Memur
01 Nisan 2010 09:07

sanırım en güzel şakayı ben yaptım sevgilime düğün davetiyemi gönderdim .ama başka bi erkekle olan düğün davetiyesi:)

mahmut_yapma
Yasaklı
01 Nisan 2010 09:11

ekonomist,sen şaka yapmamışsın,resmen işin b** çıkarmışsın..:)

ekonomist703
Aday Memur
01 Nisan 2010 09:12

yoo haketti sevgilim kaşındı daha az bile yaptım :)

3 saat uğraştım power point te davetiye yapacağım diye:)

ilefr
Yasaklı
01 Nisan 2010 09:12

diycektim vazgeçmiştim sen dedin mahmut abi, içimde kalmasın, bu resmen eş.k şakası :)))

ekonomist703
Aday Memur
01 Nisan 2010 09:29

ya şaka kişiye göre değişir ama kaldıracak mı meraktan yaptım nasıl bi tepki verecek merak ediyorum.

_Ab-ı Hayat_
Kapalı
01 Nisan 2010 09:41

yazı işlerinde çalışan bir arkadaş harıl harıl yazı yazdı dünki tarıh kaşesını bastı:)

kurum logolu zarfa koydu herşey uygun ,o zarfı benım vermem lazımdı

: şaka yapılacak kişi kuruma gec geldı neyse zarfı verdım.ama sonucu bılemıyorum:) ya iş haktinız fesedıldı yada başka kuruma verildiği ile ilgili yazı.öğrenınce yazarım:D

.melike1melek.
Yasaklı
01 Nisan 2010 09:55

bi arkaaşım bi linq attı açtım kapanmio:)nie unutamiom mal az önce yaptıda ondan:)haha hala küfrediom

Aglama-Duvarı
Yasaklı
01 Nisan 2010 10:18

üniversitedeyken annemi kandırmıştım yurttan atıldım diye,kadının yüreğine iniyordu nerdeyse o gazla ankaraya ışınlanacaktı

...adobem...
Kapalı
01 Nisan 2010 10:19

ben eşime yapmıştım evlenmeden önce. annemin yüzüğünü almıştım. ben seninle evlenenemem nişanlıyım demiştim. seni seviyorum ama onunla evlenmek zorundayım falan demiştim son derece duygusal ve ağlamaklı bir ses tonuyla...

sonra eşim sinirlendi, neden bunca zaman söylemedin benimle aylardır dalgamı geçiyordun deyip yakamdan tutup havaya kaldırınca, yani ayağım yerden kesilince can havliyle bir nisan dedim:))

şaka maka dayağı yiyordum:))

Aglama-Duvarı
Yasaklı
01 Nisan 2010 10:22

adobem:D

sen cami duvarına doğru dönmüşsün:D

öyle şaka mı olur be,bana yapılsa daha şaka olduguna bıle ınanamam:D

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi