Editörler : ayşegül bgm

dr.saglık ocagı
Aday Memur
24 Haziran 2014 09:59

tabiki yazılmaz o yaşta bu nasıl hayaller.tuhafsınız

üyeXYZ
Aday Memur
24 Haziran 2014 11:00

arkadaşım okuyacak bedensel ve maddi gücün varsa tabi okunur. ben 30 yaşındayım imkanım olsa bugün koşa koşa giderim

24 Haziran 2014 11:25

2010 yılına ait başlık, merak ettim ne yapmış başlığı açan :)

-- Cin Cin --
Aday Memur
24 Haziran 2014 12:07

Sayın Arkadaşım

Ben 39 yaşındayım Kamu Yönetimi mezunuyum. Senin gibi düşünerek geçen sene Makine mühendisliği okumaya karar verdim. Şu an 2. sınıftayım. Bir hayalimi gerçekleştiriyorum ve çok mutluyum. 27 yaş nedir ki. Ben de kamuda b kadrodayım. Başarılar dilerim.

dr.saglık ocagı
Aday Memur
24 Haziran 2014 14:48

4. sınıftayım diyormuş : )

yakında intörn olur.

sessiz çığlıklarım, 10 yıl önce

2010 yılına ait başlık, merak ettim ne yapmış başlığı açan :)

lkitapkurdu
Aday Memur
12 Temmuz 2014 21:27

ikinci öğretim mi okuyorsunuz?

-- Cin Cin --, 10 yıl önce

Sayın Arkadaşım

Ben 39 yaşındayım Kamu Yönetimi mezunuyum. Senin gibi düşünerek geçen sene Makine mühendisliği okumaya karar verdim. Şu an 2. sınıftayım. Bir hayalimi gerçekleştiriyorum ve çok mutluyum. 27 yaş nedir ki. Ben de kamuda b kadrodayım. Başarılar dilerim.

Seven Heart
Aday Memur
14 Temmuz 2014 15:05

Mühendislik mezunuyum A grubu kariyer sınavlarına çalışıp uzman yardımcısı oldum ikinci üniv olarak iktisat okuyorum aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum kısacası okumanın yaşı yok yeterki isteyin

lkitapkurdu
Aday Memur
14 Temmuz 2014 15:10

helal olsun size.bende 32 yaşındayım.bu sene açıköğretim adalet okuyacağım.ordan dgs ile hukuk bölümüne dikey geçiş yapmak istiyorum.

Seven Heart, 10 yıl önce

Mühendislik mezunuyum A grubu kariyer sınavlarına çalışıp uzman yardımcısı oldum ikinci üniv olarak iktisat okuyorum aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum kısacası okumanın yaşı yok yeterki isteyin

okkesterbasan
Genel Müdür
14 Temmuz 2014 16:37

http://www.mustafaaltinisik.org.uk/otobiyografim.htm

ekonomi8
Aday Memur
16 Temmuz 2014 22:05

ne bekliyordunuz ki tıp okumak doktor olmak gibi saygın meslek var mı insan hayatını kurtarmak onun için mücadele etmek hipokrat yemini ederken duyduğunuz heyecan onun verdiği sevinç size pek cazip gelmemiş anlaşılan ve tıpta yaş yoktur ömür boyu kendinizi geliştirmek için uğraşırsınız 6 yıl eğitim sonra tus sonra uzmanlık sonra sonra bir sürü devam eder taki ünivde profesör yada beyin cerrahı kalp-damar cerrahı olana kadar ve bu ünvanlarla anılmak size cazip gelmiyor anlaşılan bence umutsuzluğa kapılmayın ve bulundugunuz yerin kıymetini ve önemini düşünün bence...

drbotox, 14 yıl önce

o yaşta olup da başarılı olan bi kaç kişi gördüm ama pişman olacağından emin olabilirsin, 26 yaşında dr oldum ders çalışmaktan zaten bıkmıştım, 5 yıl pratisyenlik yaptım sonra tus kazandım 2 yıldır asistanım hala elimde defter kalem silgi, bıktım bıktııııııııım

amisos-216
Aday Memur
03 Ağustos 2014 22:01

Çok güzel örnekler var, bir çok kişiye ilham kaynağı olabilirsiniz...

Bende tesadüf eseri liseden 6 yıl sonra 24 yaşımda önce önlisans sonra dgs sınavını geçerek lisans okudum. ( elektrik elektronik mühendisliği gibi zor denilebilecek bir bölümü hemde 6 yıl ara verilmiş meslek lisesi altyapısı ile ) O da yetmedi yüksek lisans yaptım.. Şimdi uluslararsı bir firmada oldukça iyi koşullarda çalışıyorum.

Benim yaptığım ne ki? Yüksek okulda iken 54 yaşında sınıf arkadaşım vardı..

İsteyen, gereğini yapan herkes hayallerine ulaşabilir.. Hiç bir şey için geç değildir...

03 Ağustos 2014 22:22

Nasıl yani açıköğretimden adalet okunup hukuka geçiş yapılabiliyor mu?

lkitapkurdu, 10 yıl önce

helal olsun size.bende 32 yaşındayım.bu sene açıköğretim adalet okuyacağım.ordan dgs ile hukuk bölümüne dikey geçiş yapmak istiyorum.

lkitapkurdu
Aday Memur
04 Ağustos 2014 03:00

evet DGS sınavını kazanırsan geçebiliyorsun...

Pandoranın Kutusu, 10 yıl önce

Nasıl yani açıköğretimden adalet okunup hukuka geçiş yapılabiliyor mu?

amisos-216
Aday Memur
04 Ağustos 2014 12:01

DGS yi kazanmak kolay, mesele kazandıktan sonrası... ( Üniversiteye göre değişiyor tabi bu zorluk... )

izmirbalinası
Aday Memur
31 Ağustos 2014 00:42

Ben de 25 yaşındayım ankara hukuku bitirdim ve işsizim, mülakatlardan elene elene bi hal oldum. Ve içimde her zaman tıp vardı, hala daha da var. O değil kendimden on yaş küçük insanlarla 6 yıl geçer mi ki :(

ilkeilkeilke
Kapalı
31 Ağustos 2014 02:11

tayinim çıkmazsa bende 2. fakülte okuyup ve başka işler bakıcam yer değiştirebilmek için olmuyor böyle

1789__ÖKK
Müsteşar Yardımcısı
31 Ağustos 2014 19:16

Ben de psikoloji okumak istiyorum, sosyoloji okudum tatmin etmiyor biliyorum ki beni tatmin edecek olan psikoloji.. Yüksek lisans yapayım diyorum ya da tekrardan ygs ye mi girsem tabi benden kaç yaş küçüklerle okumakta biraz zor geliyor..

okkesterbasan
Genel Müdür
01 Eylül 2014 00:09

Zaten sosyoloji okumuşsun psikoloji okumak yerine yüksek yapman daha mantıklı olur. Arkadaşlar 27 yaşında da okunur 77 yaşında da okunur, Cesur Yürek'te bir sahne vardı. William Wallace milleti gaza getirmek için ölüm döşeğinizde, bugüne dönmek isteyeceksiniz diyordu. Hangi yaşta olursanız olun şu anda başlayabilirseniz 6 sene sonra iyi ihtimalle mezun olursunuz eğer olurda aynı hayale faaliyete geçmeden devam ederseniz 6 yıl sonra hala aynı şeyleri sayıklıyor olursunuz. Ve birgün ölüm döşeğinde yapmadığınız şeyler için pişman olacaksınız bunu unutmayın.

1789__ÖKK, 10 yıl önce

Ben de psikoloji okumak istiyorum, sosyoloji okudum tatmin etmiyor biliyorum ki beni tatmin edecek olan psikoloji.. Yüksek lisans yapayım diyorum ya da tekrardan ygs ye mi girsem tabi benden kaç yaş küçüklerle okumakta biraz zor geliyor..

lkitapkurdu
Aday Memur
03 Eylül 2014 21:04

Aslında benim psikiyatr olma hayalim var.yaş 32.bu yıl sıkı bir şekilde ygs-lys'ye hazırlanacağım.umarım herhangibir tıp fakültesini kazanırım.çok çalışmam gerek biliyorum.ve bence yaş sorun değil....

EngineerXMan
Aday Memur
11 Temmuz 2017 18:46

Arkadaşlar ben de tıp okumak istiyorum. Yaş 30 a dayandı. Daha önce bu işi başarıp tıp fakültesine giren arkadaşlar var mı forumda?

Toplam 100 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi