Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : descartess
08 Nisan 2010 11:32  

Kapalı
Karnımın sağ tarafında ağrı var...

Arkadaşlar sabahın köründe karnımın sağ tarafında şiddetli bi ağrı ile uyandım.aradan 10dk.geçti midem bulanmaya başladı ama kusamadım. 2saate yakın ağrım devam etti şu an geçti gibi.

Apandistten şüphelendim ama ağrım geçince doktora gitmedim. Acaba apandist ağrısı olabilir mi? tekrarlar mı ağrım? yardımcı olursanız çok sevincem. şimdiden teşekkürler...

09 Nisan 2010 14:41

tolga_han

apandist olabilir

15 Nisan 2010 23:58

P@r@MeDiC nUrD@N

sn cıcık bıraz gec oldu ama yenı dıkkatımı cektı msjın

akut apandısıt agrısı ılk olarak mıdede baslar ve karnın sag alt kısmında agrı toplanır agrıya bulantı kusma ıstahsızlık ve halsızlıkte eslık eder en belırgın ozellıgı elını karnının agrıyan yerıne basarsın cektıgın zamankı agrı bastıgından cok oluyosa apandıst olabılme ıhtımalın %90 dır saglık kurulusuna gıttıgınde sadece betaz kurenın yuksek cıkması senı korkutmasın kesınlıkle ultrason tanısıyle amelyatı kabul et derım (2 sene genel cerrahı servısınde calıstım o yuzden bılıyorum )

25 Nisan 2010 18:53

34ten35e

Netice ne oldu merak ettim patlatmadınız inşallah :)

26 Nisan 2010 17:16

cicik
Kapalı

Çok teşekkürler arkadaşlar cevaplar için uzun bi süre ağrım oldu ama sonra geçti. Yine korkuyorum apandistle ilgili bi sorun var mı diye.

28 Nisan 2010 01:11

P@r@MeDiC nUrD@N

Allah yardımcın olsun o zaman apandısıt anı gelısen bı durumdur bende bı kadın dogumcuya gorunmende fayda var over kıstı de aynı agrıyı yapabılır

28 Nisan 2010 11:38

tk52

Yahu müslüman sen halen doktora gitmedin mi Allah aşkına...Hadi git artık kontrole ne duruyorsun...e-hadiii

29 Nisan 2010 00:38

cicik
Kapalı

:)

Toplam 7 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?