Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27
12 Nisan 2010 22:23  

ilitama sınavsız geçiş olur mu

dgs ye girmekten ve iliam okumakan şimdilik vazgeçtim.sizce de öyle değil mi.... açıkçası ben vazgeçtim atanırsam ve sınavsız geçiş olursa okuyacağım..yani akıl alır gibi değil 1.870 tl araştırdım hiç bir bölünde bu fiyat yok ...bence bu konunun da üzerine gidilmesi gerekiyor

13 Nisan 2010 23:01

İBRAHİMLER

tabi olur fakslayın yusuf ziya özcana neden olmasın tabi diyişleri bşk da yine hakeza diyanetteki görevlilerin bundan faydalanması için boş yere dgs sınavı girmesin zaten ilitam okuyan geçer bu imkan isteyene tanınmalı fiatlarda cidden yüksek aöf neyse bu da aynı anlaşılır gibi değil durum iletilirse hiç de zor değil ama birileri birilerinden bekliyor dgsye başvurmak isteyen herkes bir şeyler gönderse internetten vs neden olmasın bir örneğini biri yazsın aynısını diyanetin ve ösym bşk göndersin burda sadece yazılıyor birbirinizden beklemeye gerek yok saygılar

14 Nisan 2010 00:32

ilyas4218

ben şahsım adına ulaşabildiğim her yere yazdım fakat ilginç olan bu ücretiyaklaşık 100 tl si ilitama gidiyor şu an hatırlamıyorum ama ankara .....üniversite senatosu yanlış hatırlamıyorsam fiatları bu kurum beliriliyor ..yine de devam etmeliyiz .okumak bizimde hakkımız geçiğimiz pazar sınav yapıldı ünv .sınavı ve hapishaedeki mahkumlar sınava girdi ve çoğu okulu dışarıdan hapishanede iken okumuş. onların adına çok sevindim ve kendi kendime adamlar hapishane de bile okuyor.ne güzel ya biz niye okuyamıyoruz ...başörtülü çoğumuzun gündemin den sorun olmaktan çıkmış.ben bıraktım okulu diyince en dindarı aaa niye bıraktın diyor kuran kursu hocalığı bile kpss gibi bir sınavla bize bu sorunu yaşatıyor .herkes gerçekten birilerinden beklemesin.ben bu başlığı bu sorunu fakettirmek için açmıştım ve günlerdir bakıyorum bir tane bile yorum yok..ibrahim yorum için tşk..

14 Nisan 2010 13:44

şeyyma

bildiğim kadarıyla cd basımları hocaların ders ücretleri gönderilen kitaplar online ders ler danışmanlık hzmetleri falan derken bu bütçeyi çıkarıyorlar ve biz parayı ytırırken ank ilahiyata değil ank üniversitesi uzaktan eğitim proğramına yatırıyoruz...döner sermayeye...

17 Nisan 2010 14:00

islamoglu37

katılıyorum ilyas kardes sana bı care bulun malı.

17 Nisan 2010 14:30

sapak

bence para da almasınlar sınav da yapmasınlar zaten 6 sınav falan çok ağır yani bir yılda ne demek....yok yok bence hiçbir sınava girmeden bu işe gönlünü vermiş insanları düşünüp adreslerine diplomayı yollsınlar..ne bu eziyet canım..ha bu rada ilahiyatı 4 sene okuyanlar da ahkam kesmesinler konuşmasınlar!!!!!!! ne zahmet veriyorlar ne para döküyorlar ki..aslolan birikim aslolan kendini yetiştirmek!!!!!

10 Mayıs 2010 18:41

ebu-fisar

arkadaşlar fiyat önceleri bana da çok gibi geliyordu ama zaten ilahiyat ikinci öğretm 1027 lira

bir de arkadaş araştırdım daha yükseği yok demiş de:

ikinci öğretim fiyatları

veterinerlik, fizik tedavi 2134

teknik eğitim 1147

mühendislik 1529

güzel sanatlar 1924

konsevatuar 4268 ....

tabi ilitamlar uzaktan eğitim olduğu için daha ucuz olabilir...

Toplam 6 mesaj