Editörler : crops35
«13141516171819202122232425

dennzim
Aday Memur
20 Haziran 2017 08:39

Merhaba, ben İstanbul'daki Karayolları Genel Müdürlüğü avukat alımı ilanına başvurmayı düşünüyorum, puanım 86. Burada en son geçen yıl yorumlar yazılmış ama atanıp yerleşen arkadaşlar çalışma koşullarından biraz bahsedebilir mi acaba? Seyahat kısmı mesai saatleri içinde mi oluyor? Dava ve duruşma yoğunluğu nasıl oluyor falan gibi? Şimdiden teşekkürler.

konya desek
Kapalı
27 Ağustos 2017 15:51

İstanbul çok yoğundur. Ömrün yolda geçer. İşi hiç bitmez.

dennzim, 7 yıl önce

Merhaba, ben İstanbul'daki Karayolları Genel Müdürlüğü avukat alımı ilanına başvurmayı düşünüyorum, puanım 86. Burada en son geçen yıl yorumlar yazılmış ama atanıp yerleşen arkadaşlar çalışma koşullarından biraz bahsedebilir mi acaba? Seyahat kısmı mesai saatleri içinde mi oluyor? Dava ve duruşma yoğunluğu nasıl oluyor falan gibi? Şimdiden teşekkürler.

hamsikuşu
Şube Müdürü
29 Ağustos 2017 17:22

Hangi bölgeler nispeten rahattır hocam? Kasımda alım yapar mı karayolları sizce?

konya desek, 7 yıl önce

İstanbul çok yoğundur. Ömrün yolda geçer. İşi hiç bitmez.

konya desek
Kapalı
05 Eylül 2017 21:23

ben olsam karayollarını tercih etmem. kamulaştırmalar da bölgeler artık vekalet ücretine h

konya desek
Kapalı
05 Eylül 2017 21:27

hükmetmiyor bedel az olunca. Uzun yola gitmek sürekli adamı böbrek bel agrısı vb hastalıklara yol açar. sürekli aynı davaya bakmak adamı köreltir. yaşlılar yola gitmek istemez. angarya işi eski dosyası olan bölgelerden uzak durun. Bursada özelleştirilmiş bi bölgesi var. 5 yıldızlı otel gibi orası ise orayı tercih edin

konya desek, 7 yıl önce

ben olsam karayollarını tercih etmem. kamulaştırmalar da bölgeler artık vekalet ücretine h

Akad70
Aday Memur
20 Aralık 2020 00:12

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü (İstanbul) düşünen arkadaşlar bilsin ki miryusufhan adlı kullanıcının 17 Kasım 2015 tarihinde yazdığı bilgiler kesinlikle güncel değildir. Ki kendisi de sonradan hakimliğe geçmiştir :) Lojman konusunda avukatlara son derece cimri davranıyorlar. Kolay kolay vermiyorlar. O yüzden en az 2500 TL kirayı gözden çıkarmadan yazmayın. Ayrıca iş yükü aşırı fazla olup avukat başına yaklaşık 1000 dosya düşmektedir.

Yokmubibilen
Aday Memur
20 Aralık 2020 13:26

Bölgesel çalışıldığı için eş durumu tayini sıkıntılı mi arkadaşlar?Kurumun artıları eksileri neler?Bu başlıktaki bilgileri güncellesek harika olur, teşekkürler.

alpozan61
Aday Memur
21 Aralık 2020 15:41

Akad70 adlı kullanıcının yorumuna katılıyorum arkadaşlar. Karayolları Genel Müdürlüğü özellikle de 1. Bölge Müdürlüğü çok sıkıntılı bir kurum. Tercih etmeden önce çok iyi düşünün araştırın.

Akad70, 3 yıl önce

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü (İstanbul) düşünen arkadaşlar bilsin ki miryusufhan adlı kullanıcının 17 Kasım 2015 tarihinde yazdığı bilgiler kesinlikle güncel değildir. Ki kendisi de sonradan hakimliğe geçmiştir :) Lojman konusunda avukatlara son derece cimri davranıyorlar. Kolay kolay vermiyorlar. O yüzden en az 2500 TL kirayı gözden çıkarmadan yazmayın. Ayrıca iş yükü aşırı fazla olup avukat başına yaklaşık 1000 dosya düşmektedir.

ulastunahan
Aday Memur
26 Aralık 2020 21:48

Tercih etmeyi düşünüyordum. Çok iyi oldu bu bilgiler sağolun

alpozan61, 3 yıl önce

Akad70 adlı kullanıcının yorumuna katılıyorum arkadaşlar. Karayolları Genel Müdürlüğü özellikle de 1. Bölge Müdürlüğü çok sıkıntılı bir kurum. Tercih etmeden önce çok iyi düşünün araştırın.

Toplam 489 mesaj
«13141516171819202122232425

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi