Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
22 Nisan 2010 18:08  

ESET NOD32 Sınırsız ve Ücretsiz Antivirüs Programı-En İstikrarlı Sürüm İndir

Antivirüs Programları içerisinde kendini ispatlamış olan ESET'in En İstikrarlı sürümü,Bilenler için diyecek lafım yok,bilmeyenler için söylüyorum:

>>Bu programda şifre girme derdi yok,çünkü ücretsiz,, program full şekilde bilgisayarınıza yükleniyor.Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde kullanıyorsunuz.

>>Program siz farkında dahi olmadan,kendini yeni çıkan virüslere karşı sürekli günceller

>>İçerisinde bilgisayarınızı kasacak gereksiz bir bileşen asla yoktur

>> 19.4 MB'lık boyutuyla kolay indirilebilir ve kurulur.

>>Kimi virüs programları gibi bilgisayarınızı kasmaz.

>>Virüslü objenin çalışmaya başlamasıyla, obje henüz sisteme işlemeden program tarafından karantina altına alınır(sizin izniniz olmadan asla silmez)

>>Virüslü dosyayı karantina altına alma,temizleme yada tamamen silme gibi seçenekler sunar,

>>Bu sürümü kurduktan sonra, ESET NOD32'nin yeni çıkan sürümlerini takip etmenize artık gerek kalmıyor. Çünkü program kendini sürekli en son çıkan haline göre güncelliyor.

>>Ayrıca çeşitli İndirme/Download araçlarına NOD32'yi entegre ederek,indirilen her dosyanın otomatik olarak virüs taramasından geçirip bilgisayarınıza öyle indirme olanağına kavuşursunuz.

Buyrun: http://uploading.com/files/4a1d2ebe/NOD32%2BFULL.rar

Bir daha söylemekte fayda var, bu sürümü bilgisayarınıza kurduktan sonra iddaa ediyorum, bir daha virüs programı aramayacaksınız. Bir teşekkürü çok görmeyelim.

22 Nisan 2010 18:47

hopali
Editor

Dediğin Program Smart Security mi?

İçinde Yama Olarak 2050 ve 2038 Olan mı Acep?

Bide İllegal Olduğu İçin Fazla Barındırılmaz Konu...

23 Nisan 2010 11:31

okarael

teşekkürler...indirdim kurdum ama full değil 31 günlük deneme süreli çıktı bende full yazısını görünce indirmiştim neresi full bunun?

23 Nisan 2010 21:29

PsikologTolga

okarael:

Normalde deneme sürümü "30" gün olur öyle değilmi?

Orada 31 yazmasının sebebi o sürenin hiç değişmeyeceği anlamıan geliyor. kısacası arkadaş proğramı trial ile dondurmuş... haliyle istediğin kadar kullanabilirsin taki silinene dek veya format anına kadar. ama tavsiye etmiyorum çünkü güncelleme yapmıyor bazen... buda yeni virüslerin tespit edilememesine sebep oluyor

24 Nisan 2010 01:30

hopali
Editor

Dikkatli Kullanılmazsa Bazen Vistada İnternet Bağlantısını Kesiyor ve Formata Götürüyor, Bakmadım Ama Sanırım Smart Security...

24 Nisan 2010 23:13

PsikologTolga

O_tan_teyyare:

Vermiş olduğun antivirüs ne yazıkki güncelleme yapmıyor... mümkünse bundan sonra vereceğin proğramı test ederek paylaşsan daha iyi olur.

Fix proğramları ile antivirüsler pek tekin olmuyor sanada tavsiyem şayet sende nod32 var ise google de günlük keylerden faydalan en azından proğram güncel iken daha kararlılıkla çalışır.

26 Nisan 2010 13:14

ederlezii
Kapalı

bende de yükledikten sonra hala sunucuya bağlanılamadı diye hata veriyor. düzeltemiyorum.

26 Nisan 2010 16:27

hopali
Editor

http://www.nod32.com.tr/30_gunluk_deneme_surumu.asp

Buradan Deneme Sürümünü İndirin Kurun

Kullancı Adı ve Şifre İçin Serialleride Googlede Eset Nod 32 Antivirüs Serial Olarak Aratırsanız Sizi Yönlendirir, Güncel Keyleri Yayınlayan Siteye Ulaşırsınız...

26 Nisan 2010 18:27

PsikologTolga

hopali:

Güncel keyleri yayımlayan sitelerin çoğı trojanlıdır zaten... bunu sen daha iyi biliyorsun buna rağmen bu tip yönlendirmelerle kullanıcıların risk altına girebileceğini unutmamalısın...

26 Nisan 2010 20:02

hopali
Editor

:))

O Zaman Özelden Serial İstesinler Öyle Verelim Bizde;)

Toplam 9 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon