Editörler : F16 Gökçen
22 Nisan 2010 21:09

Garanti Mortgage Emlak Ofisi Satış Temsilcisi

garantide çalışan arkadaşlar bu pozisyonun iş tanımı nedir şartları nelerdir. beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. kısaca bu iş yapılır mı? iyi yanları ve kötü yanları nelerdir?

eEmre_07
Aday Memur
14 Ağustos 2010 10:15

merhabalar, konuda belirttiğim işle ilgili bilgisi olan var mı? çalışma koşulları nasıl, maaş ne kadar? 2 mülakata girdim olumlu olursa haftaya teklif için yine arıyacaklarmış. ayın 19unda da Gişe sınava davet edildim garantiden. gişe sınavına giderken nasıl gidilmeli, formda bazı yazılar okudum yazılı sınavdan hemen sonra mülakata alıyolar gibisinden, o zaman takım elbiseyle mi gitmek gerek? mülakatta kalırsam eğer nelerle karşılaşacağım? neler soruyorlar mülaktta? nasıl hazırlanmalıyım bu sınava ve mülakata? yardımlarını bekliyorum arkdaslar. herkese saygılar sevgiler. iyi günler

eEmre_07
Aday Memur
14 Ağustos 2010 11:49

yardım edecek kimse yok anlaşılan..

limon85
Kapalı
14 Ağustos 2010 12:54

arkadaşım, inş hayırlısı olur hakkında. eğer sınav sonrası direk mülakat varsa takım elbise giyinmende fayda vardır. normalde garanti bankası mülakatı sınavla aynı gün yapmaz ama formda nokudum diyorsan bilemiyorum. yazılı sınavları genel yetenek soruları içerir. işte şekilli sorular falan. kolay gelsin.

eEmre_07
Aday Memur
14 Ağustos 2010 15:26

saol limon85, biraz daha araştırayım da yoksa bu sıcakta takım elbise gerçekten eziyet:)

eEmre_07
Aday Memur
15 Ağustos 2010 10:11

yardım bekliyorm arkadaslar

forzaemre
Aday Memur
15 Ağustos 2010 13:47

hocam bu sınava nezamn başvurdunuz telefon yolulamı donduler maille mı ben bır ay once başvurdam hata bır aydan da fazla oldu kımse aramadı...

eEmre_07
Aday Memur
15 Ağustos 2010 14:09

telefonla aradılar. garantili kariyerden başvurmuştum 2008 den beri açılan gişe ilanlarına başvuruyorum hangisini gördülerde döndüler bilmiyorm,antalya içinmiş sınav.

eEmre_07
Aday Memur
17 Ağustos 2010 10:22

sınava 2 gün kaldı ama kimseden bi yardım alamadım. sanırım artık herkes bıktı bu sınav işlerinden yoksa burda en azından bi kaç duyarlı arkadas çıkar bana yol gösterirdi.

ddedde
Aday Memur
17 Ağustos 2010 10:40

eEMRE ben 2008 yılında girmiştim şuan nasıl bilmiyorum ama ben girdiğimde önce yazılı sınava giriyorsun daha sonra aynı gün kazananların listesini asıyorlar öğleden sonra önce tek olarak mülakata alıyorlar tekli mülakatta garanti bankasını hakkında bilgi sormuşlardı bana garanti bankasının amlemi ne kaç yılında kuruldu vb daha a sonra toplu mülakata giriyosun ordada bir tartışma konusu veriyorlar onu tartışıyosun.ben sınava giderken giymiştim takım elbise çünkü bizimki aynı gündü sana başarılar dilerim eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa sorabilirsin

sevtap__adana
Aday Memur
21 Ağustos 2010 23:59

arkadaslar öncelkle merhaba.aranıza yeni katıldım .banka sınavlarına girme fikri de daha yeni olustu kafamda.yuksek lisans yptım eylülde bitecek... teker teker forumları okudum .ayrıca garanti kariyere ve citi banka üye olup basvuru yaptım yaklask 2 hfta önce... ama henüz hc ses yok acaba ben mi cok acele dawranıorum .bankacı olmayı cok istiorum ( şöle de bi durum war fen fak.mezunuyum,acaba bu sıkıntı yaratır mı)

sevtap__adana
Aday Memur
23 Ağustos 2010 23:53

eemre mülakata grdin sanırım .nasıldı neler oldu sonuc nedir ???

Ersenekon
Genel Müdür
05 Ocak 2011 20:05

EMLAK OFİSİ SATIŞ TEMSİLCİSİ

(Ref: GMEOST13)

İlan Tarihi: 05.01.2011

Şehir/Ülke: İstanbul (Avr.)

Personel Sayısı: -

Garanti Mortgage

Genel Nitelikler:

2 yıllık MYO veya tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,

İyi derecede MS Office programları kullanabilen,

30 yaşını aşmamış,

Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, erkek

İletişim ve ikna becerisine sahip,

Yoğun müşteri ilişkisini etkin yürütebilecek,

Planlı ve ekip çalışmasına yatkın,

İstanbul - Avrupa yakası hinterlandında görev yapabilecek,

?Satış Temsilcileri? aramaktayız.

Yukarıdaki kriterlere sahip ve daha önce Garanti Mortgage mülakatlarına katılmamış, erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

İş Tanımı:

İş Tanımı:

Garanti Mortgage Satış Ekibi bünyesinde görevlendirilecek Emlak Ofisi Satış Temsilcileri;

- Çalışma saatlerini yoğun olarak Emlak Ofisi ziyaretleri ile sahada geçirecek,

- Satış hedeflerine bağlı olarak Banka'ya yeni konut kredisi kazandırmaya yönelik Emlak Ofisleriyle çalışacak,

- Bu amaçla Emlak Ofisleri ve Garanti Bankası Şubeleriyle ilişkilerin takibi ve gelişiminden sorumlu olacaklardır.

Ersenekon
Genel Müdür
05 Ocak 2011 20:09

Arkadaslar bu pozizyon tam olarak nedir,iş tanımında bazı şeyler yazıyor ama tam bilgi sahibi olan var mı veya bu pozizyonda çalışanlar varsa yardımcı olurmusunuz?

Ersenekon
Genel Müdür
05 Ocak 2011 20:21

Amaç emlak ofisi ziyaretleri gerçekleştirip garanti bankasına konut kredi için müşteri çekmek sanırım,öğrenmek istediğim bu süreç nasıl işliyor,emlakcıların çıkarı ne oluyor,

Ersenekon
Genel Müdür
05 Ocak 2011 20:42

?

caglarkr
Aday Memur
23 Ağustos 2011 13:38

Bende pozisyona başvurmayı düşünüyorum fakat hala daha tatmin edecek bilgilere ulaşamadım. Maaş, kariyer, sosyal imkanlar ve tam olarak iş tanımı.

elifinden
Aday Memur
11 Ekim 2011 16:45

bu ilna yine yayında. bilgisi olan var mı bu işle ilgili? nedir napar? ne kazanır?

ulash
Genel Müdür
12 Ekim 2011 10:28

Güncel.

kapadok
Müsteşar Yardımcısı
02 Ocak 2012 11:33

benden 10 gün önce felan başvurmuştum bugün aradılar birkaç soru sordular telefonda biz siz olumlu olumsuz döneceğiz dediler. Bakalım sonuç ne olacak.

yok mu işi bilen birileri

radla
Memur
02 Ocak 2012 20:11

mülakatına kadar gittim.daha önce bir bankada çalışmış olmama rağmen, ilk defa böyle bir iş görüşmesi yaşadım.

İk. sanki beni genel müdürlük için çağırmış gibi mülakata aldı.

Sanırım askerlik problemi yüzünden alınmadım.(ki en merak ettiğim de bu, niye?)

Ama söylemek isterim, çok ama çok iddialı değilseniz boşuna gitmeyin derim.

Ama siz yine de gidin. İnsanlık halleri, taş kuş misali mevzular diyeceğim...Zor be hocam...

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi