Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : battusay01ece_kimya
08 Mayıs 2010 21:41  

Formasyon hakkında son gelişmeler nedir?

Arkadaşlar 2007 de mezun olduktan sonra 5-6 üniversiteye formasyon başvurusu yapmıştım ve sonuç alamamıştım.O dönem Ales+ortalama+bazı üniversitelerde mülakat şeklinde başvuru yapılıyodu.

Bazı sebeplerden dolayı bu başvuru ve formasyon sürecinden uzak kaldım.Bu başvuru süreci hakkında bir bilgi verirseniz çok memnun kalırım.Sanırım yök rezil bir karara imza atmış ve 2,5 ortalama şartı getirmiş.Benim gibi okulu zarzor bitiren ve ortalaması 2,5 altında baya çok kişi var.

Eğer açıklama ile ilgili bir başlık varsa onuda verirseniz kabulümdür,teşekkürler.

11 Mayıs 2010 14:43

kkartalf

Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu ?

11 Mayıs 2010 20:24

emrahmat

hocam aylardır çabalıyoruz bu iş için...

artık dava açıldı sonucu bekleyece.

2,5 rezilliğine karşı herkes toplanıyor başlığına bakabilirsin...

formasyon dönemi yaklaşıyor ve sizin gibi bu saçmalıktan daha tam haberi olmayan çok kişi var zannedersem..

umarım onlarda artık bişeyler yapmak için mücadele verir..

07 Ağustos 2010 15:14

kkartalf

güncel

09 Ağustos 2010 03:34

tarikpalta

Üçün birini elimize saydilar nolacak.

09 Ağustos 2010 10:50

sanatçı0750

kkartalf arkadaşım yök çeşitli şartlar koyup topu üniversitelere attı...daha çok net birşeyler yok ortada fakat bazı üniversiteler yönerge yayımladı.talep fazla olacağından ortalamalarımız önemli.çünkü talep çok kontenjan az olacak.forumdaki formasyon ile ilgili başlıkları okursanız kesin olamamakla birlikte çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz.inşALLAH herşey gönlümüzce olur.

09 Ağustos 2010 12:23

EReTNA84

gelişme falan yok yıldız teknik e ön kayıt yaptı isen asil ve yedek listeleri açıkladı ortalamam 2,57 hiç bir listede ismim yok sözde 2,5 üstü başvuracak başvursak ne olacak

09 Ağustos 2010 12:44

emrecan5501

ar4kadaşlar çok gereksiz lüzumsuz başlık açıyorsunuz bu başlıkla alakalı bi sürü başlık var her aklına gelen başlık açsa ooooo

24 Eylül 2010 20:15

kkartalf

doğru bisürü başlık var ama bir gelişme yok.

Toplam 8 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?