Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
10 Mayıs 2010 15:27  

hazırlayıcı ve temel eğitim semineri

arkadaşlar ben tuncelide tek öğrretmenim bu seminerlerekatılmak istiyordum yazı gelmeeyince aradım biri geçmiş diğerine nasıl başvuru yapacagımı bilmiyorum hazırlayıcı egitim seminerine mebbisten tc kimlik no ile başvuru yapılacakmış nereden başvuru yapılacak yardımcı olun lütfen teşekkür edrim

10 Mayıs 2010 19:45

eeyes

cevappp lütfen acil

10 Mayıs 2010 20:12

misuse

hocam bende tunceli deyim temel eğitim seminerini aldık. hazırlayıcının tarihi belli değil ama başvuruyu biz yapmıyoruz sistem alıyo zaten yazı gelir size

10 Mayıs 2010 20:39

eeyes

teşekkür ederim misuse

10 Mayıs 2010 21:04

mukbilyasamaz

hocam mebbis ten PERSONEL İŞLEMLERİNİ ORDAN BAŞVURU İŞLEMlerini tıklayıp açılan sayfada tc nizi ve şifrenizi yazın. çıkan sayfada hizmet içi eğitim modülünü seçin ordan tekrar başvuru işlemlerini seçip faaliyet başvuruya girin çıkan sayfa sizi yönlendirecektir. biraz karışık ama çözersiniz:)

10 Mayıs 2010 22:13

eeyes

baktım aradığım semineri buldum ama başvuru tarihi geçmiş seminer 15 mayısta başlayacak şimdi ne yapmam lazım acaba

10 Mayıs 2010 22:42

eeyes

mebi aradım yeterli başvuru olursa seminer olacakmış 15 mayısta başlıyor çarşamba arayın dediler onlar ordan tc no ile benim adıma başvuru yapacaklarmış

12 Mayıs 2010 16:00

eeyes

yeterli başvuru yokmuş bi dahaki seneye kaldı seminere başka ilden girebilme şansım varmı acaba

seneye eylül ekim kasım aralık ta burda olmayyacagım doğum izninde olucagım istanbulda seminere katılma hakkım varmı acaba mebi aradım sorumlu kişi kesin bi bilği vermedi giremezsiniz dedi ama

12 Mayıs 2010 16:32

adopalo
Kapalı

bir köy okulunda, 1 yılı dolmamış, seminer için memleketini isityor cevap hayır hocam burası müstakil bir okul olmaz..bunasıl bir cevap..

Toplam 8 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?