Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
13 Mayıs 2010 12:52  

adli tatil ne zaman ?

Mrblar

Adli tatil ne zaman başlıyor ve ne zaman biter?

Adliyede çalışan veya bilgisi olan arkadaşlarımız yazabilirler mi.

13 Mayıs 2010 13:05

mihri48

ağustos ayında başlar eylül ayının ilk haftası biter tam net tarihini bilmiyorum.

13 Mayıs 2010 18:52

richard

mihri arkadaşımızın dediği doğru. tam tarih yok çünkü her yıl değişir.

sen ne yapacaksın adli tatili? sana da tatil olacağını mı sanıyosun?:)

13 Mayıs 2010 20:07

juriste

Adli tatil değişmez her yıl 1 agustos 5 eylül arasındadır..

1 agustos hafta sonuna gelirse doğal olarak pazartesi tatil başlar ,5 eylül hafta sonuna veya başka bir resmi tatile denk gelirse ilk iş gününe uzar..

13 Mayıs 2010 20:47

umud1

richard

Bilgi amaçlı sordum sadece..

Katiplik ilanında adli tatilde yapmazlar heralde. temmuza kadar oldu oldu olmadiı sınavdan sonraya kalır.

13 Mayıs 2010 23:52

sriod

Editör gayet güzel yazmış tarihleri. Adli tatil zamanında ben mahkemelerde pek fazla iş olacağını sanmıyorum ama diğer savcılık kalemlerinde nasıl oluyor bilmiyorum tabi.

14 Mayıs 2010 00:54

afulutas

adli tatil zamanlarını editör gayet güzel yazmış. adli tatilde biraz daha diğer zamanlara göre iş azalması görülüyor. bu sene adli tatil tamamı ile ramazan ayına denk geliyor. bakalım neler olacak.

15 Mayıs 2011 16:56

Dear_

Selam arkadaşlar,

ben bir şey soracağım, LÜTFEN BİEN varsa cevaplayabilir mi?

* Ben idare mahkemesine Nisanın ilk haftası sendikamız aracılığıyla idari dava açtık.

adli tatil ile açılan davalar da bekletilir mi? Etkilenir mi yani? Misal benim davam ağustosta sonuçlanacakken adli tatil ile beraber tüm mahkemeler tatile mi giriyor. dava eyüle mi kalacak ? :(

15 Mayıs 2011 18:59

zorunlu kpss

arkadaşlar alakasız olcak ama üç dakika programı varsa link atar mısınz lütfen yardımcı olun

Toplam 8 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon