Editörler : crops35

Kapalı
15 Mayıs 2010 21:47

Başlık Neden Kapatıldı

sayın editör öğretmenler için açılan il il öğertmenlik başvuru başlığımızı neden her seferde siliyosunuz o kadar emek harcadık ne yapmaya çalışıyosunuz! maksatınız ne!

massacre
Kapalı
15 Mayıs 2010 21:51

ne yapmaya çalışıyosun kardeşim.adamlar o kadar uğraşıp orayı burayı 40 defa arayıp bizi bilgilendirmek için başlık açıyorlar sen de o kadar emeği harcayıp siliyosun.bu nasıl iş?açıklama bekliyoruz

bzmtarihçi
Memur
15 Mayıs 2010 21:51

evetnedır bunun mantığı bu ikinci işiniz ne siizn burda açılan öenmli yararlı başlıkları silmek mi

beni de delirttiniz
Genel Müdür
15 Mayıs 2010 21:57

nasil silinir yaaa.. bi de baslik acmis, beni degerlendirin bikbikbik

sifir, kocamn bir sifir verdim..

sakin oralardaki rakamlarin resmi olmadigi, insanlari yanilltigi filan gibi gerekcelerle basligi sildiginizi soylemeyin, adi ustunde burasi bir paylasim platformu,, burda yazan herseyin resmi olmasi gerekmiyor!!!

ayip ya, biraz emege saygi.. biz nasil ugrasip o basligi olusturduk biliyor musunuz siz?????

neyse, her neredeyse bulup cikarin yerine koyun basligi

gülşen020
Kapalı
15 Mayıs 2010 23:08

emeğe saygı.emeğe saygı.emeğe saygı.emeğe saygı lütfen Bay Editör.

matprensi
Aday Memur
15 Mayıs 2010 23:22

neden kapatılmış bir bilgisi olan varmı

idealist84
Kapalı
15 Mayıs 2010 23:53

O başlığı kim açtıysa neden kapatıldığını ona sorunuz.

matprensi
Aday Memur
15 Mayıs 2010 23:56

inanın anlamadım ben ne demek istediğinizi sadece gerçekden merak ettim ne oldu diye bilgilendirseniz çokmu kötü olur yada bir hatamı oldu başlıkda

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 00:05

Başlığı açan arkadaşım üst üste 6 mesaj göndererek başlıklarının silinmesini talep etti. Gerekçesi de sizlerin bilgi paylaşımını hak etmediğiniz idi. Sanıyorum haklıymış. Varsa yoksa eleştiri ve boş konuşmalar, hiçbir katkı yok.

Forumda gelişi güzel bilgiler verip binlerce insanı yanlış yönlendirmenize de göz yumamam. Hangi arkadaşımızsa o ?forumda resmi veriler olmaz? diyen kusura bakmasın.

16 Mayıs 2010 00:09

hakikaten, cikcik2007 nerede? başlığı silinmiş ama kendisi ortalarda yok?

editör, keşke açıklasaydın neden kapatıldığını?

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 00:15

Karşımda muhatap alacak birileri olsa elbet açıklardım amma...

Neyse sebebi yukarıda artık öğrendiniz.

Emeğe saygı diyen sözde öğretmenlerimiz önce bilimsel ve objektif olmayı öğrensinler, bol bol metodoloji kitapları okusunlar ki ön yargılı davranmamayı, karalama yapmadan önce çizginin nasıl şekillendiğinin farkına varsınlar.

Yazık, çok yazık.

matprensi
Aday Memur
16 Mayıs 2010 00:19

teşekkür ederim idealist84 açıklamanız için şimdi anlamadığım nokta yanlışmıymış o bilgiler yoksa o başlığı açan arkadaşa yardımcı olunmadığı içinmi kızdı

massacre
Kapalı
16 Mayıs 2010 00:28

idealist biz senin başlığı neden kapattığını nerden bilelim.daha önce de sebep belirtmeden kapatmışsın.nerden bilelim açan kişinin kapat dediğini.açıklama yap dedik sadece.artistik yapma burda şimdi.sen kimsin ki muhatap almıyosun.siteye editör oldun da adam mı oldun.

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 00:43

Ben eskiden adamdım şimdi de ama hiçbir zaman kimsenin adam olup olmadığını sorgulamadım. Bu benim ne haddim ne hakkım sizinde değil.

16 Mayıs 2010 00:58

editör idealist84, acaba başlıkları direkt silmek yerine başlığa mesaj atmayı kapatıp başlığın neden kilitlendiğini bildiren bir mesajla belirtmeniz daha uygun olmaz mı?

Ben de hatırı sayılır bir forumda modluk yapıyorum ve durumunuzu anladığımı söyleyebilirim ama her ne olursa olsun sükunetinizi korumanız gerekir.

Bence ithamlarınız biraz ağır olmuş;

örnek: 'Karşımda muhatap alacak birileri olsa elbet açıklardım amma...'

Bu şekildeki mesajla bütün forum müdavimlerini zan altında bırakıyorsunuz. Elbette yetkili sizsiniz ama üyelere karşı da sorumluluklarınız var. Tabi ki bazı üyelerin aşırıya kaçan tenkitleri olabilir. Bunu göz ardı etmiyoruz.

Söyleyeceklerim bunlar, herkese saygılar.

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 07:54

Bu başlıkraki benim mesajıma gelinceye kadar olan mesajları okuduğunda benim neden tepki gösterdiğimi anlamış olacağınızı düşünüyorum.

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 07:54

Bu başlıkraki benim mesajıma gelinceye kadar olan mesajları okuduğunda benim neden tepki gösterdiğimi anlamış olacağınızı düşünüyorum.

neves
Kapalı
16 Mayıs 2010 09:11

:) neyse öyle olduysa sağlık olsun şurda 1 hafta kaldı kafamızdaki tüm sorular cevabını alacak sabır..ayrıca sayın editör madem tüm başıklarının silinmesini istedi cikcik, aşağıda 1 tane daha kalmış öğretmenlik başvurularında son durum diye onu da silerseniz memnun olurum saygılarrrrr :))))

bzmtarihçi
Memur
16 Mayıs 2010 09:25

verılen bılgıler yanlıs mıydı ıl basvurları sallamamıydı

fcu81
Memur
16 Mayıs 2010 11:07

editör bey karşımda muhatap alınacak biri yok demek hiç biriniz adam değilsiniz demektir.önce ne yazdığının farkında ol da öyle konuş.ayrıca sözde öğretmen adayları diyerek ilk hakaret eden de sensin.önce kendine ver sen yazışma cezasını. iki kitap okudum diye kendini feylesof sanan,ne oldum delisi olma.senden öğrencek değiliz ne okuyacağımızı.şurda kimseyle tartışmaya girmeyim diye o kadar uğraştım ama yine de açtırdınız bayramlık ağzımı.daha da girmem de yazmam da merak etme.(massacre)

idealist84
Kapalı
16 Mayıs 2010 11:29

Birden fazla kullanıcı adı alarak sürekli yazılar yazmak ve haklı çıkmaya çalışmak ne kadar etik!

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi