Editörler : F16 Gökçen

kasım123456
Aday Memur
19 Haziran 2011 19:26

fakülte mezunu kişi atatürk üniversitesi sosyal hizmetler bölümüne sınavsız kayıt yaptıra biliyormu her yerde cvb aradım bulamadım bu konuda bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim.. __-????

axeonlne
Yasaklı
30 Haziran 2011 21:33

kaç tl harcı acaba

Uzundere
Aday Memur
27 Temmuz 2011 09:13

Atatürk Üniversitesi AÖF harç bilgileri :

Sosyal Hizmet Lisans Programı 1250 TL (Dönemlik), Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans Programı 500 TL (Dönemlik), İşletme Lisans Programı 290 TL (Dönemlik), İlahiyat Önlisans Programı 290TL (Dönemlik), Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı 290 TL (Dönemlik), Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama 1200 TL (Yıllık)

Uzundere
Aday Memur
27 Temmuz 2011 11:17

Atatürk Üniversitesine bağlı Açıköğretim Fakültesi, Sosyal Hizmet Lisans Programı'nda okuyan 1000 öğrenciye ücretsiz olarak elektronik kitap dağıtacak.

Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Üstün Özen, önümüzdeki öğretim yılında Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme, Sosyal Hizmetler, İlahiyat, Çağrı Merkezi Hizmetlerinde ön lisans programlarına Yükseköğrenime Geçiş Sınavı'yla (YGS) 16 bin 500 öğrenci alınacağını bildirdi. Açıköğretim Fakültesi'nin, bütün programlarda sektördeki nitelikli eleman açığını kapatmayı amaçladığını ifade eden Prof. Dr. Özen, programlarda geleneksel açık öğretim anlayışının aksine dönemlik ders müfredatının uygulanacağını, eğitim sürecinin AB'nin yükseköğrenim standartını belirleyen Bologna kriterlerine uygun olacağını belirtti.

merzer
Genel Müdür
15 Ekim 2011 15:21

atatürkde 2. üni olarak kunmuyor sanırım sadece ygs ye girenlere imkan var değil mİ?

29 Mart 2013 15:24

2.üniversite olarak okunuyor hangi bölümü istiyorsanız atatürk aöf te.

A Belles images
Genel Müdür
09 Ekim 2013 13:51

sosyal hizmetler lisans hariç..

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi