Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : el.san.z.e.ö.oto-danisman-expert
06 Haziran 2010 18:19  

renault megane 2 1.6 dynamique full+full araba arıyorum...

maksımum 60.000 km de boya darbe kaza,değişeni olmayan açıkcası temiz bir araba arıyorum. konya ve ızmır cıvarı olursa sevınırım....

09 Haziran 2010 15:27

ç.çağlar
Kapalı

alacağın en son araba megane olsun arkadaşım ...rakipleri içinde en kalitesiz en konforsuz en güvensiz en kötü yol tutuşuna sahip araba megane da sadece özellik var a ,eeee güvenlik nerde aynı sınıfta honda cıvıc var ford focus var,toyota corolla var ,opel astra var vokswagen golf-jetta var git bunlardan birini al ne yapacaksın megane ı...bunların hepsı megane a taş çıkarır her yönden(güvenlik-konfor-performans -saglamlık -işçilik...megane saglam bir araba olsa bu rakiplerinden 200kg hafif olmaz bir kere.kaportası teneke gibi.dene gör ıstersen .ayrıca internette forum larda karşılaştırmalar var onları oku arkadaşım ondan sonra megane al ..aynı paraya daha iyisi varken nıye kötusunu alacaksın ki?

09 Haziran 2010 16:32

ulvideğilim+1905:)
Yasaklı

beş kuruş etmez arabadır. değişeni ,kazası boyası olmasa ne yazar ? millette megane var diye bir şey var bu arabada zannetme. megane alan herkes bir süre sonra pişman oluyor. arkadaşın da dediği gibi sınıfında en rezil arabadır.

10 Haziran 2010 01:45

uye1330781

124 bin km de, muayenesi 3 haftalık..lastikler en az 25 bin km sıkıntı çıkarmayacak; fuul ötesi..yani en dolusundan sanruuf-hız sabitleyici cd changer x-zenon lu..bi araç var 18 bin istiyo sahibi..değişen yok bagaj kapağında ve sağ marşpiyelinde boya varmış..

13 Haziran 2010 10:26

-silbaştan-

2004 full megane kullanıyoruz. eşim ve ben ikimizde çok memnunuz. boşver milletin lafını zevk ve tarz meselesi bu işler. anlattığın özelliklerde al bi megane paşa paşa bin

13 Haziran 2010 10:36

hidd

AYNEN ARKADAŞA KATILIYORUM BENDE 2004 MODEL ALDIM ARALIKTA 19 BİNE ALDIM HATTA LPG Lİ FLANN ÇOK DDİLER,BIRAK DESİNLERR DEDİMM

VE O KADAR MEMNUNUM Kİ ARABAMDANN,ŞEKLİNE KURBAN ZATENN

ARABAYLA İLGİLİ SORUN OLURSA CEVAPLAYABİLİİRM BEN

15 Haziran 2010 19:56

ç.çağlar
Kapalı

sonuçta herkes arabasına paşa paşa biner aracına bakarsan bi sorun çıkarmaz ,ona bakarsan bende geçmişte doğana 8yıl bindim bir sorun çıkarmadı ,biz burda rakipleri ile karşılaştırıyoruz araçları hangisi daha iyı dıye.. paşa paşa binmeye bakarsan torosa da bınersın pasa gıbı...bu megane yi öven arkadaşlar tabiki meganin rakiplerini kullanmadıkları için övüyorlar arabalarını ,kendileride kullansalar diğerlerini, megane den iyi olduğunu görürler..uzmanlar ve araç kullanıcıları,oto dergı yorumlarıda meganin rakiplerinden daha zayıf olduğunu söyluyor bunu sadece buraya yorum yapanlar söylemıyor...saglam olan bi araba 200kg hafif olur mu rakiplerinden hiç,demekki kalitesiz malzeme kullanılıyor ki araba hafif

19 Haziran 2010 09:49

-silbaştan-

sen binme o zaman megane a kardeşim ne diyeyim. biz tecrübelerimizi paylaşıyoruz. arkadaşa fikir vermek açısından. sen git istediğin arabayı al bin

Toplam 7 mesaj