Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : el.san.z.e.ö.oto-danisman-expert
21 Haziran 2010 22:05  

citroen c4 nasıl

arkadaşlar citroen c4 kullanan var mı? nasıl bir araç, yakıtı nasıl dizel modellerde? yol tutuşu, konforu vs. kullanan arkadaşlar izlenimlerinizi anlatır mısınz.teşekkürler

22 Haziran 2010 08:27

lNOVASYON
Kapalı

Ben kullanmadım, ancak genelde yol tutuşunu pek beğenmiyorlar, fakat konforlu bir araba, en iyisi sizin bir deneme sürüşü yapmanız olacaktır...

22 Haziran 2010 12:35

fbers34

tam tersine son derece konfosuz bir araç nedeni süspansiyonlarının çok sert olması. ama bir okadarda yol tutuşu mükemmel. komşumuzda en full u vardı dizel otomatik vites (direksiyondan değiştirilebileninden) yakıt olarak tam bilmiyorum ama arabanın çok hızlı ve atik olduğunu söylüyordu.

22 Haziran 2010 16:08

koras70

hocam yol tutusu cok guzel olan bı araçç.kendı sınıfında yol tutusu em ıyı araclardan bırıdır c4.suspansıyonları serttır dogrudur ancak sert olmasada yol tutusu o kadar ıyı olmaz.1.6hdı ler bıldıgım kadarıyla116 beygır ve super kacıyor.en kotu yanları ıse parcaları cok dandık ve pahalı.yakıt konusunda ıse uzun yolda 100km de 5 lıtre cıvarı yakması lazım.ama sehır ıcınde 8 cıvarı yakar.ama dedıgın gıbı parcaları dandık ve cok pahalıı.ve hemen satılabılecek bı arac da degıl.egerkı kucuk bı sehırde yasıyorsanız satmada zorlanırsınızz.sımdıden hayırlı olsun

22 Haziran 2010 20:54

isletme_44

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Fiyat konusunda bilgisi olan var mı? 2006 model dizel 1,6 ve 60.000 km.

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?