Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
06 Temmuz 2010 22:20  

Bölüm değiştirme(Tek başlık)

Bir açıköğretim fakültesi önlisans bölümünde okurken başka bir bölüme geçme ihtimali var mı?Esas soru şu ki aöf de okurken öss ygs lys neyse işte üniversite sınavıyla başka bir bölüme yerleşmek isteyen kişi ne yapmalı okumuş olduğu bölümden kaydını sildirmesi mümkün müdür?

06 Temmuz 2010 22:39

beem

aöf de 2 yıllıık bi bölümde okurken öss sınavıyla başka bi bölüme yerleşmek için nasıl bi yol izlenmeli?kayıt sildirmek mi gerekiyor yoksa sildirmeden de tercih yapmak mümkün mü?

07 Temmuz 2010 00:25

okaaan
Kapalı

Myo bitirip dikey geçişle 3.snıftan başlayıpaöf bitiren birisi yeniden 3.sınıftan başlayarak başka bir lisans bölümü daha bitirebilir mi?

07 Temmuz 2010 09:42

akademik_insan

evet bi bölüm daha biteribilrisn

07 Temmuz 2010 19:04

okaaan
Kapalı

Bilgi için sağol akademik_insan valla kardeşim artık sen ne desen inanır olduk..teşekkür ederim..

07 Temmuz 2010 19:27

akademik_insan

okan su ana kadar yazdıklarımda hiç yanılma veya abartı veya sallama bişy gordunmü ben görmedim sahsen :) saol

08 Temmuz 2010 13:30

betu4401

ARKDASLAR BEN İŞLETME OKUMAKTAYIM BASKA BÖLÜME GECEBİLİRMİYİM ÖRN SOSYAL HİZMETE GBİ SİMDİDEN YARDIMLARINIZ İİN TSK EDERİM.

08 Temmuz 2010 15:36

akademik_insan

direkt olarak geçemssin ama bu sene sınava girdiysen terçih yapp geçersin yada daha once bi üni bitidysen 2. üni olarak gecebilrsin tabi bu bölmden kaydını sildrmek kaydıyla

08 Temmuz 2010 17:50

beem

aöfde kayıtlıyken öss tercihlerinde bir açıköğretim bölümünü yazmasında bi sakınca yok yani kayıt olurken eski kayıt silinip yeni tercih ettiği yere yerleşmiş olacak. doğru mudur?

12 Temmuz 2010 02:05

beem

doğru mudur???

04 Ağustos 2010 14:07

özlem s.

kamu yönetimi 1. sınıfı bitirdim,bölüm değiştirmek istiyorum.2. üni olarak okuyorum açık öğretimi,mümkün müdür işletme v.b. ne geçiş yapabilmem,mümkünse nasıl?

28 Kasım 2010 16:47

zafer5786

arkadaşlar kardeşim açık öğretimde dış ticaret bölümüne kayıd oldu,sonradan bölüm değiştirmek istediysede kayıtlar bittiği için değiştiremedi?

şuan birinci sınıfta,bu sene derslerini verip,seneye sermaye piyasası veya bankacılık ve sigorta bölümünüe gitmek istiyor sizce bu mümkün yardımlarınızı bekliyorum,

saygılarımla

16 Aralık 2010 01:22

merhamet.

şuanda kamu yönetimi 3 e geçtim henüz kaydımı yeniletmedim işletme bölümüne geçebilir miyim?

16 Aralık 2010 02:16

kizilelmaII

Degiştiremezsin kesinlikle.Kamu yönetimi kolay bir bölüm bana göre ..Hukuk agırlıklı..

16 Aralık 2010 22:33

merhamet.

zorluğundan dolayı değiştirmek istemiyorum sadece laboratuvar teknisyeniyim aöfde işletme bölümü okumam lazımmış o yüzden kamu yönetimi bi işe yaramıyomuş.. bunu öğrenmek için sormuştum...

31 Ocak 2011 16:02

meryem-bugra

yaa ben ilk yılım kamuyönetim sınavlara bile daha girmedim ama ben bölümümmü değiştirebilirmiyim acaba cevaplarsanız sevinirim mesela ikiyıllık bir bölüme geçebilirmiyim cevaplarsanız sevinirim

31 Ocak 2011 22:45

akademik_insan

değistrmssn en azından bu sene içn olmaz onümzdeki yıl sartlarına ğore değisteblrsin

07 Şubat 2011 19:20

meryem-bugra

yaa ben kamuyönetim birinci sınıf öğrencisiyim ama ben bölüm değiştirmek istiyorum dört yıllık iken iki yıllık okumak istiyorum daha sınavlara bile girmedim ama sizce yapabilirmiyim bilgi verirseniz sevinirim..........

07 Şubat 2011 19:35

meryem-bugra

lütfen okuyup geçmeyin cevap yazın bekliyorum....

07 Şubat 2011 21:02

derbay

konuyu biraz daha açrsan yardımcı olabilirim

28 Şubat 2011 12:45

alizahir34

Merhabalar arkadaşlar, ben işletme 3. sınıf aöf öğrencisiyim. 2 yıl örgün eğitimden sonra 3. sınıf işletmeye geçiş yaptım. Şimdi memur oldum ve işletmeye kayıt yaptırdığıma pişmanım... Kamu yönetimine geçme ihtimalim var mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Toplam 74 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon