Editörler : Pangaea

cansu8750
Şef
01 Ağustos 2010 23:48

hocam gidecekmisiniz?

mete_07
Aday Memur
14 Ağustos 2010 00:33

HAYIRLI OLSUN NE DİYELİM SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM İNSAN HER ŞEYE ALIŞIYOR.....

wewewewe
Memur
16 Ağustos 2010 16:49

güncelll

wewewewe
Memur
17 Ağustos 2010 01:00

başka atanan yok mu ? gidecek arkadaşlar yolculuk ne zamn?

mrv-hsn
Aday Memur
27 Temmuz 2011 15:54

bende 6 temmuzda derecik beldesine atandım. bilgi verebilecek arkadaş var mı?

güzelyalıizmir
Aday Memur
27 Temmuz 2011 18:09

İKİ SENEDİR ŞEMDİNLİDEYİM.İŞ EV ARASI GİDER GELİRSİNİZ.İKİ MARKETİ Var.batıdakilere benzemez.ama aradığınızı bulursunuz.ulaşım:vana uçaklaordan 3 oyobusü(vangölü seyahat)şemdinliye.ev fiyatları 550 den başlar.son zamanlarda apart evler yapılıyor.1 +1 750 tl.hayırlı olsun.ben de bu sene cumhuriyet i.ö.o na atandım

mrv-hsn
Aday Memur
27 Temmuz 2011 18:17

derecik beldesini biliyor musunuz hocam?

mrv-hsn
Aday Memur
28 Temmuz 2011 19:00

...

mrv-hsn
Aday Memur
01 Ağustos 2011 12:52

yok mu derecik beldesiyle ilgili bilgi verebilecek olan?

mrv-hsn
Aday Memur
02 Ağustos 2011 16:42

gncl

antep2113
Aday Memur
02 Ağustos 2011 16:52

Allah yardım etsin kardeşim işin zor

diyi101
Aday Memur
02 Ağustos 2011 17:02

Sevgili hocam öncelikle hayırlı olsun.Baştan belirteyim ben atandığınız yer hakkında bilgi sahibi değilim sadece Askerlik dolayısıyla 6 ay Şemdinlide bulundum.Ben daha ziyade genel bir bilgi vermek istiyorum...

Öncelikle şayet varsa(ki muhtemelen vardır)ÖNYARGILARINIZI bir kenara bırakın.Maalesef gerek bizim cehaletimizden gerekse medyanın olayları abartılı ve olduğu gibi aktarmamasından.Bölge ile bölge insanının tümüyle ilgili yanlış düşüncelere sahip olabiliyoruz.O yüzden rahat olun derim ne mutlu size ki atanmışsınız.

Ancak şunuda belirteyim geldiğiniz yerlere göre çok farklı bir ortam göreceksiniz.Belki imkanlar çok kısıtlı olacak belki çok zor şartlarda çelışacaksınız(barınma ve eğitim olanakları açısından)

Naçizane benim düşüncem orada yaşayan insanlar var ve sizin bizim görevimiz insanlarla...

Başarılar dilerim.

mrv-hsn
Aday Memur
02 Ağustos 2011 22:44

insanda ister istemez ön yargı oluyo bide gideceğim yerle ilgili bilgimde yok ama herşey gidince belli olcak tabi yorumunuz için teşekkür ederim

mine.
Aday Memur
04 Ağustos 2011 12:09

güncel...

mrv-hsn
Aday Memur
05 Ağustos 2011 16:47

...

mrv-hsn
Aday Memur
18 Ağustos 2011 16:17

...

28 Ağustos 2011 00:07

şemdinli yeşilova köyü mehmetçik i.ö.o ya atandım..köy hakkında bilgisi olanlar genel bilgiler bilgilendirebilirler mi?

zanaserhat
Aday Memur
28 Ağustos 2011 02:02

dereciğe atanan arkadaşlar öncelikle hayırlı osun.derecik şemdinliye 65 km uzaklıkta küçük bir belde.bi kaç köyün birleşmesiyle oluşmuş bbir belde.sıcak çatışmanın olmadığı biir yer hatta diyebilirimki hakkarinin en güvenli yerleinden biri.sokak gösterileri de olmaz.liseinin ve yibonun lojmanları var.dereeciğe bağlı bazı köylerde lojman olmadığı için genelde bayan öğretmenler şemdinliye yada derecik merkeze görevlendirilirler.pastahane benzeri takılabileceğiniz bir yer yok ama ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bi kaç bakkal var.eksiklerinizide şemdinli den karşılayabilirsiniz hafta sonları yada şemdinliye giden servislerden.tüm gsm operatörleri çeker.kışları doğuya göre daha ılımandır.öğretmenlerin çok sıcak ortamları olur.belde halkı çok misafir perverdir.kesinlikle korkulacak bir yer değilsadece sosyal imkanlar çok kısıtlı.bol bol okey oynarsınız.göreve başlamak için ile gitmenize gerek yok ilçeden tüm işlemlerinizi halledeceksinşz.ilçe milli eğitimin sayfasından istenen belgeler mevcut.kafanıza takılan bişi olursa yazın elimden geldiğincee cevaplarım.

mrv-hsn
Aday Memur
28 Ağustos 2011 03:34

hocam derecik şehit gaffar okkan yibonun lojman şartları nasıl ? çok eski gibi görünüyo ama...

mrv-hsn
Aday Memur
28 Ağustos 2011 14:09

...

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi