Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
18 Temmuz 2010 12:20  

temel bilgi teknolojileri dersi bilgisayar sertifikası yerine geçer mi?

yoksa bi kursa gidip sertifika almalımıyım?

18 Temmuz 2010 12:27

nasıl yani?

bu dersi alan yok mu arkadaşlar?

18 Temmuz 2010 12:28

farukdarvinoğlu

bunu ben de merak ediyorum ben de bu dersi almıştım

18 Temmuz 2010 12:34

gogo_seyduna

KPSS 2007/1 Tercih Kılavuzunun "Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar" Bölümünde "3.9. Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar, "M.E.B.'dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak" niteliğine ve aynı şekilde daktilo dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar da, "M.E.B.'dan Onaylı Daktilo Sertifikasına Sahip Olmak" niteliğine sahip olarak değerlendirilecektir." hüküm yer almakta

18 Temmuz 2010 13:02

sonsipahi

geçmez. sadece meb onaylı sertifikalar geçerli çünkü atanma şartlarında istiyor.istersen bilgisayar profösörü ol yinede kabul edilmiyor...:)

18 Temmuz 2010 13:04

sparlek

KPSS 2007/1 Tercih Kılavuzunun "Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar" Bölümünde "3.9. Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar, "M.E.B.'dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak" niteliğine ve aynı şekilde daktilo dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar da, "M.E.B.'dan Onaylı Daktilo Sertifikasına Sahip Olmak" niteliğine sahip olarak değerlendirilecektir." hüküm yer almakta

transkripte bilgisayar aldığını belgelersen olur...

üniversiteden transtkript al...

18 Temmuz 2010 14:40

sparlek

transkripte bilgisayar aldığını belgelersen olur...

üniversiteden transtkript al...BİLGİSAYAR BELGESİ YERİNE GEÇİYOR...

18 Temmuz 2010 14:50

gizemli82
Kapalı

staj geçer mi peki bilgisayarlailgili

18 Temmuz 2010 14:52

fatosc_85

arkadasım bana mezun olurken okuldan bilgisardersi aldığııza dair belgede gecmıyo 158 saat yazıyo belgede 160 olsada gecmıyomuş gerci

sonra sertifika aldım en az 160 saat olması lazım gilginiz olsun

18 Temmuz 2010 14:54

fatosc_85

aldığınız belgede en az 160 yazması lazım haberınız olsun okuldan belge verdiler ama bıze gecmedi hiç biyerde sertifika adım sonra habernız olsun ihmal etmeyın

18 Temmuz 2010 14:56

kurtiniadis85

Temel Bilgi Teknolojileri dersini bende gördüm.

O dersin Kısa adı Bilgisayara giriş dersidir.

Okuldan kaşeli-imzalı transkiribini al gecer diye düşünüyorum.

hadi yap bunlarıı

18 Temmuz 2010 15:35

sparlek

GÜNCEL...

ARKADAŞIM ÖSYM NE DİYOR???

BİLGİSAYAR DERSİNİ ALAN ÖGRENCİ TRANSKRİPT İLE BELGELERSEN OLUR DİYOR...

OLMAZ DİYENLER,,, NEYE HANGİ KURALA GÖRE OLMAZ DEDİKLERİNİ AÇIKLASINLAR....

AMAÇ DOĞRU BİLGİ VERMEK DEGİL Mİ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 Temmuz 2010 15:40

sparlek

GÜNCELL

18 Temmuz 2010 17:54

nasıl yani?

çok aklım karıştı arkadaşlar ne yapmak lazımki şimdi? mezuniyet belgeleri içinde verilen transkripte dersi aldığım görünüyor zaten.

18 Temmuz 2010 19:02

ramsey28

ben iki yıllık bilgisayar bitirdim o zaman gerek kalmaz herhalde 160 saati hayli hayli geçtim. benimde çok merak ettiğim bir konuydu. teşekkürler arkadaşlar.

Toplam 14 mesaj