Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler :
22 Temmuz 2010 17:33  

Sözleşmeli personel maaş bordrosu

Arkadaşlar diğer memurlar gibi bizde bordromuzu internet ortamında görebiliyor muyuz?Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır.Selam ve hürmetlerimle...

22 Temmuz 2010 17:35

sorma_neden

maalesef goremıyoruz

23 Temmuz 2010 18:44

katre_katre
Kapalı

slm.ben sözleşmeli değilim ama bence kesin görürsünüz. kişi bordrosuna girin bakın.görülmesi lazım...

23 Temmuz 2010 19:50

YENO73

4/b ve 4/c li personelde E-BORDRO uygulaması yok maalesef adam yerine konulmadığımız için

boşuna hiç aramayın

24 Temmuz 2010 22:28

katre_katre
Kapalı

bence vardır hocam şurdan bir deneyin bakalım. memuriyet sicil no yerine 0 (sıfır) yazın gerisini doldurup bi deneyin. ben açmadım. sadece tahmindir.slmlar...

http://bordro.muhasebat.gov.tr/Bordro/gen/login.htm

25 Temmuz 2010 11:51

YENO73

katre hocam ben defalarca denedim sonuç 0 elde var 0

25 Temmuz 2010 14:05

feylesuff

Arkadaşlarrr ben dün gittim aldım kpss hazırlıkkitapları boşu boşuna nekendinizi nede ailenizi yırtmayın kendi elinizin bileğiyleçalışın alınnnnnnnnnnn ve bundan sonra artık kpss puanına göre değil mulakata göre alınacak ve buda bizimiçin bir fırsat sayılırrrrr boşuna burda sinilerinizi yırtmayınn çalışınalınkadronuzu bundansonrasıbenimiçin boşşş

25 Temmuz 2010 14:28

YENO73

doğrudur hocam KPSS sonucuna göre gene 4/b li yerleşiriz

DEĞİLMİ

26 Temmuz 2010 15:09

feylesuff

4/bli neden yerleşesinki kadrolu alımlar olduuğunda sende başvurursun kazandığın zaman gider yaparsın kardeim kpss ye çalışın oturupta devletten kadro madro beklemeyinnn kimse kusura bakmasınnn diyanet kimseye bir şey verecek değl adam elindeki boş camileri doldrmanın peşindee zoruna gidiyorsa gir kpss ye çalış al güzel bir puan yerleşşş...

28 Temmuz 2010 09:15

durgut45

arkadaşlar diyanette sözlemeli olanlar kadro karşılığı olmadıkları için muhasebenin kullandığı say2000i sistemine kayıtlı değildir.

bu nedenle e-bordroda görmeniz mümkün değildir.

müftülüklerin kendilerinin hazırladığı programlarda maaşlar yapılmaktadır. o nedenle bordronuzu müftülüklerden isteyebilirsiniz.

28 Temmuz 2010 12:42

YENO73

felezof efendi benim zoruma giden bişey yok kadro 4/b linin hakkıdır...

adamlar zaten doğru dürüst kadrolu alım yapmıyor işine geldiği için habire 4/b li alım yapıyor

ayrıca sen hakettiğin kadroyu talep etmektense her iki yılda bir kpss parası kpss kitap masrafı yapmak istiyorsan o senin bileceğin iştir demekki paran çok nasıl olsa devletten alıyorsun geri vermeye devam et

Toplam 10 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon