Editörler : supporters.

tzigani
Aday Memur
07 Ağustos 2010 00:59

Metin Günday'ın idaresi için ne diyorsunuz arkadaşlar? Yoksa ikinci sayfa yeterli olur mu?

Bir de anayasa için özellikle bir tavsiyeniz var mı? Ahmet Nohutçu'nun anayasa kitabını almıştım daha önce ama pek sevemedim kitabı. Daha önce bundan çalışan ve öneren var mı?

07 Ağustos 2010 01:02

http://forum.memurlar.net/konu/577735/?page=7

Nimetullah Bozkurt,öncelikle tebrik ederim..Fakat daha önceki topikte ders kitaplarını da tavsiye ettiğini okudum ben burada?

tzigani
Aday Memur
07 Ağustos 2010 01:05

Bir de İktisat ve maliye konusunda önerisi olan var mı?

07 Ağustos 2010 01:10

tzigani Metin Günday'ın okulda çilesini çekip anası ağlatılmış bir adam olarak,o kitabı defalarca okudum..Tamam kitap iyi,fakat hem A.kılıçoğlu'nun borçları gibi ösym ile çelişkiye çok düşüyor,ikincisi bildiğim kadarıyla yeni basısı yok..

tzigani
Aday Memur
07 Ağustos 2010 01:19

Sağol defacto, peki sence ikinci sayfanın idaresi yeterli mi?

Nimetullah Bozkurt
Aday Memur
07 Ağustos 2010 01:21

Veli'den bir durum yok. Eskiden ikinci sayfanın her derste kitabı yoktu. Şimdi var. Mesela bence Tamer bozkurtun ticareti birçok kitaptan daha iyi.

07 Ağustos 2010 01:25

Odyakmaz da fena değil ama Kemal Gözler'i almayı düşünüyorum..

Bu arada altınseri+ikinci sayfayı okuyup derece yapan da var,hiçbir şey yapamayan da var..Bu biraz temelle ilgili..Bir de okulda rahat geçtiğiniz ders sayısıyla ilgili..Mesela ben ticareti bedavadan geçmiştim okulda,şimdi kaynakla desteklemek zorundayım..İkinci sayfa ders ile ilgili altyapısı olan için çok iyi,ama çok az şeybilmiyorsa

o dersle ilgili ikinci sayfa yavan kalır..haksız mıyım..

07 Ağustos 2010 01:30

Nimetullah Bozkurt,zamanında ikinci sayfa yoktu demişsin ama,adayım diyorsun bu da 2 yıl içindeki sınavlardan kazandığına delalet eder :)dolayısıyla son 2 yılda eksik olan herhangi bir altın seri+ikinci sayfa yoktu..tekzip bekliyorum :)

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 01:31

Ben cıkmıs soruların şıklarını tek tek kitaplara işaretliyorum,tüm şıklar kesinlikle yok ki mesela idare sorularını gunday,gozler,gozubuyuk

07 Ağustos 2010 01:36

alameti farika Kemal Gözler'i tavsiye eder misin peki..

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 01:55

gozler kimi konularda osymden farklı fikirde,gundaydan soruyorlar

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 02:01

Gundayın son baskısı 2005 oldugundan 2. sayfayla gözler arasında tercih yapılmalı.

07 Ağustos 2010 02:06

sen hangisini çalışmaya karar verdin?Ben kararsız kaldım..Metin Günday'ın da çeliştiği yerler var ösym ile..

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 02:09

Ben şıkları kitaplara isaretliyorum,ana kitabım gozler,sonra gunday ve gozubuyuk

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 02:12

Örnek ver,gundayın cumlelerini alıp bircok soru yapmıslar ama eskidi kitap.

07 Ağustos 2010 02:13

gündayın sanırım imaj yayınevinden çıkıyordu,turunculu beyazlı bir kitaptı,hey gidi günler..

gözübüyük konusuna hiç girmiyorum..onun gözü büyük ama benim zamanım küçük :) son 133 gün hayırlısı olsun..

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 02:14

Daha önce her derste bir ders kitabını en az 1 kez okudum,kuru icrayı 10 gunde okuyup fullemistim.

alameti farika
Yasaklı
07 Ağustos 2010 02:17

gozubuyuk idare 1. cilt var bende ama bazi konular yok,yine de diger 2 kitapta olmayan şıkları ondan isaretledim.

yetersizmüeyyide
Aday Memur
07 Ağustos 2010 12:05

Merhaba arkadaşlar..Benim elimde referans soru kitabının 2008 yılı basımı var.Acaba 2010 basımında önemli değişiklikler var mı?Bilgisi olan arkadaşlar yeni basımını almamızı gerektircek kadar değişiklik olup olmadığı konusunda yardımcı olabilirler mi?Şimdiden teşekkürler..

Nimetullah Bozkurt
Aday Memur
07 Ağustos 2010 23:39

Defacto kardes ben de senden okuduğunu Dogru anlamanı bekliyorum. Ben eskiden ikinci sayfanın her derste kitabı yoktu. Şimdi var dedim. Yoksa ikinci sayfa yoktu demedim. Mesela borçlar genelge özel yoktu bizim zamanda. Deniz ticareti sigorta, litai de yoktu. Şimdi medeni hariç hepsi var. Ve bence derece yapmak isteyenler kadar yetersiz bilgi sahibi olanlar için de ikincisayfa cok yaralı.

Toplam 186 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi