Editörler : F16 Gökçen
«842843844845846847848849850851852853»

tommyj
Memur
21 Şubat 2011 23:06

ocaktaki sınav için bildiğim kadarıyla mülakat yapılmadı daha :S şimdi aklıma geldi bnmde :S

sabretgönlüm
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:07

arzukocabaş gerçekten yıkıldık,fakat mazur görün şimdiye kadar kimseye telefonda bilgi vermediler,genel cevaplar ile geçiştirdiler,olumsuz olduğunu söleyebiliyorlarsa olumlu olduğunuda sölemek ters düşmez,eğer olumsuzsa inş daha iyi bir yer bulursun dualrımız seninle ve tüm aynı kaderi paylaşan ark,larla fakat kimseye bu şekilde dönüş olmuyor,yani moralimizi bozuyor bu tarz haberler, kimseye olumsuz dönüşün henüz geldiğine inanmıyorum,saygılar

ugur5860
Şef
21 Şubat 2011 23:07

ya bu haber nereden çıktı şimdi yaa :(

13579*
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:11

arzu

arkadasım bişey paylaşacaksın madem adam akıllı yazsana nasıl öğrendin

Mc-Fly
Şef
21 Şubat 2011 23:19

Daha önce biri de arkadaşıma olumsuz dönüldü demişti acaba böyle olumsuz dönüşler yapıyolar mı ama hiç olmazsa biri çıkardı burda da :S

tommyj
Memur
21 Şubat 2011 23:20

ewet bu ikinci olumsuz dönüş :(

ugur5860
Şef
21 Şubat 2011 23:20

yok mc-fly, arkadaşın dediği dönüş değil ki , zaten dönüş yapılmadı diye dert yanıyor. sordurdum diyor... bak şimdi iyice kıllandım ya, olumsuz herhalde ya bizim sonuç. off of

sabretgönlüm
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:23

arkadaşlar şimdiye kadar kimseye net bilgi vermediler hemen her yazılana inanmayın,süreç devam ediyor yazıyosa sorun yok,1 yıl sonra dahi tekliflerin geldiğini biliyoruz,böle birşey şuan için yok,toplu dönüşler yapılmadı,rahat olun

tuba1710
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:25

arkadaşlar anlamadığım şey bu kadar gizli olurken banka içindeki herşey nasıl öğrenilebilio yani bunun bi oluru varsa bizde öğrenelim o zaman..

21 Şubat 2011 23:25

1şubat ankara 6 aylık beklemeden sonra artık umutsuzluk sürecine geçti.bizden sonra mülak. girip ankara teklifi alanları,ankara yazmayanları ankaraya aldıklarına göre daha fazla bu dandik süreci beklemeye gerek yok.bari geri dönüş yapsalar değilmi arkadaşlar,insanı enayi yerine koyuyorlar.her ne kadar artık beklemek istemesekte,umudumuzu yitirsekte acaba ne olacak düşünüyor insan,adamı hasta ediyorlar....gerçi sıf bu değil diğer bankalarda da aynı durum sözkonusu.harika işe alım yönetimi yapıyor bankalar!kazananlara tebrikler...

tommyj
Memur
21 Şubat 2011 23:26

acaba şu ana kadar istanbul için teklif yapılmayanlar için mi sonuç olumsuz?yoksa diğer iller için teklif almayanlar için de mi sonuç olumsuz? offf bu haber beni çok üzdü :S

Mc-Fly
Şef
21 Şubat 2011 23:30

Üzülmeyin arkadaşlar aksi ispatlanmadıkça mülakata giren herkes İş bankalıdır :D

xxsxx
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:37

arzukocabaş,

İk yı arayıp mı öğrendin yoksa tanıdık aracılığıylamı? Bir çok kişi ben de dahil ik yı arayıp hatta bazende mail atarak sürecin ne zaman biteceğini olumsuz yada olumlumu diye sorduğumzda hiç böyle bi cevap almadık süreç devam ediyor olumsuz yada olumlu dönüşler olcak dediler sadece elendiniz diyen hiç olmadı!!!

jig_saw
Şube Müdürü
21 Şubat 2011 23:43

arzu senı kandırmıslar hocam yapma allah askına egerkı olumsuzsa neden bekletsınler. yanı allah askına surecın sonunda da olumsuzdur sımdıde nıe bekltsınlerkı ne alaka. bu adamların ısıne yaramıcaksan nıye olumsuz demek ıcın surecın sonunu beklesınler.

13579*
Aday Memur
21 Şubat 2011 23:55

arkadaslar bilen biri varmı? bu süreç tahminen ne zaman bitecek toplu dönüş olacakmı olacaksa ve olumluysa kesin işe gireceğiz anlamına geliyormu bu?

Vush
Memur
21 Şubat 2011 23:57

Bir deli bir kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.

hickks
Memur
21 Şubat 2011 23:58

ya güzel kardeşlerim yapmayın etmeyin allah aşkına biri kuyuya bir taş atıyor 40 akıllıo çıkarmaya ugrasıyor adam akıllı usututurpluca durumunu izah etse anlarım biz bunca beklerken böyle bir haberin alınması pek değil hiç hoş deil zaten sinirler gerilmiş durumda birde böyle kötü bir şaka yapmanın alemi yok bence hem nasıkl oluyor da bir anda ögrenebiliniyor ben anlamıyorum ya biz mi çok safız ya da millet mi çok zeki ben bir anlam veremedim ben süreç bitmeden kimseye dönüş yapılacagına inanmıyorum.bu bence tadsız bir şaka ha eger gerçekten böyle de bir şey varsa sizinde benimd ebaşıma ne yazıkki allah korusun gelebilir ne yapalım diyecez ama tek şunu söyleyebilirim sizlerind ebenim gibi 6 ayımızı hiçe ettiler olur arkadaşlar kısacası ben inanmıyorum daha dönüş yapılamayan birilierin bir anda olumsuz olması aklım mantıgım ne yazık ki almıyor diyorum ve inşallah tadsız bir şakadır diyorum.

tommyj
Memur
22 Şubat 2011 00:00

jig_saw

şöyle bir durum war arkadaşım.insan kaynakları zaten şimdiden olumlu ve olumsuz olanları ayırmıştır.sonuçlar bellidir.fakat iş bankası sitesinde durum baswuru takibe yansımamasının nedeni ise mülakatların bitmemesi ve herkese ''mülakat olumlu'' ya da ''mülakat olumsuz''şeklinde toplu olarak dönmek istemeleridir.aslında olumsuz olanlara direk mülakatınız olumsuz diye dönseler ortada sorun falan kalmayacak..ama olumsuz olsa dahi süreç bitene kadar herkesi bi umut içinde bırakıolar malesef :S arzu arkadaşımında içerde bi tanıdığı wardır.onun sayesinde öğrenmiştir diye düşünüyorum.

ugur5860
Şef
22 Şubat 2011 00:00

hicks ,

sende ki umut , umut tacirlerinde yok birader :) şakaymış, ne şakası , girmiş yazmış işte, bunun şakasımı olur.

hickks
Memur
22 Şubat 2011 00:03

arkadaş bana baksana sen usturubunu haddini bilde konuş ne demek ya akıllı mı mantıklı mı yaa sence sen söyle biri yazmış olumsuz oldu diye madme bu kadar sordurmayı biliyordun iş bankasına neden ögrenemedin önceden burda gelip umutumuzun içine ediyorsun haksız mıyım ? ne bu ya şaka mı kimse bu öğrenin abi böyle şey olur mu yaa acayip dumura ugradım şu an başımdan kaynar sular döküldü dünyam şaştı yaaa :):):)

Toplam 19384 mesaj
«842843844845846847848849850851852853»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi