Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
11 Ağustos 2010 09:24  

VAN 7'nci Kor. 6'ncı Hd. A. K.lığı'nda Askerliğini Yapanlar

Kısmetse bugün 14:00'da KPSS sonuçlarını öğrendikten sonra yarın teslim olmak üzere yola çıkacağım birlik. Van'da askerliğini yapanlar genel olarak güzel yorumlarda bulunmuş. memurlar.net'ten Van'da askerliğini yapanlar varsa ve bizimle paylaşırlarsa son gün taktikleri benim gibi yeni gideceklerin işine yarayabilir.

Dipnot: Şimde gereksiz, densiz, dengesizin biri çıkıp bu başlığın yeri burası mı diye bir yorum yazacaksa zahmet etmesin. Memurlar.net'te Kısa Dönem Askerlik ve Yedek Subaylıkla ilgili ayrı bir bölüm yok. Kısa dönem askerlik yapanların çoğu KPSS B (Lisans Mezunları) olduğu için bu tür askerlik başlıklarını buraya açıyoruz arkadaşlar. Lütfen saygı gösterin, tahammül edemeyenler olursa memurlar.net'e bir dilekçe yazsın ya da editör arkadaşlarla konuşup konuyla ilgili bir bölüm açılması için istekte bulunsun.

11 Ağustos 2010 10:54

t558_gurcan
Kapalı

yazmadan geçemiycem benim nişanlım bugün oraya gidior kısa dönem olarak bilet bulamadığı için bugün gitti inş güzeldir çok soğukmuş allah korusun hepinizi

11 Ağustos 2010 11:48

boxer16

s.a.325.dönem olarak yaptım vanda.yalnız alayda sadece 20 gün kaldım.200 kısa dönemdik.alaya bağlı 4 tabur var çaldıran özalp albayrak başkale.40 ar kişi olarak bizi bu taburlara dağıttılar ben başkalede yaptım.başkale ve albayrakta çarşı izni yoktur.son iki ay soğuğu ciddi ciddi görürsün -20 lere düşüyo en kötü yanlarından biri bu.bol bol kar temizlersin bide kürekle:):)hakkında hayırlısı aklıma gelenler bu kadar başka sorun varsa yardımcı olurum.

11 Ağustos 2010 11:48

lanetli77

arkadaşlar 3 ay sonra askerlik var,kısa dönemim..1temmuz -31 ekim diyor başvuru için ben şimdi yapim diyorum..İSTENEN BELGELERE BAKTIM.

meslek ve sanatlarına dair belge ne?şimdi çalıştığım yerden alim mi bi belge...Ve de verem savaş taraması sonucu nedir?başvuru belgelerinden birii,belgelere bunu da mı eklim,beni muayeneye onlar göndermeyecek mi??

Toplam 3 mesaj