Editörler : Pangaea

blacksmith06
Memur
16 Ağustos 2010 01:06

bende 70aldım paşalar gibi kabul ettim puanımı.kimseyi karalamaya hakkımız yok.kul hakkına girip bunun vebalini taşımak zor.yüksek net alanları sadece kıskanabiliriz iftira atamayız.bir üni mezununa yakışmayan davranışlar bunlar.

kalitexyz
Memur
16 Ağustos 2010 01:07

arkadaşım eğer hak yiyorlarsa emin ol acısı kat be kat çıkacaktır bu kadar milyon gencin hakkı nasıl ödenir_?

ama yok yemiyorlarsa_? o zaman ne yapacaksın _?

huskarl
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2010 01:07

biolog sen adamın canını sıkıyosun bişeyler varsa arastır tamam ama sınav iptali diyosun canını sıkma adamın sınavın nasıl 90 aldında ıptal mı dıosun sen kanıtın varsa gıt mahkemeye basvur iptal deme burada kac aydır uykusuz ugrasmısız sen cıkmıssın yok magdur olmayalım bilmem ne kardesım magdurıyetını gıt osym ye anlat ıptal edılmesındn baska cagre yokmus

16 Ağustos 2010 01:13

kapatıcaksın bu dersaneleri de cemaatleride arkadaş..herkes dinine de dersine de evde çalışsın her sınavda soru alıp utanmadan full çıkarıp icat çıkarıyorlar..

kalitexyz
Memur
16 Ağustos 2010 01:15

Al işte bi tane daha..

burda herkes varsayım üzerine konusuyo sende çıkmıssın kapatacaksın bunları diyorsun senin ne haddine_??

yazık çok yazık...

cefcit
Aday Memur
16 Ağustos 2010 01:16

arkadaşlar bırakalım artık masum insanlara iftiralar atmayı, bunun hesabını nasıl vereceksiniz nedir bu yaptığınız gözünle gördün mü?? dünya takdir ederken senin ucuz adi iftiraların ne türklüğe ne de müslümanlığa yakışır...unutma ki atılan iftira eninde sonunda sahibinin boynuna dolanır

16 Ağustos 2010 01:18

valla haddi bilmem ama yönetimde olsam bir saniye düşünmem bunu yapmak için..genç cumhuriyet zamanı tekke zaviyeler kapatıldı ayrıcalıklı kişiler olmasın diye şimdi polis içindeki F tipi örgütlenmeden ve yönetimdeki (yök,ösym,trt,vs..) net gördüğüümüz ayrıcalıklı bir cemaat sınıfı oluşmuş...

kalitexyz
Memur
16 Ağustos 2010 01:22

sen kapatıp kimin adamlarını koyacaksın hocam dediğin gibi bir örgütlenme varsa bile_?

konu nerden nereye geldi bakalım nereye gidecek...

musty_elif
Şef
16 Ağustos 2010 01:33

fazla zekş olduğum söylenemez ve de kafamın çok çakıstığı.fakat asıl suclu birileri varsa eğer o da devletin kendisidir ya da kurumlarıdır.kardeşim madem ortada ağızdan ağıza dolaşan böyle bir söylenti var yap incelemeni araştırmanı her sey acığa cıksın hem sen güvenilirliğini ortaka koymuş ol hem de insanların kuskularını ortadan kaldır.eğer gereğini yapmazsan da insanlar böyle birbirini yer.aslında bütün bu sıkıntılı ortamların ana kaynağı insanlığın vicdanını kaybetmeye yüz tutmasıdır.hakikaten bu insanlığa yazık.

16 Ağustos 2010 01:45

hocam sorunda orda şeffaflık yok..ne alan içi sıralamamız belli ne optik kağıdın okunmasında ki kriterler ve hassasiyet herşey muallak...açıklayıcı cevaplar verilse kimse böyle yorumlar yapmaz...adı hiç duyulmamış bir dersanenin 5 öğrencisi de 120 de 120 nasıl yapar..!edebiyat mezunu birisi de 57 gy yapmış ben sayısal çıkışlı olarak 51 tane zor yaptım çalışarak...

Turk Delight
Şube Müdürü
16 Ağustos 2010 02:39

Gerçekten böyle bir şey varsa ALLAH CEZALARINI VERSİN. Bu mübarek ayda ister memur olsunalr isterse de olamsınlar böyle bir şey yapmışlarsa elbet bir gün cezalarını çekeceklerdir.Bu dünya da olmazsa öbür dünya da hakkımız alırız tabi ki de böyle bir şey varsa ve yapmışlarsa.

fikret_ömer
Aday Memur
16 Ağustos 2010 02:51

bu ülkede ne olsa ucunu bu adama dokundurtmak zorunda mıyız? ben yargının dersanesine gittim...etüt falan yoktu 7 ay boyunca matematikten 3-4 etüt oldu hatta son haftalarca hiç bir hoca yoktu...ama bu adamların dersaneleri öyle mi adamlar neler neler yapıyor..gidip bir güvender denemesi alın bakın kpss'yle aynı mı değil mi? salaklık ettim yargıyla yedi iklimle iremle hazırlandım eğer güvender denemelerini çözsem 90 değil en az 110 net yapardım..

onun için bırakın bu jargonları da gerçekleri konuşun

16 Ağustos 2010 02:58

fikret hocam ben güvenderden çalıştım 100 yapamadım..keşke ihtiyaçtan çalışsaydım diyorum valla..:)

hermes81
Şef
16 Ağustos 2010 03:04

tabikide hepsini suçlamamak gerek arkadaşlar fethullah gülen okulları yurt dışında olduğu gibi türkiyedede mevcut hatta sohbet evleride var çok büyük paralar söz konusu.100 tane öğretmen yerleştirirler bunların 50 si tarihci 50 si edebiyatcı türkiye coğrafyasının belli bölgelerinde başlarlar öğrencilerine atatürkün çok kötü bir insan olduğunu zevk ile anlatırlar..bıraksınlar olacaklarsa din öğretmeni olsunlar imamhatip lisesi okuyup tarih öğretmeni türkçe öğretmeni edebiyat öğretmeni olmaya çalışmasınlar..atatürkün gençliğe hitabesini birkez daha okumalarını öneririm onlara..

kemalbasbug
Aday Memur
16 Ağustos 2010 03:11

ben de bir anti fetocuyum ama diyceğim şudur ki feto kadar başınıza taş düşşün. Lysde de bu dersaneler birinci çıkartıyor pnu da mı çaldılar.

tmac_03
Şube Müdürü
16 Ağustos 2010 03:12

hermes 81 kesinlikle atatürkün çok kötü bi insan oldğunu falan anlatmazlar herzaman överler ve siyasete hiç girmzler.tüm kalbimle sölüyorum bunu lütfen bi şeyler sölerken vicdanlı söleyin lütfen..

fikret_ömer
Aday Memur
16 Ağustos 2010 03:12

Ahmet hocam ben 4 ya da 5 güvender denemesi çözdüm tarihten birinde ful yaptım diğerlerinde 2-3 yanlışım çıktı ve sınavda da 3 yanlışım çıktı zaten...matematikten diğerlerinden en az 26-27 yaparken güvenderden 23 civarı yapardım sınavda da öyle oldu...zaten türkçe aynıydı 2 yanlışım çıktı..matemetikten tablo soruları güvenderle aynıydı zaten bana sadece anayasa soruları değişik geldi ama inan bana eğer bütün denemelerini çözsem onları da yapardım belki..sonuç şu adamlar gerçekten de bu işi biliyor ve ardından başarı geliyor bunu görmezden gelmemek lazım

cokdeligadir
Aday Memur
16 Ağustos 2010 03:18

onlar iman gücüyle calişiyorlar da ondan oyle basarili oluyorlar

Turk Delight
Şube Müdürü
16 Ağustos 2010 03:21

iyi de neden bu yıl başarılı oldular neden bu hükümet gider ayakken fetullahcılar başarılı oldu neden önceki yıllarda olmadılar yani neden önceki yıllarda AYNI BU ŞEKİLDE BİR BAŞARILARI YOK varsa neden duyulmadı.

savaşçı77
Genel Müdür
16 Ağustos 2010 03:40

ya benim kapalı bir arkadaşım o bana dedi ya dindar dershaneler sınavları iyi götürür dedi siz hala ne tartışıyonuz.çıkıp soruları dağıttık mı dicekler ya.koskoca ülke burası kimbilir neler dönüyordur

Toplam 129 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi