Editörler : crops35
«333435363738394041424344»

hk21
Şef
23 Mayıs 2017 01:13

29 Gümüşhane

Ne olacağı belli olmaz hiç beklemediğimiz bölümlerden alımlar oluyor

Mesela tkgm ye 1500 personel alım mevzusu 2015 ten beri dile getirilip alım yapılacak deniliyordu

O kadar zaman geçti kimse alıma onay verileceğini tahmin etmiyordu onayı duyunca şaşırdık

Demem o ki gençlik bekleyip görmek en güzeli her zaman bir umut vardır

Nalan1
Kapalı
23 Mayıs 2017 10:20

Benim umudum var inşallah aöf biterse 2.üniversite olarak okuduğum büro yönetimi beni kurtaracak

halil1071
Aday Memur
23 Mayıs 2017 10:29

3001 için toprak mahsulleri ofisi kaldı SGK sözleşmeli alım yaptı 3001 e ordan ekmek kalmadı belediye ler memur alımı yapar mı muallakta. 3001 için şoför zabıta bir kaç üniversite dışında alım bırakmadılar . 3001 için ya adaletçi alımını biraz düzeltecekler yada 90 puanlı adam boşta kalma durumu olacak

hk21
Şef
23 Mayıs 2017 10:57

Bazen açıktan alımla birlikte kadro verilen bölümlerde oluyor

açıktan alımı yapıldı 3001 gelmez diye düşünmeyin açıktan alımlar kurum döner sermayesinden karşılanıyor genelde merkezi alım ise devlet bütçesinden o yüzden bir bölümden hem sözleşmeli hem kadrolu alım yapılma olasılığı var

24 Mayıs 2017 00:03

28 ciresun :D

24 Mayıs 2017 00:32

beyle çok pis şaşkınım ya :D DHMİ de insan kaynaklarındaki bayan elektonik teknikeri 29 kişi alınacagını söylemiş düşünebiiyormusunun bzm bölümden 29 kişi neredeyse tarihinde toplam 29 kişi almayan kurum bizim bölümden 29 kişi alınacagını söylemiş DHMİ deki insan kaynakları bir an sırlar dünyasındaki salih gelicekmiş gibi hissediyoum :D

24 Mayıs 2017 00:33

https://www.youtube.com/watch?v=xcrJho4TqCU

ne izlerdim be :D şu müzik içimi parçalardı

HakaN-88
Şef
24 Mayıs 2017 16:05

Bitti bitti artık uzaya giden uydu için geri sayar gibi sayacaz bitecek artık ama mutlu sonla biter inşalla uydu yörüngeye otururda havada infilak etmez...

25 Mayıs 2017 00:01

27 Antep

ersanzeki
Aday Memur
25 Mayıs 2017 00:22

Dhmi'ye yeni girmiş olan bir abimize sordum Elektrik teknisyeni alınacak dedi lise mezunu alınıyor Dhmi'de pek önlisans almak istemiyorlar daha sonra kurum içi yükselme falan açıp onları bilmem bir şeyler anlattı ondan duyduklarım bu yönde. Hele bana apron alınmayacak falan dedi ama ne kadar doğrudur bilemem. İş makinesi şoförü 20-30 tane kadar alınacak dedi.

Bu sözlerim o abimizden alıntıdır. Doğruluğu belki o abimize gelene kadar kaç kişiden geçtiği için yanıltıcı olabilir. Zaten birkaç haftaya belli olacak artık kısmet diyelim

leyleklerin uçuşu, 7 yıl önce

beyle çok pis şaşkınım ya :D DHMİ de insan kaynaklarındaki bayan elektonik teknikeri 29 kişi alınacagını söylemiş düşünebiiyormusunun bzm bölümden 29 kişi neredeyse tarihinde toplam 29 kişi almayan kurum bizim bölümden 29 kişi alınacagını söylemiş DHMİ deki insan kaynakları bir an sırlar dünyasındaki salih gelicekmiş gibi hissediyoum :D

25 Mayıs 2017 00:25

hacı bizde beklemiyorduk yazdıggım gibi bize anca 5 kadro açarladı ama inan kaynaklaını 29 dedi hemde 2 kere başka arkadaşalda aadı onlaada 29 dedi bu insan kaynakları mal degily bizi kandıracakalr kadrola belli degilse 29 diyecek hali yok yani mantıken böyle düşünür demi insan

ersanzeki, 7 yıl önce

Dhmi'ye yeni girmiş olan bir abimize sordum Elektrik teknisyeni alınacak dedi lise mezunu alınıyor Dhmi'de pek önlisans almak istemiyorlar daha sonra kurum içi yükselme falan açıp onları bilmem bir şeyler anlattı ondan duyduklarım bu yönde. Hele bana apron alınmayacak falan dedi ama ne kadar doğrudur bilemem. İş makinesi şoförü 20-30 tane kadar alınacak dedi.

Bu sözlerim o abimizden alıntıdır. Doğruluğu belki o abimize gelene kadar kaç kişiden geçtiği için yanıltıcı olabilir. Zaten birkaç haftaya belli olacak artık kısmet diyelim

25 Mayıs 2017 00:46

size iş taalep fomuyla ile ilgili bilmeniz gereken cevabı ben ve youm yazanlar verdi mi verdi eeeee niye sürekli yazma peşindesin ablacım tamam begeni almak istiyorsun bak senin bana kaşı youmlaına ekside vermiyoum susarsın diye D ama sürekli yazm peşindesin bak çocugun dogmuş ne güzel çocugunla ilgilen sana senin adınla cevap veriyoum :D

Bilmiyorum diyeceksin, bilmediğinde ve çok normal olacak bilemediğin...

Saatin sadece saati gösterecek,

Telefonunu sadece telefon etmek için kullanacaksın,

Küçük bir not defteri olacak bilgini en hızlı sayan.

Basit yaşayacaksın basit

Sanki bir gün yaşamın sona erecekmiş gibi basit,

Çay, Simit ve Peynirle.....​ yani diyorki bilememen çok normal herkes herşeyi bilemeyebilir ama herkes haddini bilecek :D

25 Mayıs 2017 00:48

beyler kusura bakmayın bu yorumu buraya bilmeyerek gönderdim sıkıntı yok şenlik var :D

ersanzeki
Aday Memur
25 Mayıs 2017 10:36

Yok doğru olabilir hocam size bir şey demedim zaten ama duyduğuma göre o elektrikçiler lise çıkışlı alınacakmis önlisans değilmiş. Tekniker teknisyen karıştırıyorlardir belki insan kaynaklarındakiler. Ya da benim bilgim yanlış da olabilir

hacı bizde beklemiyorduk yazdıggım gibi bize anca 5 kadro açarladı ama inan kaynaklaını 29 dedi hemde 2 kere başka arkadaşalda aadı onlaada 29 dedi bu insan kaynakları mal degily bizi kandıracakalr kadrola belli degilse 29 diyecek hali yok yani mantıken böyle düşünür demi insan

25 Mayıs 2017 10:42

elektrik elektronik teknisyeni 14 diyorlar

ersanzeki, 7 yıl önce

Yok doğru olabilir hocam size bir şey demedim zaten ama duyduğuma göre o elektrikçiler lise çıkışlı alınacakmis önlisans değilmiş. Tekniker teknisyen karıştırıyorlardir belki insan kaynaklarındakiler. Ya da benim bilgim yanlış da olabilir

25 Mayıs 2017 19:12

Gençler şafak azaldı iyicene Haziran 16 ya 22 gün kalmış be ha gayret :)

loselose
Daire Başkanı
25 Mayıs 2017 19:16

sayımın bile tadı kalmadı dhmi tmo umutlarımızı bitirdi ancak belediye ve diger kitler 3001'de rekor memur alırsa girerim yoksa burada sayımın bir anlamı kalmadı benim için

hani verdigin sözler hani 3001'e yüzlerce kadro nerde

https://www.youtube.com/watch?v=c077EyQ4_d4

guldurmeBENİ
Kapalı
25 Mayıs 2017 20:23

Diğer kit dediğin neresi kaldı dostum :D İnan ben başka göremedim.

Belediye tek umudumuz gibi ama o da pek bi umut sayılmaz vardiyalı oluşu vs .

Sen böyle konuştuysan bizim işimiz yaş. 3001 bekleyenler olarak sayımı zaten biz yapıyorduk ama anlaşılan saymanın da anlamı kalmadı. Gidip gidebileceğimiz haziranda kars üniversitesi

Bahar şenliklerinde görüşmek üzere .

https://www.youtube.com/watch?v=FbYdbVfN7ck

istek parçam olacak

loselose, 7 yıl önce

sayımın bile tadı kalmadı dhmi tmo umutlarımızı bitirdi ancak belediye ve diger kitler 3001'de rekor memur alırsa girerim yoksa burada sayımın bir anlamı kalmadı benim için

hani verdigin sözler hani 3001'e yüzlerce kadro nerde

https://www.youtube.com/watch?v=c077EyQ4_d4

26 Mayıs 2017 02:02

hacı başka mahlukat bulaamdınmı foumu killetiyorsun bu lagım faeleriyle :d

guldurmeBENİ, 7 yıl önce

Diğer kit dediğin neresi kaldı dostum :D İnan ben başka göremedim.

Belediye tek umudumuz gibi ama o da pek bi umut sayılmaz vardiyalı oluşu vs .

Sen böyle konuştuysan bizim işimiz yaş. 3001 bekleyenler olarak sayımı zaten biz yapıyorduk ama anlaşılan saymanın da anlamı kalmadı. Gidip gidebileceğimiz haziranda kars üniversitesi

Bahar şenliklerinde görüşmek üzere .

Sivan Perver - Ez Dilgese Canim istek parçam olacak

guldurmeBENİ
Kapalı
26 Mayıs 2017 02:32

Şaka yaptığımdan utandım :D Geriye de alamadım . Affola

hacı başka mahlukat bulaamdınmı foumu killetiyorsun bu lagım faeleriyle :d

Toplam 1315 mesaj
«333435363738394041424344»

Çok Yazılan Konular

Sözlük