Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
10 Temmuz 2017 13:38

Satılık yalnızlık

ŞİİR'in

"Çıkalim;

Öyle yoruldum ki kendimden" dedigi gibi "ben" im de terk etti beni. Asıl kendinde "ben" kalmayinca yalnızsın. Simdi kendimi istiyorum. ilanım odur ki; Satılık 2.el yalnızlık var.. isteyene anlasacagimiz fiyattan ödeme yapabilirim :)

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 13:54

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ikinci el bi yalnizligi kimse almak istemez haklisiniz ancak yineliyorum, satış da ödeme de tek tarafımdan yapılacak :)

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 14:56

Ne ? Herkeste var mi yalnizlik ?

Ayrica alacaginiz su yalnizlik fena degildir. Sadıktır siz birakmayı istemedikce o birakmaz.

10 Temmuz 2017 17:20

Merhaba satılık yalnizliginiz icin rahatsız ediyorum.

Takas dusurnurmusunuz?

Bende 2017 model .temiz kullanilmis genc hemsireden..:-) :-)

100000 kmde.kirmizi bi yalnizlik var takas dusunurseniz detaylar ustune konuşabiliriz:-) :-) :-) :-)

G.ü.z, 7 yıl önce

Ikinci el bi yalnizligi kimse almak istemez haklisiniz ancak yineliyorum, satış da ödeme de tek tarafımdan yapılacak :)

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 17:25

100 binde mi? Cok kullanilmis ancak bayandan satilik olmasi burda dezavantaj.. hor kullanilmistir o. Neye öfkelenilse ona sıgınılmıs, yeri geldiginde fazlaca kahredilmistir.. tek tutulur tarafı kırmızı olmasi :) benimki karanlıktı.. sanirim teklifinizi kabul edemeyecegim.

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 17:37

Hocam ben bendeki yalnızlık hakkında bilgi vereyim de takassiz dusunursen ben burdayim :))

Yalnızlıgımdan en son "kendim" ayrilali 1,5 yıl oldu. O sure icinde fazlaca kullanildi diyebilirim. Ondan oncesi temiz:)

Karanlık renkte ama bi boyaya bakar :p ben bir sikayetim oldugundan degil giden "ben" geri gelsin diye satiyorum :) hos bendeki de bayandan belirteyim de sonra kandirildim olmasin :)

10 Temmuz 2017 17:56

Ne demek tek tutulur yaninin kirmizi olmasi:-) :-) :-) :-)

Hemcinsimsin insan az yardimci olur.

Takas et iste degisiklik olur diye dedim.piyasayi düşürme:-) :-)

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 18:01

:)))

Yok hocam yalnızlık istesem kendiminkini kullanirim. Ben direk kurtulma derdindeyim kendimi bulmam gerek diyorum ya :)

Hemcinsim degil hemserim dahi olsan takas istemem :))

10 Temmuz 2017 18:06

Benim guzel kardesim.gel beni dinle bi daha bulamazsin böyle temiz yalnizlik.bulasigi var.utusu var .anne karnim aciktisi var.corabimin teki nerdesi var:-) :-) :-) mumla arasin mumla:-) :-)

Takas edelim .al birazda benimkiyle takil.

Neyse dukkanin onunu kapatmiyim belki alicisi vardir.alan olmaz ise aklind abulunsun takasa varim:-) :-)

G.ü.z
Kapalı
10 Temmuz 2017 18:16

Tamam hocam sen bilgilerini birak biz seni arariz :p

G.ü.z
Kapalı
11 Temmuz 2017 14:05

"Yalnız

kendi ben'inin

sen'idir" diye ne guzel de demis üstad..

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
11 Temmuz 2017 14:15

bak bu güzeldi işte...

hangimiz ilk elde tüketmedikki yalnız olmamakları.şimdi sana soruyorum:ben viran,sen viran,bambaşka hayatlarda yaşanmış yaşanılan.mümkünü var mı,ruhunu bıraktığın yerden bir başka bedene taşımanın?

G.ü.z, 7 yıl önce

G.ü.z
Kapalı
11 Temmuz 2017 14:32

Aslında hocam sen daha guzel yorumlamissin "ikinci el yalnizlik" ı.. bende olup ikinci ele gectiginden ikinci el olacakti..

Ama sanirim sen soyle yorumladin ki bu daha derin; elimizdeki yalnizliklarimizin hic biri ilk el degil.

Geldi sandiklarimizin gidisleri yalnizligimizi defalarca ilk el olmaktan cikardi..

G.ü.z
Kapalı
13 Temmuz 2017 13:37

Güncel :p

*Assuva*
Genel Müdür
13 Temmuz 2017 14:09

Günahıyla sevabıyla sana ait niye satıyorsun ki?

G.ü.z
Kapalı
13 Temmuz 2017 14:12

Kendiyle olan insan yalnız sayılmazmış. Gitsin biraz, "ben" gelsin yerine.

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
13 Temmuz 2017 14:15

kaç eder fiyatı?seninki orjinal mi peki.imite falansa bilelimde.bak daha önce bit pazarında görmüştüm baya ucuzdu yani orijinali.uygun bişiler yap alalım:/

G.ü.z, 7 yıl önce

Kendiyle olan insan yalnız sayılmazmış. Gitsin biraz, "ben" gelsin yerine.

G.ü.z
Kapalı
13 Temmuz 2017 14:19

Orijinal tabi, bizzat kendim olusturdum. Saf yalnızlık diyorum ya. Cidden ihtiyacın varsa yapariz biseyler :p

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
13 Temmuz 2017 14:22

ya şimdi benim yalnızlıklarım hep yamalı biliyormusun o açıdan diyorum orijinal bir parçaysa alıp diğer açılan yere seninkini yamıcamda.orijinal olması ondan önemli diye şeyettiydim ben.ne diyosun anlaşalım o zaman :/

G.ü.z, 7 yıl önce

Orijinal tabi, bizzat kendim olusturdum. Saf yalnızlık diyorum ya. Cidden ihtiyacın varsa yapariz biseyler :p

G.ü.z
Kapalı
13 Temmuz 2017 14:30

Dostum benim önerim seninkini tazelemeye ugrasma, direk bendeki yalnızlıgı kullan olur. Cok yıpranmadı bendeki. Degiseni yok diyemem ama :) Sadıktır, oyle sen birakmak istesen de o seni hemen birakmaz. Guvenebilirsin bir sikıntı olursa ben burdayim :)

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
13 Temmuz 2017 14:38

tmm dostum onu bir değerlendirmeye alalım o vakit :p:/

G.ü.z, 7 yıl önce

Dostum benim önerim seninkini tazelemeye ugrasma, direk bendeki yalnızlıgı kullan olur. Cok yıpranmadı bendeki. Degiseni yok diyemem ama :) Sadıktır, oyle sen birakmak istesen de o seni hemen birakmaz. Guvenebilirsin bir sikıntı olursa ben burdayim :)

Toplam 3177 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi