Editörler : Pangaea
11 Ağustos 2017 12:06

Dsi sözleşmeli alim platformu

Arkadaşlar dsi ne zaman alım yapacak ???

Kaç kadro verilecek???

Branş dağılımı nasıl olacak??

Tüm bu sorular için edinilen bilgileri paylaşalım lütfennn!

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:11

Kendim edindiğim bilgiyi paylaşayım

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

bu branşlarda alım yapılacak toplam kadro sayısı 510 - 520 BANDINDA OLACAK

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:15

Net sayılar için dsi genel müdürlüğü arayıp hem sayıyı öğrenelim hemde hızlandıralım

chrtc
Aday Memur
11 Ağustos 2017 12:16

ziraat mühendisi ve büro personeli ağırlıklı olacağını düşünüyorum

qmustiq
Yasaklı
11 Ağustos 2017 12:18

Bilgisayar Mühendisliği yok mu yine? Bıktım yemin ederim bıktım

muozto
Şef
11 Ağustos 2017 12:26

Eem de mi yok?

html33
Memur
11 Ağustos 2017 13:10

Edindiğin bilgiyi paylaşmadan önce kaynağını,nerden bilgiye ulaştığını yazarsan daha inandırcı olur. Yoksa her fikrim geldi diyen ortaya çıkarsa bilgi kirliliginden başka bişey olmaz.Bende mesela Bursanın EEM istediğine ulaştım orada çalışan bir meslektaşımdan. Sana kalırsa EEM yokmuş.

class12
Kapalı
11 Ağustos 2017 13:20

Kesin bisey duymadan etmeden is yapmayin arkadas

adem2149, 7 yıl önce

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

zesssss
Aday Memur
11 Ağustos 2017 13:28

Kimyager almıyor mu?

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 13:38

Çok merak eden itiraz eden arkadaşlar telefon numarası belli azıcık kendinizi yorup arayabilir bilgi alabilirsiniz neye itiraz ediyorsunuz bizzat aradım bu branşlar söylendi bana

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 13:41

Eem yok dendi ha kendin ara sor bakalım sana ne diyecekler

html33, 7 yıl önce

Edindiğin bilgiyi paylaşmadan önce kaynağını,nerden bilgiye ulaştığını yazarsan daha inandırcı olur. Yoksa her fikrim geldi diyen ortaya çıkarsa bilgi kirliliginden başka bişey olmaz.Bende mesela Bursanın EEM istediğine ulaştım orada çalışan bir meslektaşımdan. Sana kalırsa EEM yokmuş.

html33
Memur
11 Ağustos 2017 14:05

Aradım sordum rahat ol,512 sayısını verdiler herkese verdikleri gibi,daha telefonda sana verdikleri gibi detaylı branş isimerini verdiklerini de duymadım hiçkimseden. Branşları ilana çıkılınca öğrenirsiniz diyorlar.

İkncisi EEm yok diye paylaşan sensin,bende eminim ki eem alınacak. Çünkü bursada dside çalışan arkadaşdan edindim blgiyi. Senin eem yok demen inandırıcı gelmeyen birinci nokta

İkinci noktaysa sen ki detaylı bilgi öğrenmişsin branş isimlerini tek tek. Ama net sayıyı öğrenememişsin 510/520 aralığında diyosun. Okyanusu geçip derede mi boğuldun? Branş isimlerini sana detaylı bi şekilde veren her kimse net sayıyı mı bilemiyor?

Canı sıkılınca başlık açayım demiş olma ihtimalin yüksek.Şu yorumlar yazmam bile zaman kaybı

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 16:12

Bak polemik yaratmak için söylemiyorum umudunu kırmak istemiyorum ancak ilana çıkınca profil isminle konu açıp hatırlatacam sana güzel kardeşim :) emin olmasam konuşmam genel müdürlükte 25 yıldır personel daire başkanlığında çalışan tanıdığım yanıltmaz beni daha önceki 3 alımda olduğu gibi kardeşim.. Velhasıl EEM alınmıyacak dsi ye

html33, 7 yıl önce

Aradım sordum rahat ol,512 sayısını verdiler herkese verdikleri gibi,daha telefonda sana verdikleri gibi detaylı branş isimerini verdiklerini de duymadım hiçkimseden. Branşları ilana çıkılınca öğrenirsiniz diyorlar.

İkncisi EEm yok diye paylaşan sensin,bende eminim ki eem alınacak. Çünkü bursada dside çalışan arkadaşdan edindim blgiyi. Senin eem yok demen inandırıcı gelmeyen birinci nokta

İkinci noktaysa sen ki detaylı bilgi öğrenmişsin branş isimlerini tek tek. Ama net sayıyı öğrenememişsin 510/520 aralığında diyosun. Okyanusu geçip derede mi boğuldun? Branş isimlerini sana detaylı bi şekilde veren her kimse net sayıyı mı bilemiyor?

Canı sıkılınca başlık açayım demiş olma ihtimalin yüksek.Şu yorumlar yazmam bile zaman kaybı

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 16:13

Net sayı konusuna gelince ilana çıkmadan bir gün önce net sayıları netleştiriyorlar genel müdürün onayı alınıp dbp ye bildirilir o yüzden ilandan bir gün önce netleşir bana tahmini rakam söyledi ancak tahminleri yazıp yalancı çıkmak istemediğim için yazmadım

adem2149, 7 yıl önce

Bak polemik yaratmak için söylemiyorum umudunu kırmak istemiyorum ancak ilana çıkınca profil isminle konu açıp hatırlatacam sana güzel kardeşim :) emin olmasam konuşmam genel müdürlükte 25 yıldır personel daire başkanlığında çalışan tanıdığım yanıltmaz beni daha önceki 3 alımda olduğu gibi kardeşim.. Velhasıl EEM alınmıyacak dsi ye

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 16:16

Benim herkes arasın dememin sebebi DSİ yi sıkıştıştırıp bian önce ilana çıkmalarını sağlamak sonuç olarak maliye ve orman su işleri onayı verdi kasım atamasından ve kgm ddy alımlarından önce çıkması hepimizin menfaatine

11 Ağustos 2017 16:27

neden ?

chrtc, 7 yıl önce

ziraat mühendisi ve büro personeli ağırlıklı olacağını düşünüyorum

11 Ağustos 2017 17:46

Dsi ziraat muhendisi aliminda bolum sarti varmi acaba ?

adem2149
Aday Memur
11 Ağustos 2017 18:54

++++++

adem2149
Aday Memur
12 Ağustos 2017 08:35

güncellllll

12 Ağustos 2017 09:08

Bilgisayar muhendisine ihtiyaç yokmuymus?

adem2149, 7 yıl önce

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

Altnnn
Aday Memur
12 Ağustos 2017 11:20

Arkadaşa katılıyorum. Net bir bilgi alınmadan paylaşılmaması gerektiğine.. şu veya bu bölümden kesin alınmayacak gibi net söylemleri merkezde çalışan kişiler bile söylemez

html33, 7 yıl önce

Toplam 298 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi