Editörler : swat3410
08 Mayıs 2012 12:30

İl içerisinde yer değişikliği

il içersinde olan fakat merkez ilçe olmayan bir yere yer değişikliği yapmak istiyorum mesleğe başlayalı 11 ay oldu tayin için 1 yılı doldurmak yeterli mi yoksa asaleti beklemem mi gerekiyor...şimdiden teşekkürler

semka
Genel Müdür
08 Mayıs 2012 13:28

asalet şartı yok, gidip personel şube müdürü yada varsa il emniyet müdürünün görüş gününe çıkar, gerekçelerini sıralar ve talepte bulunursun... ilk başta personel şubeye gerekçeli dilekçe de yazılabiliyor...

yunus_71
Aday Memur
08 Mayıs 2012 16:50

devrem aynı konuda ben de bu sene istekte bulunmayı düşünüyorum,,,yanlız asaleti yani temmuzu beklesek daha iyi olur... ben de ilçedeyim karakolcuyum ve ben görüşe çıkıp merkeze çevik kuvvete alınmam konusunda istekte buluncam,,,umarım kabul ederlerr

kemal_3838
Şef
09 Mayıs 2012 09:35

İl içerisindeki tayinlerde asaletin tasdik olması beklenmez. Görüşe çıkarsın geçerli bir mazeretin varya veya torpil (Refarans) varsa il içinde her yere gidebilirsin.

pol.samet
Memur
09 Mayıs 2012 11:15

arkadaş yukardan bağlamıyorsan gitme derim ben kaç kere gittim hevesini kırmayayım ama bizim emniyette bi yerleri arattırmadan olmuyo

ender19can
Aday Memur
13 Mayıs 2012 11:06

ben grüşe çıktım ama bana asaletin tasdik olmadan yer değişikliği yapamazsın dediler.şimdi anlaşılan bi daha görüşe çıkıcağım gerekçem ailemin ilçede bulunması ve benim her gün 30 km yol gelip gitmem.

ender19can
Aday Memur
14 Mayıs 2012 11:32

1 yılım dolmak üzere fakat şuan yer değişikliği için 1 yıl değil asalet bekle diyorlar oda 3 ay geçikiyor bana bir yol gösterecek abilerimden yardım şiödiden teşekkürler

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi