Editörler : Pangaea

16 Ağustos 2010 00:26

Ful Yapanlar Sadece Fetullah'ın Dersanelerinden Çıkmıştır.

Serhat Dersanesinde de KPSS'de 120 net yapan 5 öğretmen adayı bulunmaktadır. Eğitim Bilimlerinde sadece Fettullah'ın dersanesenelerinden 120 net yapanların çıkması çok ilginç değil mi?

KPSS İptal Edilmeli ...

Serhat Dershaneleri Genel Müdürü Yavuz Karagöz'ün Basın Açıklaması;

Serhat Dershanesi'nin KPSS Başarısı

Serhat Dershaneleri, Sbs, Lgs ve Lys'de Öğrencilerinin Yakaladığı Başarıyı 2010 KPSS'de de Devam Ettirdi. Dershanenin 5 Öğrencisi, KPSS Tarihinde, Eğitim Bilimlerinin 120 Sorusunun Tamamını Doğru Olarak Cevaplandırma Başarısı Gösterdi.

Serhat Dershaneleri, Sbs, LGS ve LYS'de öğrencilerinin yakaladığı başarıyı 2010 KPSS'de de devam ettirdi. Dershanenin 5 öğrencisi, KPSS tarihinde, eğitim bilimlerinin 120 sorusunun tamamını doğru olarak cevaplandırma başarısı gösterdi.

Serhat Dershaneleri Genel Müdürü Yavuz Karagöz, merakla beklenen 2010 KPSS sonuçlarının 11 Ağustos tarihinde açıklandığını belirterek, şöyle konuştu: "Buna göre gerek Sbs' de gerek LYS' de kalitesi ile halkımızın takdirini kazanmış olan Serhat Dershaneleri KPSS'de de her zamanki yeri olan zirveyi korumuştur. Kayseri'nin süper beyinlerini yetiştiren, Türkiye ve Kayseri derecelerinin tamamını kendi bünyesinden çıkaran dershanemizin bu başarısını siz basın mensuplarıyla ve halkımızla paylaşmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Uluslararası arenada ülkemizin yeri, eğitimle değişecektir. Ve tabiidir ki hedefimiz; çağdaş, hür düşünceli, demokratik değerlere sahip çıkan, üreten, teknolojiyi kullanılabilen, özetle kendisine ve milletine yararlı bireyler yetiştirmektir. Daha güzele, daha iyiye layık olan ülkemizin, geleceğe bu misyondaki başarılı gençlerle yürüyeceği malumunuzdur. İlimizin bu gelişmelere katkıda bulunacağı da kesindir. Bizler Serhat Dershaneleri olarak bu katkıyı sağlamaya kararlıyız."

Karagöz, çıkan bu sonuçların dershaneleri adına başarının merkezi olduğunu ifade ederek, "Kendini eğitime adamış, genç, fedakâr, Çalışkan, KPSS için müstakil öğretmen kadrosu, öğrenciye bire bir rehberlik hizmetini veren danışmanlık sistemi, her öğrencinin seviyesine uygun ortamda ders görme imkanı, başarıyı yüzde100 etkileyen özgün dokümanlar, dershane ve Öğrenci işbirliğini sağlayabilme yeteneği, Serhat dershaneleri, başarıda katkısı olan branşlaşmayı en iyi şekilde uygulamaktadır. Önce Sbs alanında müstakilleşmeye gitmiş daha sonra Sayısal ve Eşit ağırlık, Sözel şubelerine ayırmış ve son olarak da KPSS şubesini ayırarak bu alandaki başarısını pekiştirmiştir.Ve bunlar gibi daha pek çok özelliğe sahip olması, Serhat Dershaneleri'ni 24 yıl hep zirvede kalmasını sağlamıştır" dedi.

Yavuz Karagöz, 2010 KPSS'de 5 öğrencilerinin 120 eğitim bilimleri sorusunun 120'sini de doğru cevapladığına dikkat çekti. KPSS tarihinde eğitim bilimleri alanında ilk defa 120 soruyu da doğru cevaplayan öğrencilerin Serhat Akademi öğrencileri olduğunu açıkladı.

Serhat Dershanesi öğrencisi Tuncay Solmaz, coğrafya öğretmenliği bölümünde Türkiye birincisi, Reyhan Yolaçan tarih öğretmenliği bölümünde Kayseri birincisi, Ali Karakuş tarih öğretmenliği bölümünde Kayseri birincisi, Müslüm Altun ilköğretim matematiği öğretmenliği bölümünde Türkiye birincisi oldu.

http://www.teshaber.com/forum/index.php/topic,8564.0.html

Türk'üm ben
Yasaklı
16 Ağustos 2010 00:28

HAKLARINI KORUYAMAYANLAR HAKLARI İLE BİRLİKTE ŞEREFLERİNİDE KAYBEDERLER

HZ ALİ

kafkas11
Daire Başkanı
16 Ağustos 2010 00:29

kimseyi rencide etmeye kimsenin hakkı yoktur arkadaşlar ben asla kopya olayı yoktur demiyorum fakat ispat gerek kanıt gerek.efendim falan adam geçen sene 60 net yapmış bu sene 120 net bu adam kopya çekmiştir demek kanıt olamaz.onun için daha tutarlı olmak gerek

yok fetullah yok metullah bunlar ayıp şeyler milleti gaza getirmeye çalışıyorsunuz.soruyorum varsa kanıtı olan gitsin şikayetini bildirsin bunu birilerinden beklemeyin önce kendiniz yapın

sezai0619
Şube Müdürü
16 Ağustos 2010 00:34

Evet kopya çekildiğini anlamamk için ahmak olmak gerekiyor.Herkes eğitim sorularına çok zor derken 500 tane 1.çıkması başka söze gerek bırakmıyor ama iş kanıta geldiği zaman kimsenin elinde delil yok.Bizde iyi puan almak için günde 15 16 saat ders çalışalım.Bu yüzden yine olan alın teri dökenlere olacak.Her ne şekilde olursa olsun emek hırsızlığı yapanlara hakkım sonuna kadar haram olsun.

petsy07
Genel Müdür
16 Ağustos 2010 00:36

adam türkiyeye gelmemekte haklı .havada sinek uçsa bu adamdan bilecekler...

bunlar bilerek yapılmış senaryolar.bu ülkede dine ve din adamlarını bize hep kotu gösterdiler.

bilinçaltımızı bunlarla doldurdular.dolayısıyla bir din adamının ismini duyunca bilinçaltımız devreye giriyor hemen.

haklısınız.

blacksmith06
Memur
16 Ağustos 2010 00:37

kafkas11.size katılmakla beraber,kesinliğinden emin olmadıgımız şeyleri dile getirmenin yararsız olacagını düşünmekteyim.doguda da öss sorularının çalınıp çok başarılı öğrencilerin cıktıgını gördüğümüzde de kürtleri suçluyorduk.ortada tabiki yanlışlıklar var ancak illaki suçlanacak birini arıyorsak bu ösym kurumundna başkası olmamalı.

huskarl
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2010 00:38

iice b.ka sardı bu iş ama destek olmaz bu o dersaneler zaten basarılı bu yıl nie basarılısınız die de olmaz kanıt deil ki

petsy07
Genel Müdür
16 Ağustos 2010 00:39

bu ülkede dindar insanlara karşı bir öfke var birtürlu anlamıyorım.

dindar cumhurbaşkanı istemiyoruz....

dindar insanların kurduğu dershanelerin başarılı olmasını istemiyoruz.

başörtülü insanların üniversiteye girmesini ,okumasını istemiyoruz.

imamhatpli hakim savcı asker olmasını istemiyoruz.

NEDEN ????

quaz
Şef
16 Ağustos 2010 00:40

ya arkadaşlar bırakın cemaatlerle uğraşmayı eğitim sorularının 120 sorusunu da doğru yanıtlayanlarla vedat şahinlerle uğraşın nasıl hepsini doğru yapar ya bu sınav 2007 ve 2006 da daha kolaydı o yıllarda full yapan yok bu yıl nasıl yapılır inanmıyorsanız yaz vedat şahin tc kimlik no gör sonucu

biolog4372
Daire Başkanı
16 Ağustos 2010 00:41

arkadaşlar bu işinde çok fazla kişi var tüekiyenin heryerinde organize bizim bildiklerimiz sadece çok yüksek puan alıp yakalananlar bide soruları bilip kendine yeterli netler yapanlar var adam hepsini fullemez anlaşılmasın diye 100 e 100 yapan atanır ve kimse anlamasın diye araya karışmışlardır iş çok ciddi bu adamları ayıklamak çok zor o yüzden sınavın güvenirliği kalmamıştır iptal olmasından başka çare yok lütfen yüksek puan alan arkadaşlar yanlış anlamayın ama çözüm yolu yok gibi iptalden başka

şenerşen
Şube Müdürü
16 Ağustos 2010 00:41

hepinize gülüyorum. Özellikle fetoş u savunup . yok dindarlık yok imamhatipleri yazanlarada yuh diyorum.

Pr.romina
Daire Başkanı
16 Ağustos 2010 00:44

Aslında hepimiz dindarız.. Ben türban takmıyorum ama orucumu tutuyorum, ibadetimi yapıyorum.. Kimsenin dindarlığa söyleyecek sözü yok.. Sözümüz insanları sözde dincilik çatısı altında toplayıp toplumu bölen insanlaradır.. Kendilerine itaat edecekleri ayırıp, itaat etmeyenleri dışlama politikasıdır..

huskarl
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2010 00:45

ya biolog bak bu soyledıgınle forumdakı herkezı zan altına sokmadın mı onu acıklarsan sevınırız.

petsy07
Genel Müdür
16 Ağustos 2010 00:48

öle ama dindar cumhurbaşkanı istemiyoruz sadaları yükseldi bu ülkede.

hemde insanlığın kaderi üzerinde etkili olan insanlardan...

huskarl
Müsteşar Yardımcısı
16 Ağustos 2010 00:52

biolog arkadasım ya sen cıddı cıddı yuksek puan alan arkadsların sen soyledın diye tamam kardes madem iptalden baska yolu yok sen dediysen ugrasalım iptal olsun diyeceklerını mı düşünüyorsun? Kalbin cok temiz dostum ya:)

sonsipahi
Daire Başkanı
16 Ağustos 2010 00:57

DERSANE SAYILARINI GÖZÖNÜNDE BULUNDURURSANIZ TABİKİ FEM DERSANİSİ GRUBUNDAN BİRİNCİLER ÇIKACAK TÜRKİYEDE KPSS DERSANESİNE GİDENLERİN YARISI BU DERSANELERE GİDİYOR. BEN MURATA DERSANESİNE GİTTİM AMA ARKADAŞLARIMIN ÇOĞU FEME GİDİYORDU.

ŞİMDİ SEN BU DERSANELERE GİDENLERİN HEPSİNİ İTHAM ETMİŞ OLUYORSUN VARSA BİR KANITIN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNURSUN!!!!!!!!!

biolog4372
Daire Başkanı
16 Ağustos 2010 00:58

arkadaşlar bu işinde çok fazla kişi var tüekiyenin heryerinde organize bizim bildiklerimiz sadece çok yüksek puan alıp yakalananlar bide soruları bilip kendine yeterli netler yapanlar var adam hepsini fullemez anlaşılmasın diye 100 e 100 yapan atanır ve kimse anlamasın diye araya karışmışlardır iş çok ciddi bu adamları ayıklamak çok zor o yüzden sınavın güvenirliği kalmamıştır iptal olmasından başka çare yok yüksek puan alan arkadaşların mağdur olmasını istemeyiz ama burda sınavın güvenirliği kalmadı 120 net mucize eğitimden hadi bir kaç kişi tamam ama 460. olan 120 net yapıosa ve geçen senelerde yaptıgı netler 40 larda ise 120 ye çıkması ?????? bu iş için ciddi bişiler yapılmalı yoksa bu adamlar her sene kendi adamlarını kazandırırlar biz boşuna girmeyelim

kardesliki
Genel Müdür
16 Ağustos 2010 01:00

Sen o dersanelerdeki eğitimin nasıl olduğunu biliyormusun. Bu dersanelerin bir çoğu yatılıdır. Yatılı olmayanlar gece etüdleri yaparlar. Eğlenmek yoktur. Yatmak kalkmak yemek tuvalete gitmek ders çalışmak ders anlatmak dini vecizeleri yerine getirmek vardır. Sen hiç kendini bu kadar sıkı eğitime tabi tuttun mu ? İlk önce ben bu sınav için ne yaptım demelisin sonra şu söyle yapmış bu başarılı o başarısız diyebilirsin.

kalitexyz
Memur
16 Ağustos 2010 01:02

insanlarla iftira atmak karalamak ne kadar kolaymış vedat şahinmiş adamı fadime şahin gibi yaptınız ya çalısıp aldıysa o puanı gerçekten günde 8 10 saatini verip aldıysa _?

o arkadasın burda yazılanlardan haberi bile yok bir insanı karalamak bu kadar mı kolay nasıl vereceksinizi bunun hesabını ötede_?

lütfen kendinize gelin sırf hepsini yapmıs diye kopya mı çekti ha elinde kanıtın vardır anlarım dit basvur mahkemeye ama böyle arkadan gıybet edip iftira çalıp o vcaandaşı burda kopyacı die tanıtmak insanlığa ne kadar sığar sizin takdiriniz.

birde baslığı acan arkadas bir kpss birincileri burdan çıkmıyor öss ygs lys birinciside çıkardığı çok oluyor adamlar işlerini düzgün yapıyorlar diye suclu mu oldular oradaki eğitim kalitesinden haberin yok mu çokmu garip yani?

bir vedat şahinin iki fem dersaneesi ve şubelerinde çalışan insanlarının vebalini aldınız ötede allaf affetsin

iyi geceler..

esk_istel
Memur
16 Ağustos 2010 01:03

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.

arkadaşım kendi beceriksizliğini neden milletin başarılı olmasına bağlıyorsun.ayıp yaa bu kadarda olmaz.yazıklar olsun...

Türk'üm ben
Yasaklı
16 Ağustos 2010 01:05

Polislik sınavı sorularını çalan grup yine cemaatin dersanesi idi, bana kimse dinden imandan bahsetmesin. Yaptıkları yapacaklarının kanıtıdır. Yuh olsun bunların düzenine hak yiyen Ş...sizler

Toplam 129 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi