Editörler : crops35

Kapalı
30 Mart 2016 11:47

Haydi hizmetliler, memur kadrosuna geçmek için cimere yazalım

ben sürekli yazıyorum bu konu hakkında. çoğu arkadaşımız özürü nedeniyle hizmetli kadrosunda mağdur. bana bimer den gelen cevap : bu konu bakanlar kurulunu ilgilendiriyor. resmi gazete ve haberleri takip edin deniyor.

levo67
Kapalı
30 Mart 2016 11:51

toza alerjisi olan,görme engeli olan,ortopedik engeli olanlar vb...birçok engeli olup ta hizmetli kadrosunda eziyet çeken arkadaşımız var. bunları duyurmamız gerek

hayalet73
Aday Memur
30 Mart 2016 16:45

Hocam hizmetliler de memurdur sonuçta. Gih sınıfına demek istiyorsunuz sanırım ki onun için forumda aktif bir konu vardı sanıyorum.

levo67
Kapalı
30 Mart 2016 22:26

Bence daha özel bir statü verilmeli engellilere. Bu statü de her engelini n engeline göre iş verilmeli.

31 Mart 2016 11:41

Devlet memuru sayılmıyor musunuz sizde. Adamlar size zorla tercih ettirmedi ki. Memurluk kazandınızda hizmetli mi yaptılar? Bilmiyormuydunuz görev tanımını. Madem memur olmak istiyordunuz yazmayacaktınız hizmetli kadrosunu arkadaşım. Tamam zor olabilir iş ama yazmasaydınız tercih etmeseydiniz. Şimdi sizin statü dğişse diğerlerine haksızlıık olmaz mı Hizmetlinin yapacağı işi kim yapacak. Biraz düşünmek lazım bazı şeyleri dmi

levo67
Kapalı
31 Mart 2016 13:19

Relax. Senin önüne bir tek hizmetli olacaksın diye sunulursa olursun hizmetli. "Caresizlikten " eğer gih kadrosu vermezlerse direnecez . Sende kına yakarsin

muhammet1903
Şube Müdürü
31 Mart 2016 19:17

Kardesim hiiic kendini yorma

Bu forumda boyleleriyle cok defa tartistm sonuc alamadim

cunku boylelerinde anlama kitligi var vicdan, merhamet adina ne dersen de

Insanlik namina

Hic bisey yok

Onun icin bosver

Allah biliyor goruyor

levo67, 8 yıl önce

Relax. Senin önüne bir tek hizmetli olacaksın diye sunulursa olursun hizmetli. "Caresizlikten " eğer gih kadrosu vermezlerse direnecez . Sende kına yakarsin

ba2012
Aday Memur
31 Mart 2016 19:57

aynen dostum ben şimdi 2 sene sınava hazırlanacam eşek gibi çalışacam hizmetli kura ile seçiliyo çok istiyorduysan sınavlara gir biz eşek gibi çalışalım sen kura ile memur ol zaten devlet yapmış ekpss sınavı çıkartmış olmadı gir bi iş asgari ücretle çalış memurluk size göre değil kapiş

selcukaydin91, 8 yıl önce

Devlet memuru sayılmıyor musunuz sizde. Adamlar size zorla tercih ettirmedi ki. Memurluk kazandınızda hizmetli mi yaptılar? Bilmiyormuydunuz görev tanımını. Madem memur olmak istiyordunuz yazmayacaktınız hizmetli kadrosunu arkadaşım. Tamam zor olabilir iş ama yazmasaydınız tercih etmeseydiniz. Şimdi sizin statü dğişse diğerlerine haksızlıık olmaz mı Hizmetlinin yapacağı işi kim yapacak. Biraz düşünmek lazım bazı şeyleri dmi

atilla çelik
Aday Memur
31 Mart 2016 21:37

buradan hava atmak kolay o senin çalıştığın sınava tek sen girmedin lise ve lisans mezunları da

girdi seni hayatta göremeyeceğin puanları alıp iş yokluğundan dolayı hizmetli kadrosunu seçti.siz daha sınava hazırlanırken burdaki arkadaşlar senin kadron fazla olsun sana tayin hakkı verilsin diye sabahlara kadar pc başında ter akıttılar siz kalkmış iki laf edecem diye çene çalıyorsun tercih günü gelsin bak nasıl yazıyorsun hizmetli kadrosunu ondan sonrada burda hizmetlilere memurluk verilsin diye yaygara yaparsınız bilmeden atıp tutmayın.birlik olun başarın ....

ba2012, 8 yıl önce

aynen dostum ben şimdi 2 sene sınava hazırlanacam eşek gibi çalışacam hizmetli kura ile seçiliyo çok istiyorduysan sınavlara gir biz eşek gibi çalışalım sen kura ile memur ol zaten devlet yapmış ekpss sınavı çıkartmış olmadı gir bi iş asgari ücretle çalış memurluk size göre değil kapiş

ba2012
Aday Memur
31 Mart 2016 22:00

ben istediğim yerde iş bulurum kardeş sen kafanı yorma hizmetlileri kötülemiyorum emir almak ezilmek hoşlarına gidiyosa olsunlar ben lise mezunuyum ilkokul mezunu olsamda hizmetli olmam en büyük silahın kalemin olsun der babam yaş 29 ben %80 engelli şizofrenim çalışmama olanak yok devletten 2022 maaşımı alıyorum genel yetenek genel kültür derslerine sıfırdan çalışacam bilgin olsun kimse benim haklarımı savunmasın bana devlet yeter sizin gibi pc başında atıp tutmadan devletin belli mercileri var kim benim hakkımı savunuyosa savunmasın ben haklarımı biliyorum

atilla çelik, 8 yıl önce

buradan hava atmak kolay o senin çalıştığın sınava tek sen girmedin lise ve lisans mezunları da

girdi seni hayatta göremeyeceğin puanları alıp iş yokluğundan dolayı hizmetli kadrosunu seçti.siz daha sınava hazırlanırken burdaki arkadaşlar senin kadron fazla olsun sana tayin hakkı verilsin diye sabahlara kadar pc başında ter akıttılar siz kalkmış iki laf edecem diye çene çalıyorsun tercih günü gelsin bak nasıl yazıyorsun hizmetli kadrosunu ondan sonrada burda hizmetlilere memurluk verilsin diye yaygara yaparsınız bilmeden atıp tutmayın.birlik olun başarın ....

01 Nisan 2016 00:54

burada çoğu insanın engeli var. Sınava girme yada gir sen hizmetli kadrosunu beğenmesende yazıyormusun mecburum diyerek yazıyorsan mecbursun bu işi yapmaya. Haaaa çok memur olmak istiyorsan bas istifanı hadi et kardeşim istifa et sana hizmetli olmakta çok senin yerine hizmetli olacak insan elbet bulunur dışarıda. Hizmetli olmayı beğenmeyen hizmetliler var işe bak arkadaş ya

Mehmet1995
Şef
01 Nisan 2016 13:44

Evet haklısın kardeşim bende milli eğitimden hizmetliyim ama masabaşında çalışıyorum.

burada çoğu insanın engeli var. Sınava girme yada gir sen hizmetli kadrosunu beğenmesende yazıyormusun mecburum diyerek yazıyorsan mecbursun bu işi yapmaya. Haaaa çok memur olmak istiyorsan bas istifanı hadi et kardeşim istifa et sana hizmetli olmakta çok senin yerine hizmetli olacak insan elbet bulunur dışarıda. Hizmetli olmayı beğenmeyen hizmetliler var işe bak arkadaş ya

ba2012
Aday Memur
01 Nisan 2016 14:36

ne içtin arkadaşım ne hizmetlisi kim nerede

intro23
Aday Memur
05 Nisan 2016 08:05

Bimer'den gelen cevap

''Başvurunuz incelenmiş olup, söz konusu husus mevzuat çalışmalarında

değerlendirilmek üzere not edilmiştir. Bilgilerinizi rica ederim.''

arkadaslar herkes bimere yüklensin lütfen.

intro23
Aday Memur
05 Nisan 2016 08:15

bu başvurular gerçekten çok çok önemli devlet personel başkanlığı bu uyarıları dikkate alıp değerlendirmeler yapacaktır.herkes üzerine düşen görevi yerine getirsin lütfen..

levo67
Kapalı
05 Nisan 2016 09:04

Bu iş olacak arkadaşlar haydi herkes yazsın bimer e

efsanes
Aday Memur
05 Nisan 2016 09:10

haydi arkadaşlar çığ gibi büyüyelim lütfen. yapabiliriz bunu arkadaşlar. inşallah hakkımızı alacağız.

intro23
Aday Memur
05 Nisan 2016 10:08

arkadaslar bu olayı sadece kendimiz değil arkadaslarımızda yazsın bımerden. onlarda goruyorlar sonucta ne derece zorlandıklarımızı. Engelli vatandasdan hizmetli olmaz.bu insanlık ayıbıdır. herkes eşine dostuna arkadasına yazdırsın.ses getırmemız lazım.

levo67
Kapalı
05 Nisan 2016 11:04

bu olayı sadece şahsileştirirsek ilerleme olmaz. Arkadaşlar görme engelli,zihinsel engelli,duyma engelli,ortopedik engelli,toza karşı alerjisi olan,ağır ameliyat geçirmiş olan vb.. birçok arkadaşımız hizmetli kadrosunda çalışmak zorunda kalmıştır.Şu bir gerçek ki hizmetli kadrosu engelliye göre değil. birçok arkadaşımı biliyorum ki amirinin zoruyla yapıyor ve istifa aşamasına gelmiş durumda. Bu zulüme bir dur diyelim ve sadece 2 dk. alacak dilekçeleri bimer e yollayalım.

ba2012
Aday Memur
05 Nisan 2016 15:08

Ol kardes memur ol hatta basbakan ol belesten biz burda enayiyiz nasilsa sen cok akilli seker bi kardessin yaz bimere sana bide maas baglasin biz burda maliz zaten

ExellenT
Aday Memur
05 Nisan 2016 15:20

ekpss'de hizmetli kadrosu ile doldurulursa sende çaresiz kaldığında sende paşa paşa yazacaksın arkadaşım hemde demişsin ya sizin işi kim yapacak diye İŞKUR sürekli olarak okul başına 2'şer eleman gönderiyor temizlik için asıl işlerde onlar çalışıyor. Sınıfında hizmetli yazıpta memur işi yapan çok kişi var sen önce çevreni araştır gel sonra burda ahkam kes. Devlet memuru olarak görselerdi hizmetlileri ek gösterge gibi basit işi bütün sınıflarda olan ek göstergeyi bize de verirlerdi.

Toplam 1966 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi