Editörler : swat3410
«3456789101112131415

ahwifiah
Aday Memur
23 Mart 2017 20:42

Dostum geçmiş olsun inşallah tüm masumlar ilk KHK ile döner de daha fazla zorluk cekmeyiz

Sınavımız, 7 yıl önce

Mrb arkadaşlar. Ben de bu zıkkım program mağduruyum. 17 ağustos gözaltı 21 ağustos tutuklandım. Neye uğradığımı şaşırdım. 29 Ekim ihraç maalesef. Savcı sadece TC kimlik nomun tespit edildiğini söyledi. Elindeki kağıtta sadece adım ve TC kimlik no vardı. Daha sonra ailem başka savcıdan mavi grupta olduğumu öğrenmiş. Çok şükür 29 Kasımda adli kontrolle tahliye oldum. Ama bu TC mavi olayının ne olduğunu çözemedim wi fi mi başka bişey mi bilmiyorum. 7 Şubatta adli kontrolüm kaldırıldı. 8 şubatta ilçedeki bazı öğretmenlere toplu takipsizlik kararı çıkmış. Listede benim de adım var. Ama savcının yanına gittim (tabi savcıyla görüşmek imkansız) kaleminden takipsizlik kağıdını istedim dosyan açık daha kesinleşmedi dedi. Kafayı yememek elde değil. Daha sonra başka biri avukatla gitmiş ona da aynı şeyi söylemiş. Güya hakimle savcı arasında anlaşmazlık çıkmış. Bu arada yeni listede adım var mı yok mu bilmiyorum.

Sınavımız
Aday Memur
23 Mart 2017 20:48

Teşekkür ederim inşallah öyle olur.

ahwifiah, 7 yıl önce

Dostum geçmiş olsun inşallah tüm masumlar ilk KHK ile döner de daha fazla zorluk cekmeyiz

AHSA2010
Şube Müdürü
23 Mart 2017 22:04

Masum olan kardeşlerim seslenişim size lütfen bu kutlu gecede en içtenliğimizle birbirimize dua edelim bizi bizden başkası anlayamaz bir gecede kararan hayatlarımız bir gecede aydınlansın Rabbim suçsuz herkesi ferahlığa selamete ulaştırsın bu zor günleri sabırla atlatmayı nasip etsin

ahwifiah
Aday Memur
23 Mart 2017 22:11

Tum masumlar adına AMİNNNNN...

AHSA2010, 7 yıl önce

Masum olan kardeşlerim seslenişim size lütfen bu kutlu gecede en içtenliğimizle birbirimize dua edelim bizi bizden başkası anlayamaz bir gecede kararan hayatlarımız bir gecede aydınlansın Rabbim suçsuz herkesi ferahlığa selamete ulaştırsın bu zor günleri sabırla atlatmayı nasip etsin

garip26
Şef
23 Mart 2017 22:26

Aminnnnnn

AHSA2010, 7 yıl önce

mayb01
Kapalı
23 Mart 2017 22:41

Kardeşim ben de mavi baylok kullandığım iddiasıyla tutuklandım 52 Gün tutuklu kaldıktan sonra baylok kaydın yok dediler ve tahliye oldum 28 Ekim'de açığa alınmıştim hala açıktayım adli kontrolle tahliye oldum haftada 3 gün imza atıyorum bilmiyorum sonuç ne olacak

fetih40, 7 yıl önce

benim durum takipsizlik degil ama bilginiz olsun diye bylokta tc nk cikti gosalti vs adli kontrol agir cezada dava hepsi oldu gecen gun avea ile ilgili mit ayiklamamyapmis diye haber vardi dogru benim icin tekrar yazi geldi daha once kullanici oldugu diye basliyo kullanici kaydi yoktur diye bitiyor saka gibi ihracda olduk .mavi bylok d,emislerdi tc no var demislerdi. berat edemedim ama yakin insaallah

ahwifiah
Aday Memur
24 Mart 2017 13:29

...

Gönülde
Aday Memur
24 Mart 2017 15:17

fetih40 şu an benim de adli kontrol.02 martta aldım.dediğiniz kesin mi mit listeleri en son ne zaman güncellemiş.acaba savcıya gidip sorsam mı

fetih40, 7 yıl önce

benim durum takipsizlik degil ama bilginiz olsun diye bylokta tc nk cikti gosalti vs adli kontrol agir cezada dava hepsi oldu gecen gun avea ile ilgili mit ayiklamamyapmis diye haber vardi dogru benim icin tekrar yazi geldi daha once kullanici oldugu diye basliyo kullanici kaydi yoktur diye bitiyor saka gibi ihracda olduk .mavi bylok d,emislerdi tc no var demislerdi. berat edemedim ama yakin insaallah

AHSA2010
Şube Müdürü
24 Mart 2017 18:09

sondem006

30 dk. önce

İşlemler

sa arkadaşlar burdan özelden mesajlaştıklarım az çok beni tanır trol vs değilim hatta bu durumdan artık bunalıma girmek üzereyim.... bugün ankara dan aldığım bir bilgiye göre bugün khk nın çıkması bekleniyor... %100 diyemem sonuçta ben de elçiyim inş bunu atlatır ve yarın iade haberlerimizi alırız...

İade oldum diye güzel haberlerinizi bekliyoruz

harrani
Şef
24 Mart 2017 18:21

Okudum

Beni de bir heyecan sardı. Inşallah esime güzel haber vermek nasip olur.

fetih40
Aday Memur
24 Mart 2017 20:26

mit listeleri ocak ayı içinde yeniledi bende mahkeme olduğu için öğrendim. tc ve mavi olanların çikma oranı yüksek burada 3 kişi tc ve mavi idi 2. listede yoklar mahkemesi olmayanlar soruştuŕma aşaması olduğundan öğrenemez söylemezler inşaallah masumlar biran önce kurtulur.

Hllync
Kapalı
24 Mart 2017 21:48

6 ocak a kadar her khk çıkacak haberini duyduğumda korku ile bekledim ismimiz var mı acaba diye herkes yaşamıştır bunu nasıl bişey olduğunu iyi bilirsiniz. Khk çıkacak haberini umutla bekleyeceğim aklıma hiç gelmezdi takipsizlik falan almadık ama umut işte hayırlısı

arz2003
Şef
24 Mart 2017 23:05

Wifi mağduriyetleri duzeltildi mi acaba bilginiz var mi,,

fetih40, 7 yıl önce

mit listeleri ocak ayı içinde yeniledi bende mahkeme olduğu için öğrendim. tc ve mavi olanların çikma oranı yüksek burada 3 kişi tc ve mavi idi 2. listede yoklar mahkemesi olmayanlar soruştuŕma aşaması olduğundan öğrenemez söylemezler inşaallah masumlar biran önce kurtulur.

Merefendi
Aday Memur
25 Mart 2017 07:22

Ne zaman tutuklandıniz

mayb01, 7 yıl önce

Kardeşim ben de mavi baylok kullandığım iddiasıyla tutuklandım 52 Gün tutuklu kaldıktan sonra baylok kaydın yok dediler ve tahliye oldum 28 Ekim'de açığa alınmıştim hala açıktayım adli kontrolle tahliye oldum haftada 3 gün imza atıyorum bilmiyorum sonuç ne olacak

garip26
Şef
25 Mart 2017 07:30

Wifi mağdurlarının hala listede olduğunu ama kimin o wifiden girdiğini tespit ettiklerini forumda yazmışlardı memurnette de böyle bir haber oldu umarım doğrudur tüm kullanmayanlar tez vakitte aklanır inşallah

AHSA2010
Şube Müdürü
25 Mart 2017 10:43

Öyle birşey olsa şimdiye suçsuz yere tutuklu olan wifi mağdurları tahliye olurdu sanmıyorum kullananın tespit edildiğini.

garip26, 7 yıl önce

Wifi mağdurlarının hala listede olduğunu ama kimin o wifiden girdiğini tespit ettiklerini forumda yazmışlardı memurnette de böyle bir haber oldu umarım doğrudur tüm kullanmayanlar tez vakitte aklanır inşallah

garip26
Şef
25 Mart 2017 11:48

Sürekli bütün forumları takip ediyorum bu kabuzun bitiğinin haberini alırmıyım diye ama tam bitti derken yine aynı kabusun içindeyim artık uyanmak istiyorum

Dentist0
Memur
25 Mart 2017 15:56

Bende Wifi magduruyum

bu haberi nereden duydunuz dogrulugu nedir acaba

garip26, 7 yıl önce

garip26
Şef
25 Mart 2017 18:36

Forum da okumuştum Memur nettede geçen haftalarda haber olmuştu özellikle wifi madurlarını ayırdılar gibi ama hala kaç hafta geçti hiç bir şey olmadı Bilgi kirliliği dolu haberler Rabbim dayanma gücü versin sınavımız çok zor

Dentist0, 7 yıl önce

Bende Wifi magduruyum

bu haberi nereden duydunuz dogrulugu nedir acaba

ahwifiah
Aday Memur
27 Mart 2017 20:41

Varmı bir gelişme wifi magdurlari

Toplam 281 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler