Editörler : crops35
«145146147148149150151152153154155156»

arslanerkanarslan007
Genel Müdür
23 Temmuz 2016 11:22

havuz yazacaktım, olmadı ;)

Bluemagicwolf
Aday Memur
14 Ağustos 2016 10:56

https://www.facebook.com/aytnobetteayt/posts/1082186648527457 Ptt özelleşmeye alındı fln dio aslı var mı acaba???

zehra034
Aday Memur
14 Ağustos 2016 18:42

sanırım sona geldik özelleşiyoruz üzülsemmi sevinsemmi...

14 Ağustos 2016 19:11

Ptt yi seveyim size bişey olmasın arkadaşlar

16 Ağustos 2016 00:18

bence kargoyu kontrol etmişsindir sana gelmeden kırık olmadığına emin misin bu tür kargolar için ne yazıkki hava yastıklarını şubeye göndermiyorlar o nedenle seni şu an için kurtarabilecek tek şey vatandaş kırık bilgisayar olduğunu şubeden çıktıktan sonra mı gelip söyledi merkezin teslim anı kayıtların istesin eğer şubeden alıp dışarı çıkıp geri geldiyse mevzuat gereği bu onun suçu yok teslimi merkez teslim memuru gözetiminde yapmışsa ve sn kontrol etmeden çantasına koyduysan bu kez senin suçun aklımızın bir köşesinde sahte para gibi kırık eşyayı bize yutturabilecekleri gibi bir sahtekarılın olabileceği gelmeli bence sen önce teslim kayıtlarını iste karşı merkezden

geçmiş olsun

safaozer, 8 yıl önce

Arkadaşlar herkese iyi tatiller, iyi bayramlar. Ben 2014 yılında ihs li gişe memuru olarak yerleşen biriyim. Fakat bu kurum çalışanlarını düşünmediği bir olay ile karşılaştım. Bilen tecrübesi olan yada duyan biri varsa lütfen yardımcı olsun. Beni 2015 yılında hem kargo,posta hemde tahsilat yapan bir şubeye verdiler. Geçen ay bir müşteri sigortalı olarak bilgisayar göndermek istedi. Bilgisayar kendi çantasında. Bizde koli bandıyla iyice sardik. Kırılabilir etiketi vurdum ve dikkat bilgisayar var diye yazıp sevkini sağladım. Sonra bi yazı ki adamın bilgisayarını kurmuşlar. Neyse kamera kaydı falan aldılar. Bir ay sonra ne olsa beğenirseniz. Hata kabul memuru olarak benimmis ve adamın parasını ben ödeyecek misim. Dayanakları da posta kanunu bilmem kaçıncı maddenin kaçıncı sayısıymis. İyide bana sen posta eğitimi verdinmi. YOK. Pratik veya teorik bilgi öğrettin mi. Oda yok. Posta sertifikası eğitimine gönderdin mi. YOK. Bayramdan sonra araştırıp dava açmak istiyorum. bilgisi olan lütfen yorum yazarsa beni mutlu edersiniz. Herkesin bayramı mübarek olsun.

16 Ağustos 2016 00:29

bu arada bir yıl önce açmış olduğum idari davayı kazandım bimere bizim de müracaat edebileceğimize hükmetti mahkeme ki zaten örnekleri vardı artı idarenin hasta olan kızımı okuldan almama izin verneyen müdürün emrini dinlemeden yerimi terkettiğim çin verdiği kınama cezasını da saatlik izin her memurun hakkıdır savıyla iptal etti idareyi yanıltan yalan şahitlik yapan ya da ifadeleri çarpıtan kontrolor için bir yaptırımı olur mu bilmem ama mahkeme fena fiyaka bozdu yani

duzgunsinan
Aday Memur
16 Ağustos 2016 13:47

Arkadaşlar bu havuz olayının şartları nedir bilen var mı? Ben memur olarak girdim yalnız ünvan yükseltme sınavı ile ünvanım değişti. Şayet havuza alınırsam memur olarak mı yoksa yeni ünvanımla mı alınırım? Bilgisi olan yazabilir mi lütfen?

ayhan2008
Şef
16 Ağustos 2016 19:48

81 fatih nurzhan kulaklariniz cinlasin .ozelesmeye hazir olun.hadi bana inanmadiniz devletede inanmayin bakalim

Nurzhan
Şef
16 Ağustos 2016 22:24

evet ayhan 2008. yine çıktın piyasaya. haziranda havuz olacaktı olmayınca ayhan kayboluverdi, ağustosta bir haber gördü ve yine piyasaya çıktı birden.. yine yanlış yorumladığının farkında değil.. arkadaşlar dikkatle inceleyin. kurumlar özelleştirilmiyor kurumların varlıkları , arazileri , taşınmaz varlıkları özelleştirme idaresine devredilebilmesine imkan tanıyor. havuzsa ptt de olmaz arkadaşlar olmaz ayhan. keşke olsa. ben de isterim 399 lu bir personel olarak. ama olmayacak.

ayhan2008
Şef
16 Ağustos 2016 23:11

Sevgili nurzhan ben kaybolmadim hep takipteyim ancak paylastigim duyumlarimla alay ettiginiz beni yalancilikla sucladiginiz icin yazmiyorum bende okudum dayanak noktam hisselerin devri yaziyor orasi ha sunuda belirteyim ben havuzcigirtgani degilim tek istegim insan gibi calisma kosullari hepimiz gibi ayni sorunlar

17 Ağustos 2016 08:41

hisselerin devri konusu zaten özelleştirme demek...neyin kafasını yaşıyorsunuz...bariz bi şekilde

ptt özelleştirme sürecisine girdi...hepimiz için hayırlısı olsun... bizim ayaktakımı müşterilerde ne hali varsa görsünler..bizde insan gibi memurluk yapalım... ptt ye elveda deme günleri yakın...

navaro83
Yasaklı
19 Ağustos 2016 08:10

görüşmelerde özel bütçeli idarelere ait ticari amaçlı kuruluşlardaki hisseler ile varlıklardan bu idarece Özelleştirme İdaresi Başkanlığına bildirilenlerin, bu kanun hükümleri çerçevesinde özelleştirilebileceğine ilişkin düzenlemeyi tasarıdan çıkaran önerge de kabul edildi

Hisse ve varlık diyenler bu da patates oldu yola devam

Mrs54
Aday Memur
19 Ağustos 2016 09:00

Navaro83 kardes görüsun nedir yani sence ne olur ptt a.s

navaro83
Yasaklı
19 Ağustos 2016 10:43

Ben bedeviyim 2010 girişliyim 4 mülakat mağduruyum benm olduğum yerde aydınlık bile karanlık olur

Demem o ki bu kurum tayin açıklamaktan bile acizken

Bu kuruma fethocu opr yapılmıyorken beş para etmeyen leş bir kurum olduğumuz ortaya çıkıyor nefret ediyorum bu kurumdan elendiğim mülakatları gördükçe de tepedeki siyasi erke ahirette hesap soracağım günü kul hakkından bekliyorum

31 yaşındayım hala ayrılma umudum var guy vb bu swne yüklü açarsa fethocu da yokken bakalım

Ama bu kurum için2 şekilde kurtuluş var ya A.ş olup ifp olacaktık yapmadılar 2.ihtmal satılması o da zor durum yakında da olmaz bu idari kadroyla

klmno_84
Daire Başkanı
29 Ağustos 2016 12:19

2 YIL ÖNCEDE DEDİM ŞİMDİDE DİYORUM ÖZELLEŞME DİYE BİŞİ YOK. HAVADAN NEM ALIP BURDAA LAF KALABALIĞI YAPIYOSUNUZ KAYNEK MERAK EDENLER GENEL MÜDÜRLÜK ÖZEL KALEM....

13 Eylül 2016 20:49

pazartesi ptt dende açığa almaların başlayacağı yonde haber var duyan bilen var mı?

peri626
Aday Memur
13 Eylül 2016 20:53

nerden uydurdun ki ptt den olmaz

antalyada_sonbahar, 8 yıl önce

pazartesi ptt dende açığa almaların başlayacağı yonde haber var duyan bilen var mı?

akasya0102
Aday Memur
18 Eylül 2016 17:56

mrb arkadaslar subeden mekeze gecmek icin rotasyon icin yonetmeligi biliyomusunuz yada nerde bulabilirm

jöntürks
Memur
19 Eylül 2016 21:12

4 senedir deniyor merkeze gecmeyi

akasya0102
Aday Memur
20 Eylül 2016 00:03

ne diyorsun be
Toplam 6226 mesaj
«145146147148149150151152153154155156»

Çok Yazılan Konular

Sözlük