Editörler : Pangaea
«167916801681168216831684168516861687168816891690»

can_emrah66
Kapalı
13 Aralık 2014 23:27

meslektaşlarımız gelmezse tabi ki diğer branşlara yarayacak biraz duyarlı olalım arkadaşlar.

ne çektin be GIDACI, 9 yıl önce

Bu iş yine baytarlara yarar gibime geliyor, ama yine de katılmak lazım...

kilyoslu
Aday Memur
14 Aralık 2014 13:44

arkadaslar tse diyorum bir allahim kulu bisi demiyo tsecilere ozele gelin konusalim

kilyoslu
Aday Memur
14 Aralık 2014 14:02

tse tse tse

cakabey5
Kapalı
14 Aralık 2014 19:15

Kilyoslu bende eylem diyorum kardesim geliyonmu anca kendini dusun bu kadar millet eylem icin cabalasin sende tse tse

kilyoslu, 9 yıl önce

arkadaslar tse diyorum bir allahim kulu bisi demiyo tsecilere ozele gelin konusalim

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
14 Aralık 2014 19:29

ziraat mühendisiyim 88 e yakın puanım var çarşamba günü dsi mülakatım var ancak yarın abdi ipekçi parkındayım, atansam da orda olurdum meslektaşlarımı yalnız bırakacak değilim, lütfen imkanı olan yarın abdi ipekçi parkına gelsin, sesimizin daha gür çıkması için, geleceğimiz için, yapılan haksızlıklar için

Foodman
Aday Memur
14 Aralık 2014 20:04

Biraz evvel Fox ana haberde spiker yarinki eylemden bahsetti bir arkadasin maili uzerine. Televizyona haber eden veteriner arkadasa tesekkur ederim meslektaslarim adina...

kilyoslu
Aday Memur
14 Aralık 2014 23:09

evet eyleme geliyorum sevgili kardesim,sahsi gorevimi yerine getirecegim.Peki sen bana mulakatta mesleki bilgide genel tekrar icin bir kaynak en kotu ihtimal bi metod onerecek misin?Zira mezun olali 6 yil oldu teorik olarak dipteyim.Bu forumda defalarca sorular sordum bir kere cevap alamadim bu kadar bencillik beni meslektaslarimdan sogutmadi degil.Neyse cok takmamak lazim hepimizin dilekleri kabul olur insallah

cakabey5, 9 yıl önce

Kilyoslu bende eylem diyorum kardesim geliyonmu anca kendini dusun bu kadar millet eylem icin cabalasin sende tse tse

sistem kurbanı
Aday Memur
15 Aralık 2014 08:03

benim bildiğim soruların olduğu 2 kutu varmı biri meslekle ilgili biri tse ile ilgili kutudan bir soru çekip ne gelirse cevaplıyormuşsun sayısal bir soru olacağını sanmıyorum daha çok yorum yapılacak bir sorudur tahminimce soruyu cevaplayabilmek için bölümün temel derslerini öğrenmiş olmak yeterli özel bir şey soracaklarını düşünmüyorum.

kilyoslu, 9 yıl önce

evet eyleme geliyorum sevgili kardesim,sahsi gorevimi yerine getirecegim.Peki sen bana mulakatta mesleki bilgide genel tekrar icin bir kaynak en kotu ihtimal bi metod onerecek misin?Zira mezun olali 6 yil oldu teorik olarak dipteyim.Bu forumda defalarca sorular sordum bir kere cevap alamadim bu kadar bencillik beni meslektaslarimdan sogutmadi degil.Neyse cok takmamak lazim hepimizin dilekleri kabul olur insallah

sistem kurbanı
Aday Memur
15 Aralık 2014 08:56

her şeyi göstermiyor ama çoğu şeyi gösteriyor.

http://haksizatamalar.com/

egb16
Aday Memur
15 Aralık 2014 14:30

Vay arkadas adamlar allem etti kallem etti yine kapattilar torpilli alim konusunu yaa. Paraleldi, Goz altiydi tutuklamaydi yine konuyu nasil degistirdiler helal olsun valla. Turkiyede 40milyon civari secmen var,,e tabi 4milyona yakin da kpss magduru var ve hepsi secmen, bunlarin anasiydi bacisiydi gorumcesiydi zaten her ailede bi kpss maduru var demektir yani secmenin cogu bu konuyla uzaktan yakindan ilgili.. noldu simdi konusulmayacakmi bu dava.. biz ne sartlarda calistik o sinava nasil aldik o kitaplari ne hayaller kurup dualar ettik,bu nasil allah korkusudur ki benim canimi basimikoydugum yerlere hicbir kulhakki korkusu hissetmeden =gokten zembille= iniyosun sen.. bilmezmisin burasi gecici,herbirinizin yakasina kac milyon el yapisacak umursamazmisin..

Sadece kucukte olsa umudum sudur ki bu kadar olaydan sonra bari daha fazla tepki cekmeyelim deyip calisarak hakettigimiz kadrolardan fazla sayida sunarlar onumuze..

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
15 Aralık 2014 21:15

bir ziraat mühendisi olarak, teşekkürler gıda mühendisleri abdi ipekçi parkında desteğinizi en güzel şekilde verdiniz, adamsınız

ayvetay
Şef
15 Aralık 2014 21:46

http://forum.memurlar.net/konu/2082383/son.sayfa hadi burdan bastıralım şimdi memurlarnrt hbr yapsın

Ede25
Şef
16 Aralık 2014 00:23

http://www.memurlar.net/haber/493499

cahil cühelaa
Aday Memur
16 Aralık 2014 18:04

Bu mesleği okuduğuma meslektaşlarım yüzünden lanet ediyorum. Eylemde on kişiydik. Buradan o kadar atıp tutan arkadaşlar hangi biriniz oradaydınız? Kimlerin olduğunu zaten biliyorum. Siz böyle oturun ağlayın atanamıyoruz diye. 2016 da da tekrar girin kpssye Türkiye 1.si olmak için o zaman belki atanırsınız :D Yok ziraat, vet. düşük puanlarla atanıyo hangi biriniz çalışıyosunuz kadro için meslek onuru için? Siz böyle devam edin.

edah
Aday Memur
17 Aralık 2014 22:59

+

maresalmaresal
Aday Memur
18 Aralık 2014 05:31

+

benchmark
Memur
19 Aralık 2014 09:40

Ziraat Mühendisi ve Veteriner hekimlerin düzenlemiş oldukları eyleme asla katılmam.Bu mesleklerin herhangi bir maduriyeti olduğunu sanmıyorum.Kendi meslek kollarına atandıkları gibi bir de bizim meslek kolumuz olan Gıda Kontrol Şubelerine atanıyorlar.Ayrıca yukarıda prefabrik nickli bir arkadaşımız eylemimize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz demiş.Sen kalkmışsın neden eyleme 10 kişi geldi diyorsun.

Bak küçüğüm GTHB 10,000 kadro açarsa sana 300-500 düşecek gene çünkü mesleğinin itibarı kalmamış.Ben asla Ziraat Mühendislerinin ve Veterinerlerin madur olğunu düşünmüyorum.Veteriner arkadaşım öylesine kpss'ye girerek bulunduğu ilin ilçesine ilk atamada 68 puanla atandı.Hangi maduriyet bu.Puanım 2012-2014 sınavlarında da aynı 86 civarı atanamadım ve yine atanamayacağım.

Gerçekten eylem mi yapmak istiyorsunuz o zaman gıda mühendislerinin uğramış olduğu haksızlıkları dile getirir bir eylem olmalı.Öyle Abdi İpekçi Parkı değil bizzat bakanlık önünde.

Bu gelen 10 arkadaşımıza Veteriner ve Ziraat Mühendislerine vermiş olduğu destekten dolayı bende teşekkür ederim.Ama unutmayın ki kendi mesleğinize de köstek oldunuz.

Kendiniz için bir şey mi yapmak istiyorsun dik dur yeter.

cahil cühelaa, 9 yıl önce

Bu mesleği okuduğuma meslektaşlarım yüzünden lanet ediyorum. Eylemde on kişiydik. Buradan o kadar atıp tutan arkadaşlar hangi biriniz oradaydınız? Kimlerin olduğunu zaten biliyorum. Siz böyle oturun ağlayın atanamıyoruz diye. 2016 da da tekrar girin kpssye Türkiye 1.si olmak için o zaman belki atanırsınız :D Yok ziraat, vet. düşük puanlarla atanıyo hangi biriniz çalışıyosunuz kadro için meslek onuru için? Siz böyle devam edin.

cakabey5
Kapalı
19 Aralık 2014 11:06

Benchmark oncelikle sunu soyliyeyim herkese kucugum filan diyosun sakin bana deme buyuk ihtimalle semle ayni donemiz

Ziraatcilerin ve veterinerlerin yapmis oldugu eyleme katilmam demissin sonra bir kac sey siralamissin bu nedir biliyonmu bu sendeki sucluluk piskolojisini kendi icinde dindirmeye calismandir oraya gelseydinde sayimiz fazla olsaydi ziraatciler ve veterinerler bize destek verecekmis gibi gozukecekti ama sayimiz onlardan az oldugu icin onlar on plana cikti

Eylem yapilmasi lazim diye yaklasik olarak 3 ay oncesinden soyledigini hatirliyorum eylem duzenleniyo kendi capinda bir kac sebep bularak eyleme katilmiyorsun simdide meslek onurundan soz ederek sadece kendi meslek grubumuz bakanlik onunde eylem yapmali diyosun buyur duzenle o yapilmali bu yapilmali deyip kenara cekilme azicik liderlik vasfin olsun ben gene bursadan kalkar gelirim

benchmark, 9 yıl önce

Ziraat Mühendisi ve Veteriner hekimlerin düzenlemiş oldukları eyleme asla katılmam.Bu mesleklerin herhangi bir maduriyeti olduğunu sanmıyorum.Kendi meslek kollarına atandıkları gibi bir de bizim meslek kolumuz olan Gıda Kontrol Şubelerine atanıyorlar.Ayrıca yukarıda prefabrik nickli bir arkadaşımız eylemimize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz demiş.Sen kalkmışsın neden eyleme 10 kişi geldi diyorsun.

Bak küçüğüm GTHB 10,000 kadro açarsa sana 300-500 düşecek gene çünkü mesleğinin itibarı kalmamış.Ben asla Ziraat Mühendislerinin ve Veterinerlerin madur olğunu düşünmüyorum.Veteriner arkadaşım öylesine kpss'ye girerek bulunduğu ilin ilçesine ilk atamada 68 puanla atandı.Hangi maduriyet bu.Puanım 2012-2014 sınavlarında da aynı 86 civarı atanamadım ve yine atanamayacağım.

Gerçekten eylem mi yapmak istiyorsunuz o zaman gıda mühendislerinin uğramış olduğu haksızlıkları dile getirir bir eylem olmalı.Öyle Abdi İpekçi Parkı değil bizzat bakanlık önünde.

Bu gelen 10 arkadaşımıza Veteriner ve Ziraat Mühendislerine vermiş olduğu destekten dolayı bende teşekkür ederim.Ama unutmayın ki kendi mesleğinize de köstek oldunuz.

20 Aralık 2014 13:41

Bende arkadaşa katılıyorum.

Şu an 100 kişilik alım olsa bize 3 kadro ya düşer ya da 3 kadro bile düşmez.

Ortak yapılan her eylem baytarlara yarar, bizden de 1-2 arkadaş hakkarinin köyüne falan atanırsa kendini kurtarmış zanneder...

benchmark, 9 yıl önce

cakabey5
Kapalı
20 Aralık 2014 16:05

Arkadaslar sizle yeni duyduğum bi bilgiyi paylaşmak istiyorum. Son zamanlarda (son bir ay icinde) bir gida tarim il müdürlüğüne 2 tane gida muhendisi atanmış!! Bunu o ildeki müdürlük te calisan birinden duydum. Hatta 96-97 gibi puanlarla atandiklarini söylemişler herkese.. Yorumları sizlere birakiyorum arkadaşlar..

Not: öyle fake bi bilgi degil kafamdan da uydurmuyorum.bu konuyu cok ciddiye aldigimi bilenler bilir kimsenin duygulariyla oynamam,sinirini bozmam yok yere..

Toplam 39314 mesaj
«167916801681168216831684168516861687168816891690»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi