Editörler : Pangaea
07 Ağustos 2017 09:32

Savunma sanayii müsteşarlığı sözleşmeli personel alım ilanı

Arkadaşlar selam başvuranlar bu başlıkta toplanalım kimler başvuruyor veya kurum nasıldır şartlar nasıldır bir fikrimiz olur

cengiz.yilmaz
Aday Memur
07 Ağustos 2017 20:57

önceki alımda giden arkadaşlar bilgi paylaşımında bulunursa istifade ederiz.

bsrss
Memur
08 Ağustos 2017 08:27

veya başvuranlar yazsa arkadaşlar çağrılıp çağrılmayacağımız hakkında fikrimiz olur

08 Ağustos 2017 08:48

C Seviye ingilizce ve 89 KPSS puanıyla başvuravağım.

Ayseaydemirmetu
Kapalı
08 Ağustos 2017 11:40

+

pikapikachu
Aday Memur
08 Ağustos 2017 12:19

Bölümünüz nedir hocam ?

muhyld, 7 yıl önce

C Seviye ingilizce ve 89 KPSS puanıyla başvuravağım.

bkrcern
Aday Memur
08 Ağustos 2017 15:05

bende bilgisayardan başvurmayı düşünüyorum puanım 80 gelir mi bilmiyorum ama merak ettim konu şu hali hazırda bir kurumda uzman yardımcısı olarak çalışıyorum sizce girmeye değer mi yani ? hakları falan nasıl acaba sözleşmeli olmak ?

08 Ağustos 2017 15:49

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

pikapikachu, 7 yıl önce

Bölümünüz nedir hocam ?

bsrss
Memur
09 Ağustos 2017 13:24

Ben de eem 79 belli olmuyor bazen çağırıyorlarbakalım inş sıra gelir bize de

bkrcern, 7 yıl önce

bende bilgisayardan başvurmayı düşünüyorum puanım 80 gelir mi bilmiyorum ama merak ettim konu şu hali hazırda bir kurumda uzman yardımcısı olarak çalışıyorum sizce girmeye değer mi yani ? hakları falan nasıl acaba sözleşmeli olmak ?

ridsl06
Aday Memur
10 Ağustos 2017 10:11

Fikri olan yok mu? Mesela şu sıralar RTÜK uzman yard. için de sınav var. Hangisini daha fazla zorlamalıyız? Şartlar nasıl? Sözleşmeli olması buranın sıkıntı olur mu? Yenilememe vs gibi

bkrcern, 7 yıl önce

bsrss
Memur
10 Ağustos 2017 11:07

sözleşmeli olunca mesafeli yaklaşılıyor sanırım biz de şaşırdık neyin iyi olduğunu

cengiz.yilmaz
Aday Memur
10 Ağustos 2017 16:41

yok mu bilgi sahibi kimse?

ridsl06
Aday Memur
12 Ağustos 2017 12:44

Güvenlik soruşturmasından sonra mı işbaşı yapacağız yoksa güvenlik soruşturması biz çalışırken mi yapılacak? Pek çok yerde sözleşmeli alırken başladıktan sonra yapılıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?

cengiz.yilmaz
Aday Memur
12 Ağustos 2017 14:18

İşbaşı yapacağımız belli olsun, soruşturma kısmı çok mühim değil. En azından şu an sorulması gereken bir soru değil.

ridsl06, 7 yıl önce

Güvenlik soruşturmasından sonra mı işbaşı yapacağız yoksa güvenlik soruşturması biz çalışırken mi yapılacak? Pek çok yerde sözleşmeli alırken başladıktan sonra yapılıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?

ridsl06
Aday Memur
12 Ağustos 2017 16:02

Sorulması gereken bir soru. Birinde Eylülde başlarsın. Birinde Aralıkta.

cengiz.yilmaz, 7 yıl önce

İşbaşı yapacağımız belli olsun, soruşturma kısmı çok mühim değil. En azından şu an sorulması gereken bir soru değil.

Timur S
Aday Memur
12 Ağustos 2017 16:30

Proje mühendisi pozisyonu için 2010/285 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile alım yapılacağı yazıyor. Bu kararda şu maddeler bulunmaktadır:

ç) Sözleşmeli personel pozisyonunun iptali nedeniyle personelin hizmetine ihtiyaç kalmaması,

d) Bir proje kapsamında işe alınması durumunda istihdam edildiği projenin tamamlanması,

durumlarında ilgili kurum sözleşmeyi feshedebiliyormuş. Bu durumda 2 yıl sonra proje tamamlandı artık sana ihtiyaç kalmadı diyerek işten çıkarılma söz konusu mudur? Böyle bir şey olduğu takdirde o zaman kpss puanımızda olmayacağına göre baya bir işsiz kalma durumu ortaya çıkıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

cengiz.yilmaz
Aday Memur
12 Ağustos 2017 17:27

Sorulması gereken bir soru demişsiniz de ben sorulmaması gereken bir soru demedim ki zaten. Şu anda sorulmaması gerekir dedim. İkisi farklı şeyler.

ridsl06, 7 yıl önce

Sorulması gereken bir soru. Birinde Eylülde başlarsın. Birinde Aralıkta.

12 Ağustos 2017 18:18

Hocam siz RTÜK'e başvurdunuz mu?

ridsl06, 7 yıl önce

Fikri olan yok mu? Mesela şu sıralar RTÜK uzman yard. için de sınav var. Hangisini daha fazla zorlamalıyız? Şartlar nasıl? Sözleşmeli olması buranın sıkıntı olur mu? Yenilememe vs gibi

memursanayi
Memur
12 Ağustos 2017 22:37

öğrendigim şunlar,

maaş 4300 üzeri

servis ve yemek imkanı var

çok büyük askeri projelerin takibi yapılıyor

sözleşmesi fesih edilen yok, olacağını da düşünmüyorum

Timur S
Aday Memur
12 Ağustos 2017 23:05

Teşekkürler bilgiler için kanundaki fesih ile ilgili o maddelerden dolayı insan korkuyor:) işe girmek kolay değil şu devirde bir de öyle sıkıntı yaşamayalım.

memursanayi, 7 yıl önce

öğrendigim şunlar,

maaş 4300 üzeri

servis ve yemek imkanı var

çok büyük askeri projelerin takibi yapılıyor

sözleşmesi fesih edilen yok, olacağını da düşünmüyorum

memursanayi
Memur
12 Ağustos 2017 23:08

valla öyle hocam da hiç sözleşmesi fesih olan olmamış

zaten 657 de yakın zamanda değişecek

herkes sözleşmeli pozisyonda olacak

Timur S, 7 yıl önce

Teşekkürler bilgiler için kanundaki fesih ile ilgili o maddelerden dolayı insan korkuyor:) işe girmek kolay değil şu devirde bir de öyle sıkıntı yaşamayalım.

Toplam 441 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi