Editörler : F16 Gökçen
07 Eylül 2009 11:21

Bank Asya Pazarlama Yetkili Yardımcısı Pozisyonu Eylül 2009

Herkese slm,

Bank Asya pazarlama yetkili yardımcısı pozisyonu için ilan yayınlamıştır. 2009 mt alımları yapılacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adıyaman, Antalya, Aydın-Nazilli, Eskişehir, Kırıkkale, Manisa-Akhisar, Karaman ve Mardin Şubelerimizde görevlendirilmek üzere;

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri ile Mühendislik Fakültelerinin İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,

İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,

Ms-Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,

Kişisel gelişimine ve dış görünümüne önem veren,

Genel kültür bilgisi yeterli ve gündemi aktif olarak takip eden,

İletişim becerisi ve sorumluluk bilinci yüksek,

Hızlı ve yerinde karar alabilen,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

1983 ve üzeri doğumlu,

Takım çalışmasına yatkın,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

pazarlama "yetkili yardımcıları" alınacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylar; Ekim Ayı içerisinde ?genel yetenek? ile muhasebe, maliye, hukuk, işletme, iktisat konu başlıklarını içeren ?genel bilgi sınavı?na davet edileceklerdir. Yazılı sınav sonucunda başarılı olan adaylar, mülakata alınacak, mülakatta başarı gösterenler 6 hafta sürecek ve İstanbul?da yapılacak olan eğitim / oryantasyon programına tabi tutulacaklardır. Eğitim sürecinin sonunda başarılı olan adaylar ?yetkili yardımcısı? unvanı ile Bankamız pazarlama ekibine dahil olacaklardır.

gsb1907
Şef
07 Eylül 2009 14:09

arkadaşlar daha önce bu sınava girmiş olan var mı? soru içeriği hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim,ekim ayı içinde sınav var deniyor ama bir süre de konu var bu kadar kısa sürede nasıl çalışabiliriz ki?

snicks
Şef
07 Eylül 2009 17:07

bende başvurdum ama bu sınavı nasıl hazırlancan bi de o sorun var ya..

gsb1907
Şef
07 Eylül 2009 23:15

evet bir de o sorun var,süre çok kısa...

şhrzt
Kapalı
08 Eylül 2009 14:31

meraba arkadaşlar.banka sınavlarına hazırlanmak için dgs ve ales test kitaplarını öneriyorlar...bir de iş bankasının müfettiş yardımcılığı test kitabı öneriliyor.ama zaman kısa buna bir çare yok

istarx
Şef
25 Eylül 2009 16:58

arkadaşlar biraz önce cep telefonuma gelen mesajı aynen iletiyorum:

pazarlama MT pozisyonuna yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiş ve sınava davet edilmeniz uygun görülmüştür.detaylı bilgi e posta adresinize gönderilmiştir.

şimdi e postama baktım bi şee görünmüyo .gecikme olabilir belki. maaşlar, ikramiyeler, çalışma şartları nedir?

difabu
Kapalı
25 Eylül 2009 17:03

Bana da mesaj geldi.Henüz mail yok panik yapmayın gelir heralde...Ekim ayı içersinde diyo,belli bi tarih verseler ya biz de ona göre kassak kendimizi!

tuana_25
Aday Memur

aynı mesaj bana da geldi heyecanlandım e postama baktım ama bişey yok....

deryauysall
Aday Memur

bana da az önce aynı mesaj geldi ama mail hala elime ulaşmadı bekliyorum. eğer mail gelirse paylaşalım arkadaşlar.

celine07
Şef
25 Eylül 2009 17:04

sanırım hepimizde aynı sorun var.. bende de suan mail yok

25 Eylül 2009 17:06

merhaba arkadaşlar,

bende de aynı sorun var. mesaj var ancak mail yok.lütfen haber alan kim olursa paylaşsın.bir de umarım sınav bu haftasonu değildir :( sırf şehir dışında olduğum içein bu sınava giremezsem cidden üzülürüm.teşekürler.saygılar

deryauysall
Aday Memur
25 Eylül 2009 17:09

ekim ayı içerisinde diyor sanmıyorum bu haftasonu olacağını, bende bu haftasonu şehirdışındayım umarım olmaz.

trilemma
Aday Memur
25 Eylül 2009 17:10

bana da mesaj geldi.. bu pozisyon şube pozisyonu mu acaba bilen var mı?

kaplumkurbaga
Aday Memur
25 Eylül 2009 17:13

arkadaşlar bana da mesaj geldi :) ama hala mail gelmedi..

trilemma
Aday Memur
25 Eylül 2009 17:20

arkadaşlar mail geldi sınav 3 ekim'de

25 Eylül 2009 17:21

Ya bana sms geldi fakat mail yok ya

rosedene
Şube Müdürü
25 Eylül 2009 17:26

selam arkadaşlar banada sms geldı fakat maıl yok acaba nerde ve ne zaman sınav muhtemelen ıstanbul ama neresı

rosedene
Şube Müdürü
25 Eylül 2009 17:31

maıl gelen arkadaslar sınav hakkında nerede saat tarıh bılgılerı olanlar lutfen yazabılırlermi

trilemma
Aday Memur
25 Eylül 2009 17:37

3 ekim 09:00 itü makinada. ayrıntılarla ilgili ekte dosya var ama copy paste edemiyorum birazdan herkese ulaşacaktır mail

rosedene
Şube Müdürü
25 Eylül 2009 17:39

beklıoruz bılgı ıcın tesekkurler

snicks
Şef
25 Eylül 2009 17:44

bana niye msj gelmedi ya...

Toplam 2284 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük