Editörler : "eskiyara"Pangaea
«891011121314151617181920

k.cokol
Kapalı
12 Eylül 2017 17:24

arkadaşlar 4900 il/şlçe emri başvurabilecek mi, ben birşey göremedim, Müşteşar Yusuf TEKİN, bizim başvuru yapabileceğimizi söylemişti

venester
Memur
12 Eylül 2017 19:35

Arkadaşlar bilgisi olan cevap verebilir mi? Başvuru ve tercih aynı anda olacağından sadece boş olan okulları göreceğiz değil mi? Ağustosta muhtemel boşalacak kadrolar da görünüyordu.

Bu atamada nasıl olacak? Muhtemel boşalacak kadroları tercih edemeyeceksek şansımı az.

bloodygorgeous48
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:38

Genel açıklamalar 7.madde hocam isteyebiliyorsunuz

k.cokol, 7 yıl önce

arkadaşlar 4900 il/şlçe emri başvurabilecek mi, ben birşey göremedim, Müşteşar Yusuf TEKİN, bizim başvuru yapabileceğimizi söylemişti

bloodygorgeous48
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:41

Valla net bir açıklama yok hocam

venester, 7 yıl önce

Arkadaşlar bilgisi olan cevap verebilir mi? Başvuru ve tercih aynı anda olacağından sadece boş olan okulları göreceğiz değil mi? Ağustosta muhtemel boşalacak kadrolar da görünüyordu.

Bu atamada nasıl olacak? Muhtemel boşalacak kadroları tercih edemeyeceksek şansımı az.

k.cokol
Kapalı
12 Eylül 2017 20:34

7. madde

7. Müstakil müdürlüğü bulunmayan eğitim kurumlarında görevli öğretmenler ile kadroları il/ilçe millî eğitim müdürlüklerinde bulunan öğretmenler, başvurularını kadrolarının bulunduğu il/ilçe millî eğitim müdürlüklerine yapacaktır.

bu sadece başvurunun nereye yapılacağını yazmış. müstakil müdürlüğü bulunmayan okullar bsi lerdir. kadroları il-ilçe mem lerde olan biziz ama bu maddede bizim okul müdürümüz olmadığı için başvuruyu nereye yapacağımızı belirtmek için yazılmuış ve bu madde tüm özür gurubu kılavuzlarında yer almaktadır. 2017 ağustos özür ek atamasında ilçe emrine verilen öğretmenler başvuru yapabilir demesi lazım.

bloodygorgeous48, 7 yıl önce

Genel açıklamalar 7.madde hocam isteyebiliyorsunuz

ahmet2323
Şube Müdürü
12 Eylül 2017 21:39

arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. ağustos döneminde bir kuruma yerleşmiş arkadaşlarımız tercihte bulunabilecek mi?

2. muhtemelen açık olan yerler olmayacak. bizler özrün bulunduğu ilçedeki bütün okulları yazabilecek miyiz? yoksa sadece boş verilen yerleri mi? teşekkürler...

12 Eylül 2017 22:08

benm eşim eş özründen ağustosta gelemedi. ben mayısda geldim. peki ben geri dönebilirmiyim 14 15 eyl

12 Eylül 2017 22:13

Tercih yapbiliyor ancak ayrildigi ilceye donemiyor. Donmesi icin ayrdilktsn aonra mazeret olusmasi lazim.

Klavuza gore elbette

ahmet2323, 7 yıl önce

arkadaşlar 2 sorum olacak.

1. ağustos döneminde bir kuruma yerleşmiş arkadaşlarımız tercihte bulunabilecek mi?

2. muhtemelen açık olan yerler olmayacak. bizler özrün bulunduğu ilçedeki bütün okulları yazabilecek miyiz? yoksa sadece boş verilen yerleri mi? teşekkürler...

12 Eylül 2017 22:39

Mrb arkadaşlar temmuzda isteğe bağlı ildişı tayin ile Afyon Sinanpaşa ilcesi kınık köyü ne atandım.esimde ildişı eş durumu tayini ile Afyon merkez e geldi şimdi ben ilici es tayinine başvuru yapabilirmiyim

moralber
Aday Memur
12 Eylül 2017 22:52

Diğer nedenlere bağlı yer değiştirme islemleri bölümündeki eş emekliliğle ilgili bölüm neden kaldırılmış anlamadım.Biz başvuru yapamiyacakmiyiz?

ayca.tatli
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:12

Tek bir günde nasıl belge hazırlayacağız?

İkiside Öğretmen olan eşlerden herhangi bir belge isteniyor mu?

emin yasin yıldız
Aday Memur
12 Eylül 2017 23:24

2. Milletvekili, belediye başkanı, muhtar, noter, 2451 sayılı Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarda Atama Usulüne İlişkin Kanuna ekli I ve II sayılı cetvellerde belirtilen görevlerde bulunanlar, 926 sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar (657 sayılı Kanunun 4/B ve 4/C maddeleri kapsamında sözleşmeli personel statüsünde çalışanlar dahil); 399 sayılı KHK kapsamında çalışanlar; özel kanunlarla kurulan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlar ile kamu kurum ve kuruluşlarında sürekli işçi olarak çalışanlardan, eşlerinin çalışmakta olduğu kurum/kuruluştan alınacak görev yeri belgesi (Başvurularının son günü itibarıyla başka bir ilçeye atamasının yapıldığını belgelendiren kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların, görev yeri belgesi aranmadan sadece atama kararları yeterli kabul edilecektir),

Bu maddeye gore 8-12 eylulde il icinde esimden farkli bir ilceye atanirsam esim atandigim ilceye tayin isteyebilir mi

hulya3420
Kapalı
13 Eylül 2017 00:03

Arkadaslar ben gercekten hicbir sey anlamadim. Simdi il emriyle gelenler tercih yapacak mi? Yapacaksak eger tekrar mi belge hazirlayacagiz? Il emriyle atanmisim zaten neden tekrar belge isteniyor???

turkolog_33
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:25

Ağzı olan konuşuyor yorum yapıyor ama boş...Neyse sözüm gitmiştir bir yerlere ya kardeşim biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus da insan sansınlar bilmeyenler konuşmasın lütfen

k.cokol
Kapalı
13 Eylül 2017 07:27

Şu an ek bir açıklama olmazsa maalesef tercih yapamıyoruz

hulya3420, 7 yıl önce

Arkadaslar ben gercekten hicbir sey anlamadim. Simdi il emriyle gelenler tercih yapacak mi? Yapacaksak eger tekrar mi belge hazirlayacagiz? Il emriyle atanmisim zaten neden tekrar belge isteniyor???

venester
Memur
13 Eylül 2017 07:30

Bu sefer il içi başvuru yapacaksınız. Bu atamayı yeni bir başvuru olarak kabul edin. Evraklar tekrar isteniyor. Eşiniz çalıştığı için her zaman evraklar güncel olmalı...

hulya3420, 7 yıl önce

sedefbyo
Genel Müdür
13 Eylül 2017 08:54

4900 öğretmenin hepsi ilçe çemrine atandı değil mi ?Bu yüzden mi tercih hakkı verilmiyor ?

sessiz_sukun
Memur
13 Eylül 2017 09:04

Arkadaşlar ilçe emrine atanip norm fazlası oldum. Branşım edebiyat. Görevli memur edebiyat açığı yok Türkçe görevlendirecegiz dedi. Böyle bir şey olabilir mi?

Demhat42
Aday Memur
13 Eylül 2017 09:53

Hopali hocam benim eşim öğretmen değil normal devlet memuru şimdi bu il içi mazeretine başvurabilmem için eşimin yeniden görev yeri belgesi alması gerekiyor mu? Ağustos'ta aldığımız görev yeri belgesi tarih açısından sıkıntı arz eder mi? Şimdiden teşekkürler

febiha
Kapalı
13 Eylül 2017 13:57

5 Eylül'de ilçe milli eğitime atandım. 15-16 Eylül'de tercih yapabilmem için evrakları tekrardan mı hazırlamak gerekiyor?

Toplam 389 mesaj
«891011121314151617181920

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi