Editörler : supporters.
«464748495051525354555657»

hellrais
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:02

Yarın açıkalanacğını söyleyenler sadece gönlünden geçeni söylüyor.Bir duyum değil tahmin bunu da göz önünde bulunduralım ve gereksiz yere stres ve heyecan yapmayalım :)

25 Mayıs 2017 19:04

Kötü örnek örnek değildir. Herkes kendi davranışlarının sorumluluğunu üstlensin. Laf yetiştirmektense özür dilemek, kabul edilirse, yeterli olabilir.

Savcı Namzeti
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:05

Facebook'ta bir kişi yeni HSK değerlendirme yapacakmış daha bekleyeceğiz anlaşılan demiş. iyi de mulakat sonuçlarını HSK mı bakanlık mı değerlendiriyor ?

hellrais
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:06

City Of Justice isimli arkadaş mülakata giderken nasıl giyinmeliyiz gibi basit bir soru soran bayanacevap olarak tanga giy demek,abi ne içiyorsun merak ettim :(

erhansalo
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:08

Sonuçların değerlendirilmesinde HSK nın etkisiyok.

Savcı Namzeti, 7 yıl önce

Facebook'ta bir kişi yeni HSK değerlendirme yapacakmış daha bekleyeceğiz anlaşılan demiş. iyi de mulakat sonuçlarını HSK mı bakanlık mı değerlendiriyor ?

Savcı Namzeti
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:10

Evet o şekilde karşılık verenler olmuş ama bana bunu diyen çok kesin şekilde dedi demiş.

erhansalo, 7 yıl önce

hücumm
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:11

Halen savunmaya calisiyosun bide munferit demis...

city of justice, 7 yıl önce

Senin derdin ne kardeşim geçmişte münferit olan yazılan tek bir kelimeden neler cikartiyosun anlamak mümkün değil. Bir kere saçma sapan şeyler yazılıyordu ben de sinir oldum yazdım ne var bunda nahos bir şey ama sen çok mu ahlaklisin sanki sen hiç mi belalti küfür etmedin ya da bir şey yazmadin önce kendine bak sen dört dortluk müslümansin da cennetliksin de böyle saçma sapan şeyler yazıyorsun

erhansalo
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:12

Büyük ihtimalle yine söylentiler, söylentiler :)

Evet o şekilde karşılık verenler olmuş ama bana bunu diyen çok kesin şekilde dedi demiş.

hellrais
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:17

HSK'nın etkisi yok mu :) Eski HSYK üyelerini Referans gösterip ve referans gösterdiği kişiller şu an HSK üyesi olmazsa referanslığı eskisi gibi sağlam olur mu?

erhansalo, 7 yıl önce

Savcı Namzeti
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:19

Hocam o zaman işler çok karışır. Daha yeni HSK göreve baslamadi diye biliyorum. Dere geçerken at değiştirmek ve süreci gereksiz yere uzatmaktan başka bir işe yaramaz bence o ?

hellrais, 7 yıl önce

HSK'nın etkisi yok mu :) Eski HSYK üyelerini Referans gösterip ve referans gösterdiği kişiller şu an HSK üyesi olmazsa referanslığı eskisi gibi sağlam olur mu?

erhansalo
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:19

Benim kastettiğim açıklanması ve değerlendirme durumu. Referans olmaları durumunda ise zaten referans değerlendirilmelerinin yapıldığını düşünüyorum tahmini olarak.

hellrais, 7 yıl önce

Savcı Namzeti
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:20

Hocam o zaman işler çok karışır. Daha yeni HSK göreve baslamadi diye biliyorum. Dere geçerken at değiştirmek ve süreci gereksiz yere uzatmaktan başka bir işe yaramaz bence o ?

hellrais, 7 yıl önce

hellrais
Kapalı
25 Mayıs 2017 19:25

Hocam tam olarak nasıl dönüyor bu işle bilmiyorum fakat gerek siyasi gerek hukuk tarafından eli güçlü olmayanlar kurula etki edemiyor onu biliyorum.Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz hakkımızda hayırlısı olsun

eyjafjallajökuII
Daire Başkanı
25 Mayıs 2017 19:38

en az 10 gün daha sonuçlarınız yok

25 Mayıs 2017 19:43

10 gün önce nasıl bugüne geldiysek Allah ömür verirse 10 gün daha deviririz sıkma sen o tatlı canını...

eyjafjallajökuII, 7 yıl önce

thomas307
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:44

"Sonuçlarınız" dediğinize göre sizinle bir bağlantısı yok sanırım ! ! !

eyjafjallajökuII, 7 yıl önce

eyjafjallajökuII
Daire Başkanı
25 Mayıs 2017 19:59

kendinde misin? alıştıra alıştıra söyleseydim keşke :)

emeksizim2015, 7 yıl önce

10 gün önce nasıl bugüne geldiysek Allah ömür verirse 10 gün daha deviririz sıkma sen o tatlı canını...

eyjafjallajökuII
Daire Başkanı
25 Mayıs 2017 20:00

mesaja odaklanalım lütfen

thomas307, 7 yıl önce

"Sonuçlarınız" dediğinize göre sizinle bir bağlantısı yok sanırım ! ! !

Savcı Namzeti
Kapalı
25 Mayıs 2017 20:20

Yarından en çok ümidi olan bendim belki ama ümidimi yavaş yavaş kaybetmeye başladım. Yeni duyum alan var mı?

city of justice
Kapalı
25 Mayıs 2017 20:23

ümidini sakin kaybetme gün doğmadan neler doğar yarın olsun bi :)

Yarından en çok ümidi olan bendim belki ama ümidimi yavaş yavaş kaybetmeye başladım. Yeni duyum alan var mı?

Toplam 3731 mesaj
«464748495051525354555657»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi