Editörler : supporters.

Zobçuk
Aday Memur
12 Kasım 2017 14:16

Nasil gidiyor beyler bayanlar isletme icin nasil hazirlaniyorsunuz

13 Kasım 2017 11:32

ders çalışarak

Zobçuk, 6 yıl önce

Nasil gidiyor beyler bayanlar isletme icin nasil hazirlaniyorsunuz

Zobçuk
Aday Memur
13 Kasım 2017 12:17

Tebrik ediyorum gerçekten nasıl akıl ettiniz böyle bir şeyi. Siz bu kafayla zaten kazanırsınız çokta kasmayın fazla ısınmasın.

bal müdürü, 6 yıl önce

ders çalışarak

14 Kasım 2017 09:37

olur.

Zobçuk, 6 yıl önce

Tebrik ediyorum gerçekten nasıl akıl ettiniz böyle bir şeyi. Siz bu kafayla zaten kazanırsınız çokta kasmayın fazla ısınmasın.

pragmatic
Aday Memur
14 Kasım 2017 11:45

arkadaşlar sınav saati 10:00-15:00 demiş ya fikrim olmadığından soruyorum beş saatlik sınav uzun değil mi. yani daha önce sınava girmiş olan ve girenlerden duyduğu olan aydınlatabilir mi sınav oturumlarında ara mı var.yoksa sınav başlıklarında yazılmamış ama ingilizce kısmı da mı var sınavın.

pragmatic
Aday Memur
14 Kasım 2017 13:37

neyse cevap gelmemiş henüz. sınav kurallarında saat farklıymış, sınav 2,5 saat kadar sürüyor anladığım:

?Dış Ticaret Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı?nın birinci aşaması olan yazılı sınav, 18/11/2017 Cumartesi günü, saat 10:00-13:30 saatleri arasında, Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Eti Mh. Yükseliş Sk. No: 5, Maltepe/ ANKARA adresinde gerçekleştirilecektir.

Adayların sınav salonlarına alımı saat 09:30?da başlayacaktır"

hepimize başarılar

pragmatic, 6 yıl önce

arkadaşlar sınav saati 10:00-15:00 demiş ya fikrim olmadığından soruyorum beş saatlik sınav uzun değil mi. yani daha önce sınava girmiş olan ve girenlerden duyduğu olan aydınlatabilir mi sınav oturumlarında ara mı var.yoksa sınav başlıklarında yazılmamış ama ingilizce kısmı da mı var sınavın.

pragmatic
Aday Memur
14 Kasım 2017 13:39

2,5 değil 3,5 olacaktı klavye sürçmesi neyse

pragmatic, 6 yıl önce

neyse cevap gelmemiş henüz. sınav kurallarında saat farklıymış, sınav 2,5 saat kadar sürüyor anladığım:

?Dış Ticaret Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavı?nın birinci aşaması olan yazılı sınav, 18/11/2017 Cumartesi günü, saat 10:00-13:30 saatleri arasında, Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Eti Mh. Yükseliş Sk. No: 5, Maltepe/ ANKARA adresinde gerçekleştirilecektir.

Adayların sınav salonlarına alımı saat 09:30?da başlayacaktır"

hepimize başarılar

Zobçuk
Aday Memur
18 Kasım 2017 12:53

İsletme nasil gecti beyler hatirlayan var mi sorulari

18 Kasım 2017 14:05

Kamudan sadece 25 kişi girdi sınava. Kamu soruları bana kolay geldi. Iktisatta nasıldı arkadaslar

ogrenci06
Kapalı
18 Kasım 2017 17:26

Kamu yönetiminde ne sormuslar ?

Zobçuk
Aday Memur
20 Kasım 2017 12:58

İsletme sorularini hatirlayan arkadaslar yazabilir mi, bir de sterilizasyon isletmeyle ne alakadir

pragmatic
Aday Memur
21 Kasım 2017 14:47

sınav sonuçları ne zaman açıklanır tahmini bilen?

ir mania
Şube Müdürü
02 Aralık 2017 07:59

iktisar soruları dışında iyiydi standart sapma var mı

üyegibiüye
Aday Memur
15 Aralık 2017 21:45

açıklandı

17 Aralık 2017 16:19

hukuk 71 ile, kamu yönetimi de 79 ile kapattı

alixxx
Şef
21 Aralık 2017 15:51

sayın arkadaşlar mülekata girip çıkan arkadaşlar buraya mülekatta kendilerine sorulan soruları yazabilir mi? gelecekte sınava gireceklere belki bir faydası olabilir

Kenneth walz
Aday Memur
22 Aralık 2017 12:19

arkadaşlar mülakata gireceklerden nüfus cüzdanı örneği istemişler nerden alınıyor bu evrak sanıyorum muhtarlıktan temin edeceğiz doğru mudur?

impressiveunit
Aday Memur
22 Aralık 2017 13:58

Hayır, kurum onaylayacak. Siz sadece üstünü bilgisayar veya el ile dolduracaksınız. 1 foto yapıştırıp (kesip kesmemek size kalmış çıktınız ve fotoğraf büyüklüğü farklı olabilir) imzalayıp don Onay ile başlayan kısma dokunmayıp elden teslim veya posta ile 29 Aralık Cuma günü mesai bitişe kadar yollayacaksınız. Artı olarak sadece arkalı önlü nüfus cüzdanı (kimlik değil) fotokopisi

Kenneth walz, 6 yıl önce

arkadaşlar mülakata gireceklerden nüfus cüzdanı örneği istemişler nerden alınıyor bu evrak sanıyorum muhtarlıktan temin edeceğiz doğru mudur?

Kenneth walz
Aday Memur
02 Ocak 2018 12:47

arkadaşlar mülakat tarihleri açıklanmadı hala güvenlik soruşturmaları mülakattan önce mi yapıldığı için bu kadar uzuyor süreç bu kadar uzun olduğu için diğer ilanlara da başvurmak zorunda kalıyorum ve bu puanı biraz düşük olan arkadaşlar için olumsuz bir durum oluşturuyor.

Kenneth walz
Aday Memur
02 Ocak 2018 12:48

hocam teşekkür ederim verdiğin cevap için

impressiveunit, 6 yıl önce

Hayır, kurum onaylayacak. Siz sadece üstünü bilgisayar veya el ile dolduracaksınız. 1 foto yapıştırıp (kesip kesmemek size kalmış çıktınız ve fotoğraf büyüklüğü farklı olabilir) imzalayıp don Onay ile başlayan kısma dokunmayıp elden teslim veya posta ile 29 Aralık Cuma günü mesai bitişe kadar yollayacaksınız. Artı olarak sadece arkalı önlü nüfus cüzdanı (kimlik değil) fotokopisi

Toplam 102 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi